Firefox opent elke dag braaf de tabjes die open stondenquote:
Mokerveel tabs trouwensquote:Op woensdag 30 juli 2025 15:50 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Firefox opent elke dag braaf de tabjes die open stonden
En de helft is uit pure gewenning, het ziet er kaal uit wanneer ik die sluitquote:
quote:Op woensdag 30 juli 2025 14:59 schreef ChevyCaprice het volgende:
Mooi opgelost vriend.
Ben zelf al een tijdje gestopt met Firefox nadat ik regelmatig als ik een pagina probeerde te laten een witte pagina met laadwiel in het midden kreeg. Alleen op te lossen door het scherm af te sluiten. Irritant als de moker.
Dat valt allemaal op te lossen binnen FF. Je moet er wel even wat tijd en geduld instoppen, maar dan heb je een prima privacy-browser, waarbij je zelfs de browserkleuren kan aanpassen en een add-on binnen de kortste keren geïnstalleerd is.quote:Op woensdag 30 juli 2025 15:50 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Firefox opent elke dag braaf de tabjes die open stonden
Ik gebruik nu Edge om die laadwiel glitch te vermijdenquote:Op woensdag 30 juli 2025 20:19 schreef gepromoveerT het volgende:
[..]
[..]
Dat valt allemaal op te lossen binnen FF. Je moet er wel even wat tijd en geduld instoppen, maar dan heb je een prima privacy-browser, waarbij je zelfs de browserkleuren kan aanpassen en een add-on binnen de kortste keren geïnstalleerd is.
Of die irritante mededeling "this video is now playing in full screen" kan weghalen EN ik zie never nooit meer reclames op welke site ik ook zit.
Toch kent FF ook een aantal 'glitches', zoals, als je het opent, dan open je hem 15 keer (waarbij veel 'ondersteuning' zit (terug te zien in Taakbeheer bij Processen) en sommige updates geven weer problemen, wat door een andere update wordt verholpen.
Ook het account opslaan werkt twee richtingen op, zodat, als je alle troep eruit hebt gehaald, en je op opslaan klikt (als je verbonden bent met je account) en ook bijv. je laptopFF daar hebt opgeslagen, je weer opnieuw kan beginnen, want via je laptopFF wordt alles weer teruggezet.
Ook kan je de browser 'opfrissen', wat op zich prima is, maar nogal bewerkelijk.
Ik vind het een prima browser, maar heb geen vergelijking meer, want alle andere, Edge, Chroom enzo, gebruik ik al jaren niet meer.
Edge = Microsoft = Spyware (ook al mag je dat niet zo noemen, want ze houden zich toch aan de EU regelsquote:Op donderdag 31 juli 2025 00:21 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ik gebruik nu Edge om die laadwiel glitch te vermijden
Gebruik GrapheneOS met Firefoxquote:Op donderdag 31 juli 2025 08:01 schreef gepromoveerT het volgende:
[..]
Edge = Microsoft = Spyware (ook al mag je dat niet zo noemen, want ze houden zich toch aan de EU regels
Je kan ook FF opnieuw installeren.
Mja, ook ik begin het gevecht om mijn privacy te verliezen merk ik op ook en vooral m'n Android.
En nu heb ik wel ook een Librem 5, maar daar moet ik op mijn oude dag teveel voor leren om er goed mee om te gaan, dus ik begrijp je wel.
Privacy tegenover gebruikersgemak; 10 jaar geleden had ik de vloer met je aangeveegd; nu haal ik steeds meer m'n schouders op; het zal wel en....'aan de haak geslagen'.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |