quote:Op donderdag 7 augustus 2025 13:17 schreef LTVDK het volgende:
@:Luctor.et.emergo dit is DÉ klok voor jou![]()
![]()
https://www.ibood.com/nl/(...)ndengeluiden/2717441
Maar wat is er anders aan een chocoladeletter met puur of melkchocolade dan een basic reep chocolade?quote:
De periode waarin ze verkocht worden.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 17:57 schreef Ama het volgende:
[..]
Maar wat is er anders aan een chocoladeletter met puur of melkchocolade dan een basic reep chocolade?
De prijsquote:Op donderdag 7 augustus 2025 17:57 schreef Ama het volgende:
[..]
Maar wat is er anders aan een chocoladeletter met puur of melkchocolade dan een basic reep chocolade?
Yup.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 17:59 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Die gaat sowieso weer hoger zijn.
Dat kan ik je nu al garanderen ja. De aanbieding met twee zakjes kerstkransjes voor zoveel is 100% dit jaar ook weer duurder.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 17:59 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Die gaat sowieso weer hoger zijn.
Sowquote:
Hallo Muisquote:Op donderdag 7 augustus 2025 17:14 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik wilde hier gezellig doen, maar toen ging iedereen mij bellen via teams. En nu moet ik hond uit laten.
Excuses voor het gemak dat ik er niet was.
Wat had je nog maar weer?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 18:08 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Zo, eten achter de kiezen. Volgende keer maak ik het in de oven.
Sticky chicken. Er zijn meerdere manieren om het te maken. Volgende keer een andere manier proberen.quote:
Voortaan naar het kat-weerbericht luisteren.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 18:13 schreef Dr_Flash het volgende:
Nou totaal geen balkonnetjesweer dus. Beflikkering
Andere lijm?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 18:16 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Sticky chicken. Er zijn meerdere manieren om het te maken. Volgende keer een andere manier proberen.
25 graden zegt Windows, ik zit hier met blauwe tenen in de sandalen en waaide net uit m'n velletje.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 18:13 schreef Dr_Flash het volgende:
Nou totaal geen balkonnetjesweer dus. Beflikkering
Ja, honing ipv colaquote:
Koud is het niet, maar daar is verder ook alles mee gezegd. Het is grijs. En het regende net zelfs.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 18:20 schreef CherryLips het volgende:
[..]
25 graden zegt Windows, ik zit hier met blauwe tenen in de sandalen en waaide net uit m'n velletje.
Na het weekend slaat het om. Naar hitte.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 18:25 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Koud is het niet, maar daar is verder ook alles mee gezegd. Het is grijs. En het regende net zelfs.
Hitte?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 18:26 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Na het weekend slaat het om. Naar hitte.
Hittegolf hier ja.quote:
het wordt een paar daagjes 28 graden POE POEquote:Op donderdag 7 augustus 2025 18:26 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Na het weekend slaat het om. Naar hitte.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |