Ik had er gister 8500quote:
quote:Op donderdag 24 juli 2025 15:48 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ik had er gister 8500
Vandaag tot nu toe 700
ik zit nu op 3880, maar als het straks droogt blijft komen er daar nog wel minimaal 10000 bij.quote:Op donderdag 24 juli 2025 15:48 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ik had er gister 8500
Vandaag tot nu toe 700
Avondwandelingetje?quote:Op donderdag 24 juli 2025 15:50 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik zit nu op 3880, maar als het straks droogt blijft komen er daar nog wel minimaal 10000 bij.
De rechtbank heeft de penis bekeken en kwam tot de conclusie dat dat niet de oorzaak kan zijn.quote:Op donderdag 24 juli 2025 15:52 schreef bitterbal het volgende:
Hadden jullie dit gelezen? :
De rechtbank heeft een man uit Schagen veroordeeld tot tien maanden cel omdat hij zijn geslachtsdeel in de mond van een bewusteloze vrouw stopte. De vrouw overleed twee dagen later, maar de rechtbank acht niet bewezen dat zij gestikt is door de penis van de man.
https://www.nu.nl/binnenl(...)gt-wel-straf-op.html
quote:Op donderdag 24 juli 2025 15:52 schreef bitterbal het volgende:
Hadden jullie dit gelezen? :
De rechtbank heeft een man uit Schagen veroordeeld tot tien maanden cel omdat hij zijn geslachtsdeel in de mond van een bewusteloze vrouw stopte. De vrouw overleed twee dagen later, maar de rechtbank acht niet bewezen dat zij gestikt is door de penis van de man.
https://www.nu.nl/binnenl(...)gt-wel-straf-op.html
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 24 juli 2025 15:55 schreef mschol het volgende:
klein maar fijn of althans lijkt prima
Oh das een mooie kamer tochSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
ik ga voor rennen, maar dat is op sommige stukken ook wel wandelen jaquote:Op donderdag 24 juli 2025 15:52 schreef essnhills het volgende:
[..]
Avondwandelingetje?
Ik ga niet aan de wandel vandaag
Bijkomen van gister
Ahja dat klinkt wel als iemand waarvan je vrolijk wordt dat die over 10 maanden weer vrij rondlooptquote:Op donderdag 24 juli 2025 15:56 schreef bitterbal het volgende:
Ik heb ergens anders gelezen dat toen de hulpdiensten kwamen die gast zijn moeder belde en tegen haar begon te schreeuwen dat dit haar schuld was omdat zij hem zo had gemaakt en dat zij de oorzaak was van het formaat van zijn broekanaconda
Ja dat meisje is bewusteloos en dan gewoon je ding er in duwen en dan overlijdt ze ook nog eens laterquote:Op donderdag 24 juli 2025 15:57 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ahja dat klinkt wel als iemand waarvan je vrolijk wordt dat die over 10 maanden weer vrij rondloopt
Joh. Nou je vindt wel iets in de buurt denk ik om te etenquote:Op donderdag 24 juli 2025 15:59 schreef mschol het volgende:
[..]
voor 88 euro prima, geen ontbijt, dat was 21
ik heb zelfs broodjes bij mequote:Op donderdag 24 juli 2025 16:00 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Joh. Nou je vindt wel iets in de buurt denk ik om te eten
En dan vast ook nog zo'n megasimpel ontbijtjequote:Op donderdag 24 juli 2025 15:59 schreef mschol het volgende:
[..]
voor 88 euro prima, geen ontbijt, dat was 21
Jaquote:Op donderdag 24 juli 2025 15:58 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Ja dat meisje is bewusteloos en dan gewoon je ding er in duwen en dan overlijdt ze ook nog eens later
Echt bizar. Heb er eigenlijk geen woorden voor.quote:
Magnetron en ovenkok. Voor het echte werk moet ik even geduld hebbenquote:
Je neemt het er wel vanquote:Op donderdag 24 juli 2025 16:06 schreef mschol het volgende:
[..]
neuh was vooral voor onderweg, loop straks wel een carrefour ofzo in
quote:Kleinste slang ter wereld toch niet uitgestorven, onder steen gevonden
Wetenschappers gingen er al bijna twintig jaar van uit dat 'ie uitgestorven was, maar op Barbados is een zogenoemde threadsnake gevonden: de kleinste slang ter wereld. Het beestje zat verstopt onder een steen.
Sinds 1898 is de Barbados Threadsnake pas een paar keer in het echt gezien, zegt Connor Blades, die namens het ministerie van Milieu op Barbados betrokken was bij de vondst. Heel gek is het niet dat de slang weinig is gespot: het beestje wordt maar zo'n 10 centimeter lang.
De zoektocht naar de slang maakte deel uit van een project van Re:wild, een natuurorganisatie die samen met het milieuministerie van Barbados werkt aan het vinden van (bijna) uitgestorven dieren.
https://www.rtl.nl/nieuws(...)evonden-uitgestorven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |