Hopen dat het WK Masters ook daar is, dan neem ik het mee in overweging. 2017 was ook genotquote:Op zondag 3 augustus 2025 15:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dat was het weer. Tot over 2 jaar in Boedapest, waar ik zelf overigens bij hoop te zijn (niet in het water, voor de duidelijkheid)
Wij willen ook nog een keer naar Sziget, is mooi te combineren in 1 verkansie.quote:Op zondag 3 augustus 2025 15:01 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Hopen dat het WK Masters ook daar is, dan neem ik het mee in overweging. 2017 was ook genot
Niemand de limiet gezwommen?quote:Op zaterdag 23 augustus 2025 23:35 schreef heywoodu het volgende:
Waarom doet er geen enkele Nederlander mee aan het WK junioren (waar alle toplanden gewoon aanwezig zijn)?
Echt, nul, wtf? Het is in Roemenië ook, niet dat ze naar een peperduur oord aan de andere kant van de wereld moeten...
Gaat NL nooit heen, kijk maar naar vorige edities.quote:Op zaterdag 23 augustus 2025 23:35 schreef heywoodu het volgende:
Waarom doet er geen enkele Nederlander mee aan het WK junioren (waar alle toplanden gewoon aanwezig zijn)?
Echt, nul, wtf? Het is in Roemenië ook, niet dat ze naar een peperduur oord aan de andere kant van de wereld moeten...
Oh ja, nu je het zegt. Wat blijft Nederland toch ook een ongelooflijk matig juniorensportland.quote:Op zondag 24 augustus 2025 07:01 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Gaat NL nooit heen, kijk maar naar vorige edities.
KNZBed
Daar zijn wij niet trots op allen hihahoquote:Op woensdag 10 september 2025 21:44 schreef Pino112 het volgende:
Ben Proud
https://nos.nl/artikel/25(...)reden-dopingtoernooi
quote:Twee Italiaanse zwemsters voor 90 dagen geschorst na diefstal op luchthaven, beveiligingscamera’s legden feiten vast
Twee Italiaanse zwemsters, waaronder ex-wereldkampioene Benedetta Pilato, zijn donderdag door hun federatie voor 90 dagen geschorst omdat ze bij hun terugkeer van het WK van dit jaar cosmeticaproducten hadden gestolen op de luchthaven van Singapore. Dat heeft de Italiaanse zwembond gemeld.
“Gezien de feiten die uit het onderzoek naar voren zijn gekomen en de medewerking van de twee atletes, die hun verantwoordelijkheid hebben erkend, heeft de tuchtcommissie van de Italiaanse zwemfederatie besloten hen met ingang van vandaag voor 90 dagen te schorsen voor alle activiteiten”, klinkt het in een verklaring.
Tarantino (22) zou enkele flesjes etherische olie hebben gestolen in een taxfreeshop en deze in de tas van Pilato hebben verstopt, wat werd vastgelegd door beveiligingscamera’s. De twee zwemsters werden kort vastgehouden door de lokale autoriteiten. Volgens Italiaanse media vond de diefstal plaats op de terugweg naar Italië in Singapore, waar het tweetal een tussenstop had na een vakantie op Bali.
Door de schorsing zal de 20-jarige Pilato, samen met de 23-jarige Chiara Tarantino, niet kunnen deelnemen aan het EK in klein bad, dat van 2 tot 7 december in het Poolse Lublin op de agenda staat.
Pilato behaalde in haar loopbaan al het nodige zilverwerk en kroonde zich op het WK in 2022 onder meer tot wereldkampioene op de 100 meter schoolslag. In een reactie op sociale media liet ze intussen weten dat ze “zonder het te beseffen en te willen” bij de diefstal betrokken raakte.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |