En toch bleef-ie niet binnen de lijntjes...quote:Op donderdag 7 augustus 2025 10:09 schreef Discombobulate het volgende:
Paar lijntjes erbij en je kan gewoon weer rijden hoor.
Om aan te geven wat een bikkel deze kerel is en wat een gemis voor het bedrijf hij dus moet zijn,...denk ik.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 08:43 schreef Mubassie het volgende:
Het is koud tijdens een van de eerste vrijdagmiddagborrels van het jaar. Ondanks de temperatuur loopt de 37-jarige werknemer naar de bedrijfsauto op het parkeerterrein.
Wat is dit voor vage zin dan
Wie doet het niet?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 10:15 schreef Mathijsco het volgende:
Altijd gezellig: op de bedrijfsborrel een lange, zelfgedraaide sigaret van rijstvloei papier bouwen.
Mwah, zullen de echte hoogvliegers er ook voor uitgetrapt worden?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 10:52 schreef the-eye het volgende:
Dit moet werkgevers toch doen beseffen hoe ontzettend blij ze eigenlijk moeten zijn met middelmatige werknemers waar verder niet zo veel mee aan de hand is
Hij had al het één en ander op z'n kerfstok hèquote:Op donderdag 7 augustus 2025 10:54 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Mwah, zullen de echte hoogvliegers er ook voor uitgetrapt worden?
Ik heb geen kopieerhok meer gezien na de 90's. boomerquote:Op donderdag 7 augustus 2025 08:51 schreef xpompompomx het volgende:
Is weer eens wat anders dan de receptioniste aanduwen in het kopieerhok.
De man zou seksueel grensoverschrijdend gedrag hebben vertoond, overmatig alcohol hebben gedronken tijdens een evenement en is een keer langer afwezig geweest dan vooraf was afgesproken.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 10:59 schreef the-eye het volgende:
[..]
Hij had al het één en ander op z'n kerfstok hè
Dan moet je de receptioniste wat vaker aanduwenquote:Op donderdag 7 augustus 2025 11:00 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Ik heb geen kopieerhok meer gezien na de 90's. boomer
Klopt, alleen niet onder invloed ervan achter het stuur kruipen.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 10:05 schreef inslagenreuring het volgende:
Niks mis mee, zo'n extra lange zelfgemaakte sigaret van rijstevloei.
"Het kan zo zijn dat de man inderdaad een sigaret heeft gerookt in plaats van een joint, tijdens de rit. Mogelijk was hij dus niet onder invloed van drugs."quote:Op donderdag 7 augustus 2025 11:11 schreef bondage het volgende:
[..]
Klopt, alleen niet onder invloed ervan achter het stuur kruipen.
En het bier was alcoholvrij?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 11:23 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
"Het kan zo zijn dat de man inderdaad een sigaret heeft gerookt in plaats van een joint, tijdens de rit. Mogelijk was hij dus niet onder invloed van drugs."
Misschien dronk hij rijstbier en rijstwijn?quote:
Hij heeft zijn bier in een rijstevloeitje gedraaidquote:Op donderdag 7 augustus 2025 11:30 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Misschien dronk hij rijstbier en rijstwijn?
Omdat hij daar blijkbaar nog een paar uur bier gaat zuipen in de kou (hij stapt pas uren laten ín de auto).quote:Op donderdag 7 augustus 2025 08:43 schreef Mubassie het volgende:
Het is koud tijdens een van de eerste vrijdagmiddagborrels van het jaar. Ondanks de temperatuur loopt de 37-jarige werknemer naar de bedrijfsauto op het parkeerterrein.
Wat is dit voor vage zin dan
Zoals ik het lees word je dan niet vervolgd maar het feit blijft wel staan voor bijvoorbeeld het CBR.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 11:36 schreef nostra het volgende:
Die twaalfuursbepaling blijft wel een bijzondere in Nederland. Zolang je niemand fysiek aanrijdt, kom je strafrechtelijk (en dus ook bij het CBR?) er gewoon mee weg als je doorrijdt, thuis ontnuchtert en je dan meldt. Kost je in dit geval civiel wel een halve ton, maar bon.
Ik ga überhaupt nooit naar die onzin. Iedereen zuipen en als een debiel gedragen, nog meer dan normaal. Nee, mijn vrije tijd is mijn vrije tijd en dat ga ik nooit inleveren voor een borrel o.i.d.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 11:25 schreef 215 het volgende:
Nooit en te nimmer doorzuipen op borrels of feestjes van het werk. Afgezien van rijden maak je ook te makkelijk sociale schade.
Klinkt als een gezellige collega.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 11:44 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ik ga überhaupt nooit naar die onzin. Iedereen zuipen en als een debiel gedragen, nog meer dan normaal. Nee, mijn vrije tijd is mijn vrije tijd en dat ga ik nooit inleveren voor een borrel o.i.d.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |