en zie hoe men reageert op dit!! nee blijf lekker woke en politiek correct.. want stel je voor..je gaat echt nadenken.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 01:07 schreef Eagles89 het volgende:
Ik weet gewoon niet wat ik zie…wat heeft Europa in vredesnaam op de hals gehaald? Wat waren de redenen? Wat was het voordeel precies om dit experiment met een half continent en de toekomst van tientallen miljoenen mensen te riskeren? Zó naief kan toch geen mens zijn? Alhoewel…hier op Fok kom ik er nog steeds genoeg tegen die hier durven te reageren met “niet discrimineren en generaliseren hoor”. En: “het is allemaal xenofobie en angstzaaien”.
Dat soort mensen, ook hier op Fok, zijn de orkestleden die vrolijk bleven spelen toen de Titanic al half in het water lag. Echt tenenkrommende lui.
We hebben conflicten vanuit de hele wereld geimporteerd in zeer dichtbevolkte steden en gebieden in Europa die zijn weerga niet kent.
https://www.geenstijl.nl/5184492/syrie#comments
Niet, burgeroorlog ga toch weg met die onzinquote:
50% inmiddels in de grote steden met achtergronden uit Turkije, Marokko, Syrië, Koerdistan, Servië, Kosovo, Ethiopië, Somalië, Eritrea…quote:Op dinsdag 22 juli 2025 04:23 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Niet, burgeroorlog ga toch weg met die onzin
Paniek en haatzaaiers
GS is inderdaad een helder kompas met comments als deze:quote:Op dinsdag 22 juli 2025 01:23 schreef Metalfrost het volgende:
GeenStijl kaart een probleem aan wat al veel langer speelt en TS opent nu pas zijn ogen.
1975 belde, ze willen de uitvouw van hun geopolitieke prognose terug.
Genocide = waarschuwen.quote:En Joegoslavië waarschuwde het Westen hier voor. Als dank werd het gebombardeerd.
De waarheid ligt toch ergens in het midden vrees ik. Een complete burgeroorlog is nog wel een paar stappen verder, maar met de toenemende dreiging in omliggende landen kan je toch moeilijk nog langer weg blijven kijken voor de (steeds sneller naderende) ellende.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 04:23 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Niet, burgeroorlog ga toch weg met die onzin
Paniek en haatzaaiers
Wat is er precies BNW dan? Hij stelt gewoon een vraag en geeft wat argumenten. Jij bent het daar schijnbaar niet mee eens, dat mag toch? Dat monddood maken van mensen met een ander geluid hier is ook wel vermoeiend.quote:
Hoe is een linkdump naar GS met een rant erbij NWS dan?quote:Op dinsdag 22 juli 2025 08:18 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Wat is er precies BNW dan? Hij stelt gewoon een vraag en geeft wat argumenten. Jij bent het daar schijnbaar niet mee eens, dat mag toch? Dat monddood maken van mensen met een ander geluid hier is ook wel vermoeiend.
Omdat dit geen topic is wat naar mijn beleving in BNW hoort. De toon daar is gewoon veel anders. Dit is gewoon een vrij realistisch toekomstbeeld (let wel: ik zeg niet dát het gebeurt, maar met de huidige ontwikkelingen zou het zomaar kunnen. In sommige landen hangt het er behoorlijk tegenaan natuurlijk). Sommige mensen gaan ontzettend aan op dit soort berichten omdat ze het er schijnbaar in hoge mate oneens mee zijn.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 08:25 schreef Drxx het volgende:
[..]
Hoe is een linkdump naar GS met een rant erbij NWS dan?
En hoezo monddood, een topic verplaatsen is toch niet hetzelfde als het topic sluiten/user bannen? Dat laatste is monddood maken.
50% ja, wow wat heftig, de meeste hebben we zelf gevraagd om te komen omdat we te veel werk hebben wat de Nederlanders zelf niet willen doen omdat het slecht betaald werk isquote:Op dinsdag 22 juli 2025 06:00 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
50% inmiddels in de grote steden met achtergronden uit Turkije, Marokko, Syrië, Koerdistan, Servië, Kosovo, Ethiopië, Somalië, Eritrea…
Allemaal landen waar ze geen enkele compassie met andere culturen hebben, of zelfs elkaar uitmoorden, en dan moorden ze in veel van die gebieden niet op de “zachte” manier…maar in een van de dichtsbevolkte landen ter wereld zingen ze allemaal met zn allen de cumbaya…het is wachten tot de vlam in West Europa ook in de pan slaat. In de UK en Frankrijk zie je al rassenrellen, echter nog steeds op relatief kleine schaal.
En wanneer kunnen we verwachten dat je de wapenen op gaat nemen? Niet zeker?quote:Op dinsdag 22 juli 2025 01:07 schreef Eagles89 het volgende:
Ik weet gewoon niet wat ik zie…wat heeft Europa in vredesnaam op de hals gehaald? Wat waren de redenen? Wat was het voordeel precies om dit experiment met een half continent en de toekomst van tientallen miljoenen mensen te riskeren? Zó naief kan toch geen mens zijn? Alhoewel…hier op Fok kom ik er nog steeds genoeg tegen die hier durven te reageren met “niet discrimineren en generaliseren hoor”. En: “het is allemaal xenofobie en angstzaaien”.
Dat soort mensen, ook hier op Fok, zijn de orkestleden die vrolijk bleven spelen toen de Titanic al half in het water lag. Echt tenenkrommende lui.
We hebben conflicten vanuit de hele wereld geimporteerd in zeer dichtbevolkte steden en gebieden in Europa die zijn weerga niet kent.
https://www.geenstijl.nl/5184492/syrie#comments
Gelul.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 08:30 schreef SnodeSnuiter het volgende:
[..]
50% ja, wow wat heftig, de meeste hebben we zelf gevraagd om te komen omdat we te veel werk hebben wat de Nederlanders zelf niet willen doen omdat het slecht betaald werk is
Het blijft bij het toetsenbord als "wapen".quote:Op dinsdag 22 juli 2025 08:34 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
En wanneer kunnen we verwachten dat je de wapenen op gaat nemen? Niet zeker?
Ik kom uit Nijmegen en hier wonen ook mensen uit de genoemde landen maar ik heb daar simpelweg geen last vanquote:Op dinsdag 22 juli 2025 08:18 schreef Solispolar het volgende:
[..]
De waarheid ligt toch ergens in het midden vrees ik. Een complete burgeroorlog is nog wel een paar stappen verder, maar met de toenemende dreiging in omliggende landen kan je toch moeilijk nog langer weg blijven kijken voor de (steeds sneller naderende) ellende.
Geen idee waar jij precies woont natuurlijk, maar in bepaalde grote steden/landen in Europa zie je toch vrij duidelijk de teloorgang voor je ogen op gang komen. Parijs is ook een mooi voorbeeld.
[..]
Wat is er precies BNW dan? Hij stelt gewoon een vraag en geeft wat argumenten. Jij bent het daar schijnbaar niet mee eens, dat mag toch? Dat monddood maken van mensen met een ander geluid hier is ook wel vermoeiend.
Ja, dat mag hier niet hè. Je MOET last hebben van deze mensen en hopen op een burgeroorlog.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:08 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ik kom uit Nijmegen en hier wonen ook mensen uit de genoemde landen maar ik heb daar simpelweg geen last van
Geen reden voor. Het betreft geen complottheorie.quote:
En waarom zou TS de wapens moeten gaan oppakken als er groeiende spanningen tussen groepen migranten zijn?quote:Op dinsdag 22 juli 2025 08:34 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
En wanneer kunnen we verwachten dat je de wapenen op gaat nemen? Niet zeker?
Nee hoor, dat sommige mensen de 'culturele verrijking' door migranten juist prachtig vinden is helaas ook algemeen bekend. Het mag verder duidelijk zijn dat TS daar anders over denkt en zich wel zorgen maakt over deze ontwikkelingen. Daar valt ook genoeg voor te zeggen natuurlijk. En niemand hoopt op een burgeroorlog, dus hoe je daar precies bij komt blijft onduidelijk.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:10 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ja, dat mag hier niet hè. Je MOET last hebben van deze mensen en hopen op een burgeroorlog.
Oké. En wat is je punt precies? Dan hoeft jouw mening toch ook niet naar BNW?quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:08 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ik kom uit Nijmegen en hier wonen ook mensen uit de genoemde landen maar ik heb daar simpelweg geen last van
Je moet gewoon eens stoppen met het ridiculiseren van andere meningen. Alles tot het belachelijke aan toe in het overdreven trekken maakt je punt niet sterker.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:10 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ja, dat mag hier niet hè. Je MOET last hebben van deze mensen en hopen op een burgeroorlog.
Dit is gewoon geen nieuws, het is gewoon weer het herhalen van dezelfde troep die we in meerdere topics zien, het hoeft ook niet in BNW, een slotje op deze rechtse onzin voldoet ook primaquote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:24 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Oké. En wat is je punt precies? Dan hoeft jouw mening toch ook niet naar BNW?
[..]
Je moet gewoon eens stoppen met het ridiculiseren van andere meningen. Alles tot het belachelijke aan toe in het overdreven trekken maakt je punt niet sterker.
Nou, je had sommige users vorig jaar eens moeten zien hier tijdens de rellen in Engeland…quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:14 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor, dat sommige mensen de 'culturele verrijking' door migranten juist prachtig vinden is helaas ook algemeen bekend. Het mag verder duidelijk zijn dat TS daar anders over denkt en zich wel zorgen maakt over deze ontwikkelingen. Daar valt ook genoeg voor te zeggen natuurlijk. En niemand hoopt op een burgeroorlog, dus hoe je daar precies bij komt blijft onduidelijk.
En nu met de echte feiten, leuk zo’n nietszeggende populistische afbeelding waarbij er helemaal geen gratis huizen etc worden uitgedeeld in Europa. Verder, pakistan kutland, india kutland, rusland kutland, noord korea kutland. Naja, je mag er heen natuurlijk als je het daar prettig lijkt…. In midden europa is het stukken beter toeven dan daar, ondanks migranten. Verhuis zou ik zeggen!quote:
Waarvan een groot deel illegaal:quote:Volgens de vluchtelingenorganisatie van de Verenigde Naties (UNHCR) wonen er meer dan 3,5 miljoen Afghanen in Pakistan. De Pakistaanse regering noemt het grote aantal Afghanen een risico voor de nationale veiligheid.
Goh, wie had dat gedacht…. Heb je zo’n straf en dan nog eindeloos veel illegalen. Die overigens een groter probleem vormen dan de migranten bij ons, want illegaal, genegeerd en ongedocumenteerd. Insert ‘surprised pikachu’.quote:Naast de 1,7 miljoen illegale immigranten huisvest Pakistan 1,3 miljoen Afghanen met een registratiebewijs dat niet altijd wordt verlengd
TS aanbid Trump als godheid, die maakt zich meer dan zorgen overigens. Hij hoopt overigens wel op en burgeroorlog in de EU, zie ook andere topics en berichten van hem. Al is het maar om ‘ons een lesje te leren’ en ‘Trump zijn goddelijke interventies te verheerlijken’.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:14 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor, dat sommige mensen de 'culturele verrijking' door migranten juist prachtig vinden is helaas ook algemeen bekend. Het mag verder duidelijk zijn dat TS daar anders over denkt en zich wel zorgen maakt over deze ontwikkelingen. Daar valt ook genoeg voor te zeggen natuurlijk. En niemand hoopt op een burgeroorlog, dus hoe je daar precies bij komt blijft onduidelijk.
quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:08 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ik kom uit Nijmegen en hier wonen ook mensen uit de genoemde landen maar ik heb daar simpelweg geen last van
Alsof jullie ook maar ooit van jullie ruk zolder afkomen.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:10 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ja, dat mag hier niet hè. Je MOET last hebben van deze mensen en hopen op een burgeroorlog.
Ik woon in een appartement dus ik heb geen zolder, kom meer buiten dan je denkt maar ik ga niet mee in dit hysterische haatzaaienquote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:47 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
[..]
Alsof jullie ook maar ooit van jullie ruk zolder afkomen.
Ik vind dat men ook de rechtse partijen moet horen, dan kan men tenminste proberen om hen te overtuigen dat zij foute opvattingen hebben en zich dan aansluiten bij een linkse partij. Want met polariseren komt men ook niet verder? Toch?quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:27 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Dit is gewoon geen nieuws, het is gewoon weer het herhalen van dezelfde troep die we in meerdere topics zien, het hoeft ook niet in BNW, een slotje op deze rechtse onzin voldoet ook prima
Niemand zegt dat er geen probleem is, alleen jlie populistische afbraakbeleid en dan ook nog een rusland, een noord korea, een pakistan, een trump, etc als voorbeeld nemen is totaal lachwekkend.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:47 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
[..]
Alsof jullie ook maar ooit van jullie ruk zolder afkomen.
Er staan al genoeg van dit soort topics op het forumquote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:53 schreef torentje het volgende:
[..]
Ik vind dat men ook de rechtse partijen moet horen, dan kan men tenminste proberen om hen te overtuigen dat zij foute opvattingen hebben en zich dan aansluiten bij een linkse partij. Want met polariseren komt men ook niet verder? Toch?
Dat heb ik niet meegekregen ondanks dat ik zelf ook in dat topic actief was. Je zult altijd mensen hebben die zulke situaties ergens wel aanspreekt zodat men 'het vaderland kan verdedigen' of zo en dan aan de andere kant een groepje die dolgraag migranten en moslims willen 'verdedigen', maar het merendeel van de bevolking zal daar niets mee te maken willen hebben.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:31 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Nou, je had sommige users vorig jaar eens moeten zien hier tijdens de rellen in Engeland…
Sommigen waren er helemaal klaar voor.
Sommige rechtse partijen hebben slechts één onderwerp om over te praten. Die armoede kan men ook proberen weg te nemen met zinnige bijdrages.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:56 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Er staan al genoeg van dit soort topics op het forum
Dit is gewoon geen nieuws maar haatzaaierij
Waar ben je van mening dat er sprake is van 'haat' dan? Kun je bijvoorbeeld naar een paar zinnen of woorden in posts wijzen die dit volgens jou op een goede manier aan zouden tonen?quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:56 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Er staan al genoeg van dit soort topics op het forum
Dit is gewoon geen nieuws maar haatzaaierij
Oh ja, want de tegenhanger is ook echt 'moslims' verdedigen.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:57 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat heb ik niet meegekregen ondanks dat ik zelf ook in dat topic actief was. Je zult altijd mensen hebben die zulke situaties ergens wel aanspreekt zodat men 'het vaderland kan verdedigen' of zo en dan aan de andere kant een groepje die dolgraag migranten en moslims willen 'verdedigen', maar het merendeel van de bevolking zal daar niets mee te maken willen hebben.
We hebben wilders genoeg gehoord, kan niets, lost niets op, etc. Werkt oplossingen zelfs actief tegen. Juist rechts is heer en meester in polariseren (en dan met name de extremere rechtsen). Eenmaal in de fuik van desinformatie valt er weinig meer te rederen, getuige ook diverse users hier.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:53 schreef torentje het volgende:
[..]
Ik vind dat men ook de rechtse partijen moet horen, dan kan men tenminste proberen om hen te overtuigen dat zij foute opvattingen hebben en zich dan aansluiten bij een linkse partij. Want met polariseren komt men ook niet verder? Toch?
[/quote]. 2. Gish gallopquote:1. Epistemisch nihilisme
Een houding waarbij kennis en waarheid worden gerelativeerd of ondermijnd. Alles is verdacht, niets is waar tenzij het in de eigen ideologie past. In extreemrechtse kringen wordt dit gebruikt om het vertrouwen in wetenschap, media en democratische instituties te ondermijnen.
quote:5. “Fake news” framing
Een door Trump gepopulariseerd begrip, waarin alle kritische media of onderzoeksjournalistiek automatisch worden afgedaan als “fake”. Dit is niet gebaseerd op bewijs, maar op persoonlijke afwijzing. Het doel is verwarring zaaien, niet duidelijkheid scheppen.
quote:. 6. Post-truth politics (postwaarheid)
Een stijl van politiek waarin objectieve feiten minder invloed hebben op de publieke opinie dan emotie en persoonlijke overtuiging. Populisten gebruiken dit om zich te onttrekken aan verantwoording: feiten doen er niet meer toe, alleen de ‘juiste gevoelens’.
Het woord burgeroorlog alleen al vind ikquote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:58 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Waar ben je van mening dat er sprake is van 'haat' dan? Kun je bijvoorbeeld naar een paar zinnen of woorden in posts wijzen die dit volgens jou op een goede manier aan zouden tonen?
De linkse kerk kennende zal de dienstplicht vooral op de schouders van autochtone jongeren komen te liggen en zullen degenen met een dubbel paspoort uit de wind worden gehouden of iets in die trend.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 08:21 schreef Gia het volgende:
Dienstplicht herinvoeren. Veel van die families zijn 'gevlucht' omdat anders hun zonen in dienst moesten. Gaan ze hier ook niet willen, dus vertrekken ze mogelijk weer. En dat is dan desertie, nooit meer terug laten keren, dus.
Degenen die wel braaf in dienst gaan, worden dan flink onder handen genomen, net zoals de Nederlandse sneeuwvlokjes voor wie nu alles maar komt aanwaaien.
Waarom? Ik vind heel veel dingen die jij zegt ook onzin, daar hoeft toch ook geen slotje op/verwijderd te worden? Niet alles wat afwijkt van jouw mening is onzin.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:27 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Dit is gewoon geen nieuws, het is gewoon weer het herhalen van dezelfde troep die we in meerdere topics zien, het hoeft ook niet in BNW, een slotje op deze rechtse onzin voldoet ook prima
Jij bent het schoolvoorbeeld van dingen in de mond leggen: of je bent voor of je bent tegen, alleen al: ‘aan de andere kant het groepje dat de migranten en moslims willen verdedigen’.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:57 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat heb ik niet meegekregen ondanks dat ik zelf ook in dat topic actief was. Je zult altijd mensen hebben die zulke situaties ergens wel aanspreekt zodat men 'het vaderland kan verdedigen' of zo en dan aan de andere kant een groepje die dolgraag migranten en moslims willen 'verdedigen', maar het merendeel van de bevolking zal daar niets mee te maken willen hebben.
Het is dus wel een probleem, aan de hand van desinformatie en nepnieuws en niet kloppende statistieken kan je geen discussie voeren. Discussie over of rood mooier is dan groen is bijvoorbeeld zinloos, tenzij je statistieken aanhaalt die laten zien dat meer mensen rood mooi vinden. Dan zou je in iedergeval kunnen stellen dat objectief gezien de meeste mensen rood mooier vinden. Alleen dat wordt dan afgedaan als links nepnieuws. Terwijl het niet eens linkse beonnen betreft (en ik ook niet heel links benquote:Op dinsdag 22 juli 2025 10:02 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Waarom? Ik vind heel veel dingen die jij zegt ook onzin, daar hoeft toch ook geen slotje op/verwijderd te worden? Niet alles wat afwijkt van jouw mening is onzin.
Als er zoals vorig jaar in Engeland, rellen zijn tussen groepen autochtonen en migranten (waarvan velen uit Islamitische landen) komt het daar wel op neer ja. Moslims worden natuurlijk gezien als een troetelminderheid in bepaalde contreien.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:59 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Oh ja, want de tegenhanger is ook echt 'moslims' verdedigen.
Mag hopen dat mensen die zo verschrikkelijk graag hun land willen 'verdedigen' dat doen voor iedereen die hier woont
Dat heeft niets met haat te maken. Het is wat mij betreft een erg overtrokken term voor deze situatie, maar dat is iets totaal anders dan 'haat'.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 09:59 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Het woord burgeroorlog alleen al vind ik
Nee hoor, daar is geen sprake van. Ik heb het specifiek over de rellen die vorig jaar plaatsvonden in Engeland. Waarbij ik nota bene ook nog duidelijk aangeef ook dat het merendeel van de mensen niets met zulke situaties te maken wil hebben.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 10:03 schreef inXs het volgende:
[..]
Jij bent het schoolvoorbeeld van dingen in de mond leggen: of je bent voor of je bent tegen, alleen al: ‘aan de andere kant het groepje dat de migranten en moslims willen verdedigen’.
Pure nonsens, dat bijvoorbeeld ik ageer tegen jouw mening maakt niet dat ik ineens ‘voor’ ben. Alleen de methodes die worden aangedragen en het haatzaaien ben ik wel tegen. Heb al eerder met bronnen en info aangetoond dat er ook andere manieren zijn en dat de manieren waar o.a. jij voor staat leidt tot een afbraak van de democratie, zorg, onderwijs, etc. Ofwel, alles afbreken onder het mom van ‘migranten’. En daarbij, ook aangetoond: ‘gesloten grenzen leidt tot meer ‘illegale’ migratie. (Alsof de brexit heeft geholpen). En ook dat fantastische plaatje van Qannkn is zo’n schoolvoorbeeld. Nepnieuws en desinformatie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |