Mooi uitzicht boven vanaf Le Hohneck. Vorig jaar ben ik daar ''hard"lopend naar boven gegaan, 30% pff. Maar ook op de fietsroutes kan je het daar flink zwaar maken.quote:Op donderdag 31 juli 2025 23:12 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
De mogelijkheden in de Vogezen zijn eindeloos, je kunt daar inderdaad veel meer doen dan iedere keer maar weer naar La Planche des Belles Filles. Dat de steile kant van de Grand Ballon eindelijk van een nieuwe laag asfalt is voorzien is natuurlijk fantastisch nieuws en we weten dat ze dit niet zomaar hebben gedaan. Die kant van de Grand Ballon gaan we binnenkort in de Tour zien, met wat geluk volgend jaar al.
Jouw ontwerp is al best wel mooi, al zou ik, zeker de organisatie kennende, een ander einde verwachten. Vanuit La Bresse zou je inderdaad over de Grosse Pierre kunnen om in Gerardmer bij La Mauselaine te eindigen, net als in de Tour van 2014. Mijn droom zou zijn om in de buurt van La Bresse de afslag te nemen richting Route du Lac de Blanchemer om vervolgens bij Le Hohneck te eindigen.
[ afbeelding ]
Smal weggetje door het bos, boven op de klim kom je uit op de Route des Crêtes en na een kilometertje over die weg gereden te hebben kun je nog een kort stukje klimmen naar het station van Le Hohneck. Kilometer aan 8% met zeven haarspeldbochten erbij, lijkt me een leuke uitsmijter. En zou logistiek te doen moeten zijn.
[ afbeelding ]
Ballon de Servance is wel een beetje op het randje voor de Tour. Ben bang dat ze dat niet aandurven, anders hadden we die klim al wel een keer gezien in aanloop naar La Planche des Belles Filles.
Grand Ballon vanuit Moosch en dan via Firstplan naar de combinatie Petit Ballon-Platzerwasel om weer te finishen in Le Markstein zie ik trouwens ook nog wel gebeuren. Al zou het dan wel zo kunnen zijn dat de Grand Ballon niet ten volle wordt benut door de renners.quote:Op donderdag 31 juli 2025 23:33 schreef Dale__Cooper het volgende:
Ballon de Servance is inderdaad smaller dan die in mijn belevenis was, dat gaat niet gebeuren bij nader inzien.
De Hohneck is een fraaie finish inderdaad. Zelf ook al eens beklommen (toen vanaf de Route des Americains ipv Route du Lac de Blanchemer). In mijn beleving waren die laatste honderden meters van de Hohneck steiler dan de 10/11% die aangeven wordt, smerig steil.
Finish op de Hohneck zou je ook kunnen combineren met Petit Ballon - Platserwasel - plateau Route de Crete en dan de Hohneck.
Ik voel de brandende kuiten tot hier.quote:Op donderdag 31 juli 2025 23:43 schreef Aguero het volgende:
[..]
Mooi uitzicht boven vanaf Le Hohneck. Vorig jaar ben ik daar ''hard"lopend naar boven gegaan, 30% pff. Maar ook op de fietsroutes kan je het daar flink zwaar maken.
Ja, ook een heerlijke rit.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 00:01 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Grand Ballon vanuit Moosch en dan via Firstplan naar de combinatie Petit Ballon-Platzerwasel om weer te finishen in Le Markstein zie ik trouwens ook nog wel gebeuren. Al zou het dan wel zo kunnen zijn dat de Grand Ballon niet ten volle wordt benut door de renners.
Deze heb ik zelf ooit bedacht:
[ afbeelding ]
4200 hoogtemeters in 161 kilometer, ook niet gek. Col du Haag natuurlijk wel helemaal ver van de finish in deze opzet, ik daag Thierry van harte uit om iets beters te verzinnen.
Nou dat denk ik niet, ze gaan de Pyreneeën gewoon voorbij aan de oostelijke kant om in het volgende weekend dan ongeveer bij de Alpen aan te komen. Misschien dat ze er 1 etappe aan de oostkant van het centraal massief ingooien.quote:Op maandag 28 juli 2025 19:38 schreef capuchon_jongen het volgende:
Ze gaan dan eerst de Pyreneeën doen wss en dan de Alpen, net zoals dit jaar.
Dat wordt een hele vreemde route dan. Maar ook wel weer vergelijkbaar met vorig jaar toen ze uit Italië kwamen en de Alpen eerst grotendeels oversloegen.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 10:16 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Nou dat denk ik niet, ze gaan de Pyreneeën gewoon voorbij aan de oostelijke kant om in het volgende weekend dan ongeveer bij de Alpen aan te komen. Misschien dat ze er 1 etappe aan de oostkant van het centraal massief ingooien.
De Grand Ballon vanuit Moosch is inderdaad wel mooi geasfalteerd, maar alsnog wel erg smal. Zouden ze daar een heel peloton + karavaan over heen durven sturen?quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 00:01 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Grand Ballon vanuit Moosch en dan via Firstplan naar de combinatie Petit Ballon-Platzerwasel om weer te finishen in Le Markstein zie ik trouwens ook nog wel gebeuren. Al zou het dan wel zo kunnen zijn dat de Grand Ballon niet ten volle wordt benut door de renners.
Deze heb ik zelf ooit bedacht:
[ afbeelding ]
4200 hoogtemeters in 161 kilometer, ook niet gek. Col du Haag natuurlijk wel helemaal ver van de finish in deze opzet, ik daag Thierry van harte uit om iets beters te verzinnen.
Ik denk 2 ritten door de Pyreneeën (Andorra en iets oostelijks Pyreneeën) in de eerste week, dan zijn er flinke geruchten over een paar zware ritten in de Auvergne en omgeving wat dan in de tweede week zou zijn en dan de derde week gewoon Alpen.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 10:16 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Nou dat denk ik niet, ze gaan de Pyreneeën gewoon voorbij aan de oostelijke kant om in het volgende weekend dan ongeveer bij de Alpen aan te komen. Misschien dat ze er 1 etappe aan de oostkant van het centraal massief ingooien.
De Plank op zondag en direct daarna door de Alpen in? Meh.quote:Op woensdag 10 september 2025 10:56 schreef franklop het volgende:
Weer een update van LFR. Met Alpe d'Huez die in etappe 17 verwacht wordt.
[ afbeelding ]
Het scheelt dat ze volgend jaar ook niet in Spanje van start gaan.quote:Op maandag 15 september 2025 09:25 schreef Idisrom het volgende:
Het lijkt mij beter, dat we volgend jaar niet meer in Spanje starten.
Je hebt gelijk, het is de 'Donbas'regio van het Iberische schiereiland..quote:Op maandag 15 september 2025 10:04 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Het scheelt dat ze volgend jaar ook niet in Spanje van start gaan.
Nooit meer in Spanje rijden door hun eigen opgegeven dreigement voor een evenement wat volgend jaar begint?quote:Op maandag 15 september 2025 13:48 schreef VoMy het volgende:
[..]
Was er maar een eenvoudige oplossing om de koers te redden...
Misschien geeft Adams ze wel 30 mlnquote:Op dinsdag 16 september 2025 18:22 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ x ]
Hup Catalonië
En nee, ze gaan de start van de Tour niet zomaar verplaatsen. ASO boort zichzelf niet zomaar een bedrag van 10-20 miljoen door de neus.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |