Hmm een universeel systeem voor digitale identificatie. Je zou het haast een pakkend naampje kunnen geven, DigiD ofzo. Klinkt echt heel dystopisch.quote:
Maar waarom zouden we zoiets nodig moeten hebben dan?quote:Op maandag 4 augustus 2025 13:48 schreef Monolith het volgende:
[..]
Hmm een universeel systeem voor digitale identificatie. Je zou het haast een pakkend naampje kunnen geven, DigiD ofzo. Klinkt echt heel dystopisch.
quote:
Als je het zo stelt, nee.quote:Op maandag 4 augustus 2025 13:48 schreef Monolith het volgende:
[..]
Hmm een universeel systeem voor digitale identificatie. Je zou het haast een pakkend naampje kunnen geven, DigiD ofzo. Klinkt echt heel dystopisch.
Als we toch al aan het speculeren zijnquote:Op maandag 4 augustus 2025 14:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Ze zijn bang, voor protesten tegen de regering.
Voor burgeroorlog. Londen en andere grote steden zijn >50% islamitisch. Misschien zijn er wel aanwijzingen van MI6 dat het helemaal uit de hand kan lopen.
Dit lijkt me niet de manier om er mee om te gaan.
Maak daar maar 15% van.quote:Op maandag 4 augustus 2025 14:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Ze zijn bang, voor protesten tegen de regering.
Voor burgeroorlog. Londen en andere grote steden zijn >50% islamitisch. Misschien zijn er wel aanwijzingen van MI6 dat het helemaal uit de hand kan lopen.
Dit lijkt me niet de manier om er mee om te gaan.
Zeker, maar als je ook maar enig artikel over het onderwerp leest:quote:Op maandag 4 augustus 2025 14:31 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Als je het zo stelt, nee.
Als je DigiD moet gebruiken om überhaupt te kunnen internetten of Google te gebruiken gaan we wel degelijk de dystopische kant op.
Overigens vind ik DigiD een prima systeem. As it is .
Landen als het VK en b.v. Duitsland lopen gewoon hard achter op dat vlak.quote:Downing Street is now considering in detail the “workability” of a unique digital identifier for all residents that could be used to check an individual’s right to live and work in Britain as well as provide access to welfare, healthcare or housing.
One senior minister said Starmer had ordered a “comprehensive and expansive look” at the role technology can play in government, including digital ID. “Keir is leading on it,” they said. “This is a serious piece of work. After a year in government, it is clear that technology is underpinning everything. Digital ID is foundational. Things are moving forward.”
Die cijfers (UK laat geen data zien in de standaard datasets) dienen enige onderbouwing:quote:Op maandag 4 augustus 2025 14:46 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Maak daar maar 15% van.
https://en.wikipedia.org/wiki/Islam_in_London
quote:Ja, het overgrote deel van de migranten in Londen komt inderdaad uit landen die (grotendeels) islamitisch zijn — vooral onder de eerste generatie migranten én hun directe nazaten.
Laten we dat nader uitsplitsen.
⸻
📍 Herkomstlanden migranten in Londen (2021 Census)
Volgens de Britse volkstelling van 2021 waren dit de grootste groepen buitenlandgeborenen in Londen (1e generatie):
Land van herkomst Aantal personen (geschat) Religieuze meerderheid land
India 322.000+ Hindoe (en moslim minderheid)
Nigeria 191.000+ Christelijk (grootste)
Pakistan 172.000+ Moslim
Bangladesh 161.000+ Moslim
Polen 158.000+ Katholiek
Somalië 70.000+ Moslim
Turkije 65.000+ Moslim
Afghanistan 30.000+ Moslim
Irak 20.000+ Moslim
Iran 19.000+ Moslim
Sri Lanka 20.000+ Boeddhistisch/Hindoe
Ghana 50.000+ Christelijk
Bron: ONS Census 2021, Migration Observatory
⸻
📊 Analyse
• Alleen al uit Pakistan, Bangladesh, Somalië, Turkije, Afghanistan, Irak en Iran komen er in totaal ruim 530.000 eerste generatie migranten in Londen met een overwegend islamitische achtergrond.
• Dit zijn alleen de eerste generatie; 2e en 3e generatie uit deze groepen zijn omvangrijker in jonge steden als Londen.
• De grootste moslimgemeenschappen in Londen zijn:
• Pakistaans-Brits
• Bengaals-Brits (vooral in East London)
• Somalisch-Brits
• Turks-Brits
• Afghaans-Brits en Iraaks-Brits (groeiend sinds 2010)
⸻
📌 Realistische schatting moslimafkomst binnen de 5 miljoen migranten
Laten we een voorzichtige inschatting maken, gebaseerd op bovenstaande:
Categorie Aantal personen (geschat)
Totaal 1e, 2e en 3e generatie migranten ~5 miljoen
Van wie uit (voornamelijk) moslimlanden ~2,5 tot 3 miljoen (geschat)
Van wie religieus moslim (praktiserend etc.) 1,3 miljoen (Census 2021)
• Niet elke migrant uit een moslimland is moslim, en niet elke moslim is praktiserend. Maar ruim de helft van de migrantenpopulatie in Londen heeft wél wortels in landen met een islamitische meerderheid.
• Veel jonge moslims in Londen zijn tweede generatie: UK-born, vaak goed opgeleid, maar met sterke culturele banden (zoals Pakistaanse en Bengaalse gemeenschappen).
⸻
🟨 Samenvattend
• Londen telt ca. 5 miljoen mensen met migratie-achtergrond (1e t/m 3e generatie).
• Daarvan hebben ca. 2,5 tot 3 miljoen mensen een achtergrond in islamitische landen.
• Slechts een deel daarvan identificeert zich als moslim: ca. 1,32 miljoen mensen (15 % van de stadsbevolking), waarvan ruwweg de helft UK-born.
• Verreweg de meeste moslims in Londen zijn van Zuid-Aziatische of Afrikaanse herkomst.
.
quote:Op maandag 4 augustus 2025 13:57 schreef Ali_boo het volgende:
[ afbeelding ]
https://www.telegraph.co.(...)critics-of-migrants/
Bizarre shit dit.quote:Op maandag 4 augustus 2025 14:11 schreef Ali_boo het volgende:
Als dit de nieuwe definitie is van terrorisme dan hebben we een groot probleem
[ x ]
Volgens mij is rechts heel erg van befehl ist befehl en je moet gewoon naar de politie luisteren dus dat zal allemaal wel goedkomen.quote:Op maandag 4 augustus 2025 15:25 schreef Red_85 het volgende:
[..]
[..]
Bizarre shit dit.
Wat denken ze zelf? Dat het verdwijnt? Denk juist met dit dat het extreem rechtse gedachtegoed nog erger wordt daar. Je wordt immers er naar toe gepushed.
En ondertussen de echte terroristen maar vrij rondlopen.
Er spelen veel verschillende dingen. De grote bedrijven willen dat je alleen zaken met hun doet en we zijn steeds preutser aan het worden. Dat laatste komt omdat het allemaal Amerikaanse bedrijven zijn die geen bloot willen zien, want dan kunnen ze geen reclame maken voor kinderen en tieners. Ook vinden ze dat onpas.quote:Op maandag 4 augustus 2025 13:42 schreef koffiekoekjes het volgende:
Grappig dat we straks een VPN moeten nemen uit één of ander 3e wereld land om het internet normaal te kunnen gebruiken
Ik gok dat dit zo blijft totdat alle 50+ van nu allemaal de pijp uit zijn helaas
Je zag in een Fa douchegel-reclame in de jaren 80 meer bloot dan in een gemiddelde film nu.quote:Op maandag 4 augustus 2025 16:10 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Hier was bloot en seks heel normaal, in de VS is geweld voor alle leeftijden en een blote tiet alleen voor volwassenen. Dus we zouden eigenlijk de Europeaanse 50-plussers die beslissingen moeten laten nemen, in plaats van allemaal in de kont van de Amerikaanse bedrijven te kruipen.
Het is in London 15% Islamitisch.quote:Op maandag 4 augustus 2025 14:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Londen en andere grote steden zijn >50% islamitisch.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |