Dat Soudal gisteren die rit heeft gewonnen speelt wel mee ja, daardoor is het belang wel kleiner geworden. Van de andere kant hebben ze verder niks meer te bereiken.quote:Op woensdag 23 juli 2025 08:39 schreef franklop het volgende:
Vind het ook lastig. Zoveel sprintkansen zijn er niet geweest en Milan wil natuurlijk groen 'veiligstellen'. Soudal heeft al 5 ritzeges en amper renners. Bora zal krachten sparen voor klassement, Alpecin gaat niet rijden, IWG zal altijd wel rijden, FDJ zal wellicht in een waterkansje geloven etc etc
De beter klimmende sprinters hebben Milan ook behoorlijk in de touwen zien hangen natuurlijk.quote:Op woensdag 23 juli 2025 08:58 schreef hhh38 het volgende:
Ik neem aan dat de sprinters deze kans niet laten schieten
Maar ja, liggen merlier, Groenewegen etc er dan ook niet af?quote:Op woensdag 23 juli 2025 09:30 schreef Momo het volgende:
Zou Milan er nog af kunnen vliegen bij die heuvels? Klim wel slecht deze laatste dagen
Die etters van Intermaché zullen ook wel weer gaan rijden voor een mooie 19e plaats voor Girmaay.quote:Op woensdag 23 juli 2025 10:54 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Mag ik een kogel als Jayco straks voor Groenewegen gaat rijden?
Mijn verwachting is wel dat Uno-X, Tudor EF en Alpecin fanatiek een vlucht gaan proberen op touw te zetten. Ploegen als Movistar en Bahrein zullen dan ook wel mee doen. Toch behoorlijk spul wat Lidl onder druk kan zetten. Ook de vraag wanneer Soudal hen echt gaat helpen.quote:Op woensdag 23 juli 2025 10:56 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Die etters van Intermaché zullen ook wel weer gaan rijden voor een mooie 19e plaats voor Girmaay.
Hopelijk staan we straks 1 en 2.quote:Op woensdag 23 juli 2025 13:47 schreef maxi-mus het volgende:
3x zwart, 2x grijs. Hup vlucht.
Al wordt het waarschijnlijk een IK WIST HET sprint.
Ik vrees ervoor, flopgroepje nu.quote:Op woensdag 23 juli 2025 13:55 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Hopelijk staan we straks 1 en 2.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |