Ik ben best oké irl hoor.quote:Op maandag 21 juli 2025 20:58 schreef Ridocar het volgende:
Haar keuze voor de vent waar ze nu mee opgescheept zit.
Dat laatste ligt voor de hand als zijn argumenten geregeld foutief blijken. Je zou kunnen zeggen dat ie wat minder moet bulshitten wat dat betreft.quote:Op maandag 21 juli 2025 22:17 schreef oppiedoppie het volgende:
Hij denkt altijd precies te weten hoe het zit en kan dat heel goed onderbouwen met argumenten. En blijft dat volhouden. Zelfs als hij weet dat hij ongelijk heeft gaat hij door. Dat heeft hij achteraf wel eens toegegeven. Ik kan niet tegen m op met argumenten helaas.
quote:Op maandag 21 juli 2025 22:41 schreef Seven. het volgende:
Het aantal DHZ en huishoudelijke klussen die voor 95% afgemaakt worden is echt bizar hoog. En hij gaat confrontatie uit de weg, dat is wel eens frustrerend in de communicatie. Maar al met al vind ik hem toch wel de allerleukste, zelf al erger ik me soms kapot aan hem.
quote:Op maandag 21 juli 2025 22:44 schreef Seven. het volgende:
Oeh, ik erger me ook wel enorm als hij opgefokt in de auto zit te schelden op mede weggebruikers. Vooral als onze zoon van 4 dan vanaf het kinderzitje vraagt of papa boos is.
Zo, ff al je frustraties kwijt?quote:Op maandag 21 juli 2025 22:48 schreef Seven. het volgende:
De manier waarop hij de was opvouwt is echt tenenkrommend. Slecht gevouwen, en vaak ook al alles knetter gekreukt in de wasmand. En zich er dan niet toe kunnen zetten om de was ook op te ruimen dus dan wordt de was uit de schone wasmand getrokken, waardoor die stapels ook gewoon een enorme ellende worden. Was in de wasmand doen is schijnbaar ook geen optie, Seven. trekt de boxershorts en de sokken wel uit de spijkerbroek hoor.
Dit was het wel zo'n beetje. De lijst van dingen die ik waardeer is veel langer.quote:Op maandag 21 juli 2025 22:55 schreef Armani XL het volgende:
[..]
[..]
[..]
Zo, ff al je frustraties kwijt?
Zo herkenbaar ditquote:Op maandag 21 juli 2025 22:18 schreef Yesse het volgende:
Ik snap niet dat hij na 38 jaar nog steeds zo'n onrealistische kijk heeft op tijd. Hij denkt altijd dat hij in 5 minuten kan douchen & aankleden, in 10 minuten kan ontbijten en dat een ritje van 20 minuten ook precies 20 minuten duurt inclusief instappen, uitstappen, parkeren etc. Hij heeft dagelijks voorbeelden van dat zijn inschatting niet klopt maar het blijft niet plakken![]()
Ik werk er tegenwoordig omheen door een vroegere tijd aan te geven
Ik scheld altijd in de stijl van de baron als m’n kinderen er bij zijn, dus dan noem ik iemand een gehaktbal en een oliebol.quote:Op maandag 21 juli 2025 22:44 schreef Seven. het volgende:
Oeh, ik erger me ook wel enorm als hij opgefokt in de auto zit te schelden op mede weggebruikers. Vooral als onze zoon van 4 dan vanaf het kinderzitje vraagt of papa boos is.
Wat een gruwelijk rotwijf van een schoonzus heb jij.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 10:40 schreef Samhain het volgende:
Zijn weigering om zich uit te spreken in conflicten met zijn familie. We zijn sinds 1999 samen en al heel wat gek gedoe met met name zijn zus verder.
Al vroeg in onze verkering beet ze me toe dat ik vast een gouden kut moest hebben omdat ze anders echt niet wist waarom haar broer met mij samen was.
In de jaren daarna kwam er bijv het zonder even checken of het oké vond kijken naar de dvd van de pretecho die ik mijn schoonmoeder had laten zien en vergeten was (waarop zij dus zag wat het geslacht van de baby was, terwijl ik dat zelf niet wist) en als klap op de vuurpijl heeft zij onze oudste dochter geout, terwijl die nog zelf aan het uitvinden was hoe of wat qua geaardheid.
Ik had in die gevallen heel graag gehad dat mijn man zich daarover uitspreekt. Maar nee, onder het mom van "Ze veranderen toch niet" houdt hij altijd zijn mond.
Nu ken ik hem na al die jaren natuurlijk wel, dus ik weet ook dat het vooral niet durven is. En daar baal ik van, want ik heb me heel wat keren in de steek gelaten gevoeld en het heeft ook wel wat krasjes in de glans van onze relatie gemaakt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |