We moeten onszelf eerst ontwapenen door onze afweer naar Oekraïne te sturen, en dan komen de vervangende systemen. Misschien.quote:🇺🇦⏳ Ukraine will not receive the Patriots announced by Trump until spring 2026, — Spiegel
The US expects that European allies will provide Patriots from their existing stocks, and only then will they receive new systems from the US.
https://bsky.app/profile/maks23.bsky.social/post/3lumwjlq55s2w
Zoals?quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:43 schreef inslagenreuring het volgende:
1001 mogelijkheid om daar iets los te weken.
Ik heb blijkbaar gemist dat hij met z'n wetgeving ook (hun equivalent van) het OM naar zich toe heeft getrokken....?quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:38 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Jawel, want nu bepaalt de door Zelensky benoemde procureur-generaal welke politicus ze onderzoeken op en vervolgen voor corruptie.
Sorry man maar dit is dus letterlijk kremlin bullshit.quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:34 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Leuke mening. Maar er gaan miljarden naartoe vanuit het westen, dan wil je wel de garantie dat die niet verdwijnen in de diepe zakken van Zelensky en consorten.
Er zullen hem veel Russische spionnen rondlopen daar. Maar als je binnen zo’n organisatie een functie krijgt dan zal er toch eerst een veiligheidsonderzoek volgen.quote:Op woensdag 23 juli 2025 13:34 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Er worden veel Russische/Chinese spionnen/collaborateurs gepakt in de VS en Europa, laat staan als de banden zo hecht zijn (geweest) als tussen Rusland en Oekraïne. Je bent te slim om dit niet gewoon te snappen.
Zoals met bewijzen komen dat er FSB'ers bij die organisaties zitten? Een gerechtelijk bevel halen voordat je mensen arresteert? Het parlement de kans geven zich goed te verdiepen in een wetswijziging?quote:
Ze worden vaak gerecruteerd ergens in hun dienstverband.quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
Er zullen hem veel Russische spionnen rondlopen daar. Maar als je binnen zo’n organisatie een functie krijgt dan zal er toch eerst een veiligheidsonderzoek volgen.
En waarom zouden de spionnen dan specifiek daar naar toe gaan? Zijn dan niet alle organisaties vergeven van spionnen? Zoals het leger, de wapenindustrie, de inlichtingendiensten ? Waarom daar geen acties ?
Nee, maar de directeur van de organisatie zelf kan natuurlijk mensen ontslaan als aangetoond wordt dat het FSB-agenten zijn.quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:00 schreef Ulx het volgende:
[..]
Je kunt ze niet wippen als ze onafhankelijk zijn.
Omdat dat nog niet hard valt te maken misschien? We praten niet over padvinders en Oekraïne is misschien wel een van de meest verwoven en verbonden ex Sovjet staten waar Rusland nog met zijn tentakels in zit.quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
Er zullen hem veel Russische spionnen rondlopen daar. Maar als je binnen zo’n organisatie een functie krijgt dan zal er toch eerst een veiligheidsonderzoek volgen.
En waarom zouden de spionnen dan specifiek daar naar toe gaan? Zijn dan niet alle organisaties vergeven van spionnen? Zoals het leger, de wapenindustrie, de inlichtingendiensten ? Waarom daar geen acties ?
De man die eind juni is aangesteld als procureur-generaal is Ruslan Kravchenko. Die ken je wel denk ikquote:Op woensdag 23 juli 2025 14:44 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ik heb blijkbaar gemist dat hij met z'n wetgeving ook (hun equivalent van) het OM naar zich toe heeft getrokken....?
Volgens mij betrof het alleen een tweetal opsporingsdiensten?
Of is dit weer zo'n gevalletje dat het allemaal "niet waar" is ofzo?
De reden dat dit soort organisaties onafhankelijk zijn is juist om te voorkomen dat dit gebeurt. Dat een volkomen onafhankelijke slager het vlees van een andere slager gaat keuren .quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:27 schreef ExTec het volgende:
[..]
Is dat zoiets als die slager die z'n eigen vlees keurt?
Zelensky stelt een loyalist aan als PG <clutches pearls>quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:51 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
De man die eind juni is aangesteld als procureur-generaal is Ruslan Kravchenko. Die ken je wel denk ik
Een hardcore Zelensky loyalist.
Het OM kan dat toch niet als die organisaties onafhankelijk zijn?quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:48 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Zoals met bewijzen komen dat er FSB'ers bij die organisaties zitten? Een gerechtelijk bevel halen voordat je mensen arresteert?
Andere optie dat inmenging FSB nauwelijks voorkomt en dat juist de corruptiebestijding te dicht bij mensen kwam die er last van krijgen.quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:50 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Omdat dat nog niet hard valt te maken misschien? We praten niet over padvinders en Oekraïne is misschien wel een van de meest verwoven en verbonden ex Sovjet staten waar Rusland nog met zijn tentakels in zit.
Dat sluit ik zeker niet uit, maar het is imo veel minder aannemelijk.quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:56 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Andere optie dat inmenging FSB nauwelijks voorkomt en dat juist de corruptiebestijding te dicht bij mensen kwam die er last van krijgen.
Er is nog geen enkel overtuigend bewijs getoond van werkelijke FSB inmenging.
En wat zijn dan de consequenties voor die directeur wegens het binnenhalen van die FSB lui? Die directeur is tenslotte eindverantwoordelijk.quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:50 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nee, maar de directeur van de organisatie zelf kan natuurlijk mensen ontslaan als aangetoond wordt dat het FSB-agenten zijn.
There is no such thing as Onafhankelijkheid.quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:54 schreef LXIV het volgende:
[..]
De reden dat dit soort organisaties onafhankelijk zijn is juist om te voorkomen dat dit gebeurt. Dat een volkomen onafhankelijke slager het vlees van een andere slager gaat keuren .
Nu willen ze die onafhankelijke slager onder commando brengen van de slager die hij keurt.
Die onafhankelijkheid is niet voor niets een harde eis geweest vanuit de EU.quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:45 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Sorry man maar dit is dus letterlijk kremlin bullshit.
Zelensky was al steenrijk voordat hij president werd. Midden in wat op een zeer kritische fase van het conflict lijkt nog snel even aan zelfverrijking of het mogelijk maken van zelfverrijking (al dan niet voor zijn vriendjes) gaat er bij mij niet in.
Alsof hij na het beëindigen van dit conflict met zijn ballen op het strand kan liggen met een gevulde bankrekening alsof er niks aan de hand is.
Wel zo fijn als je het autocratische pad op wilt inderdaad.quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:54 schreef ExTec het volgende:
[..]
Zelensky stelt een loyalist aan als PG <clutches pearls>
Ja, toch wel vreemd dat hij niet koos voor zijn gezworen vijand ofzo.
![]()
Vooralsnog hebben ze daar een presidentieel systeem, a'la VS, FR, en daar is het vrij normaal dat een plethora aan functies door de Prez ingevuld worden.
De manier erop, ‘s nachts 70 mensen Vh bed halen en in de ochtend alles er doordrukken, vind ik niet logisch als het gaat om inmenging.quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:57 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dat sluit ik zeker niet uit, maar het is imo veel minder aannemelijk.
Wie zegt dat? Het OM kan op ieder moment een rechtszaak starten als je een spion bent. Dat zal in Oekraïne niet anders zijn.quote:Op woensdag 23 juli 2025 14:56 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het OM kan dat toch niet als die organisaties onafhankelijk zijn?
Zijn er wel meer, voorlopig is de toetreden tot de EU een kansloze droom, en terecht mag ik daar bij vermelden.quote:Op woensdag 23 juli 2025 15:00 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Die onafhankelijkheid is niet voor niets een harde eis geweest vanuit de EU.
Dat is juist precies hoe het moet als er sprake is van inmenging omdat het anders gesaboteerd wordt.quote:Op woensdag 23 juli 2025 15:01 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
De manier erop, ‘s nachts 70 mensen Vh bed halen en in de ochtend alles er doordrukken, vind ik niet logisch als het gaat om inmenging.
Het is van allen belang dat de EU achter OEK blijft staan. De NABU wordt gefinancierd en is in leven geroepen door de EU.(en VS)
Ook de bevolking zou je dan beter moeten voorlichten.
Dan zou je het moeten voorbereiden. De mensen in beeld brengen met bewijsmateriaal en dan die tent overnemen, dan was het allemaal wat logischer.
Maar volgens mij worden in NL ook gewoon getrouwen voor functies aangesteld. Of wil schoof nu ook ineens het autocratische pad op?quote:Op woensdag 23 juli 2025 15:01 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Wel zo fijn als je het autocratische pad op wilt inderdaad.
Ja klopt.quote:Op woensdag 23 juli 2025 15:01 schreef Lospedrosa het volgende:
NABU is ontstaan onder internationale druk als een onafhankelijk wapen tegen high-level corruptie in Oekraïne.
Het wordt formeel gefinancierd door de Oekraïense staat, maar had en heeft sterke inhoudelijke, politieke en technische steun van de EU, VS, IMF en andere westerse partners.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |