Jezus wat lul je man. Er is letterlijk maar 1 attractie overgenomen.quote:Op woensdag 23 juli 2025 13:04 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Hij heeft ook een restaurant in Rotterdam dat tientallen meters de lucht in gaat en dan voortdurend rondjes draait zodat je heel Rotterdam ziet. Hele leuke ervaring is dat.
En dat pretpark heeft heel veel van Het Land van Ooit overgenomen.
Het is een heel excentrieke ondernemer. Ik vrees alleen dat dat pretpark nooit af zal komen.
Aan je smiley te zien lijkt het net alsof ik het kindekke Jezus heb beledigt ofwat? Het bericht komt ook maar zomaar uit een of andere random poepkrant?quote:Op woensdag 23 juli 2025 13:28 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Ah, possetje heeft weer eens eigenhandig een nieuwsartikel zitten te verknippen.
Een belediging van Hennie, God van de attracties! Moge uw draaimolens houterig draaien, en uw achtbanen immer onaf blijven.quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:25 schreef marretak het volgende:
[..]
Aan je smiley te zien lijkt het net alsof ik het kindekke Jezus heb beledigt ofwat? Het bericht komt ook maar zomaar uit een of andere random poepkrant?
Wat een humor! (Secretaresse nog verkeerd geschreven ook.)quote:Op woensdag 23 juli 2025 12:57 schreef marretak het volgende:
Toch zet de pretparkeigenaar die elke dag wel zijn pijpbeurt krijg van de secataresse alles op alles om tóch zo snel mogelijk open te kunnen gaan. "Ik ben er druk mee bezig en doe mijn best."
Owww ik bedoelde de grap totaal anders, de man op de foto lijkt wel een iets oudere man maar niet uitgeblust op het gebied van lusten vandaar dat ik was sex crap over hem typede, kijken of ik de sfeer kon verhogen?quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:29 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Een belediging van Hennie, God van de attracties! Moge uw draaimolens houterig draaien, en uw achtbanen immer onaf blijven.
Voor den humor , zeide mijn oma altijden, moeten ge bij Luxerobots zijn!quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:29 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Wat een humor! (Secretaresse nog verkeerd geschreven ook.)
Oftewel een spookhuis?quote:Op woensdag 23 juli 2025 13:03 schreef DeVerzamelaar het volgende:
Kan er geen asielzoekerscentrum van gemaakt worden?
Hij is lang niet zo dom als dat ie eruit ziet.quote:Op woensdag 23 juli 2025 13:01 schreef Moonversion het volgende:
[..]
Het verdienmodel is dat hij straks 50.000m2 gaat verkopen als bouwgrond
ultra modern wonen, op steenworp afstand van het centrum, hoogbouw aan de maas
kassa
Knap als de grond niet van hem isquote:Op woensdag 23 juli 2025 13:01 schreef Moonversion het volgende:
[..]
Het verdienmodel is dat hij straks 50.000m2 gaat verkopen als bouwgrond
ultra modern wonen, op steenworp afstand van het centrum, hoogbouw aan de maas
kassa
Rups-coasters als klein jochiequote:
Was Drievliet niet leuk ?quote:Op woensdag 23 juli 2025 16:45 schreef roos94 het volgende:
De enige leuke pretparken in NL zitten respectievelijk in Brabant, Limburg en Flevoland.
In alle andere provincies kun je de tering genieten want daar is effectief niets interessants.
De linkerhelft van Nederland heeft geen normaal/waardig pretpark. Helaas.
Met kerst daar gegeten. Is wel leuk! Heel mooi uitzicht.quote:Op woensdag 23 juli 2025 13:46 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Voor sommige zal het niks zijn. Voor anderen is het geweldig.
Bekijk deze YouTube-video
Voor kinderen, maar als volwassene heb je daar niet veel te doen voor die prijsquote:Op donderdag 24 juli 2025 10:03 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Was Drievliet niet leuk ?
Suggestie: Het Land van Nooit.quote:Op woensdag 23 juli 2025 13:04 schreef voetbalmanager2 het volgende:
dat pretpark heeft heel veel van Het Land van Ooit overgenomen.
Dan ken jij die andere bedrijven nog niet. Speelstand oranje, dat ziekenhuis omgebouwd tot hotel en spelletjeshal.quote:Op woensdag 23 juli 2025 13:22 schreef raptorix het volgende:
Dit is toch geen pretpark? Dit is gewoon ouwe kermis meuk tussen een Oud vies Industrieterrein.![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Geslepen kerel. Zeker toen 40 jaar geleden.quote:Op woensdag 23 juli 2025 18:00 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Hij is lang niet zo dom als dat ie eruit ziet.
En die oude kerncentrale in Duitsland, Kernwasser Wunderland.quote:Op donderdag 24 juli 2025 10:23 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dan ken jij die andere bedrijven nog niet. Speelstand oranje, dat ziekenhuis omgebouwd tot hotel en spelletjeshal.
Segmentje lagere klasse.
Daarvan had hij ook de naam alweer veranderd. Hij heeft blijkbaar moeite met het kiezen van namen.quote:Op donderdag 24 juli 2025 10:28 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
En die oude kerncentrale in Duitsland, Kernwasser Wunderland.
Geen idee of dat überhaupt nog bestaat.
Die ouders van die ene voetballer ook, Vennegoor of Hesselink (oid)quote:Op donderdag 24 juli 2025 10:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Daarvan had hij ook de naam alweer veranderd. Hij heeft blijkbaar moeite met het kiezen van namen.
In het centrum van Kopenhagen ook.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |