De grootste provider van Apache Airflow, een spin-off van Airbnb. Iets meer dan een miljard waard.quote:
Misschien hebben ze een open huwelijk?quote:Op vrijdag 18 juli 2025 07:15 schreef Perrin het volgende:
Dat moment waarop je zowel je baan als je huwelijk verliest..
[ x ]
Het lijkt er niet op.quote:Op vrijdag 18 juli 2025 07:32 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Misschien hebben ze een open huwelijk?
Oohja.quote:Op vrijdag 18 juli 2025 07:37 schreef Perrin het volgende:
[..]
Het lijkt er niet op.
[ x ]
Bovendien duikt hij schuldig weg (anders zou het ironisch genoeg ws niet eens viral zijn gegaan) en blijft hij niet zelfverzekerd staan.
Nooit van gehoord.quote:Op vrijdag 18 juli 2025 07:21 schreef Perrin het volgende:
[..]
De grootste provider van Apache Airflow, een spin-off van Airbnb. Iets meer dan een miljard waard.
Airbnb moet zelfs jij wel kennen, daar kun je een woning tijdelijk huren.quote:
Ja die ken ik. Vorig jaar mijn sociale huurwoning mee verhuurd toen ik op vakantie was.quote:Op vrijdag 18 juli 2025 07:56 schreef Perrin het volgende:
[..]
Airbnb moet zelfs jij wel kennen, daar kun je een woning tijdelijk huren.
Openbaren was vast ook niet de bedoeling, maar je op een dergelijke plek als een stel gedragen terwijl het een stiekeme affaire is, is niet heel erg slim.quote:Op vrijdag 18 juli 2025 07:34 schreef William_Papadin het volgende:
Het is ook wel ontzettend risicovol om je affaire in een publieke plaats als een concert te openbaren.
Hoofd HR hè. De hoeder van integriteit op de werkplek.quote:Op vrijdag 18 juli 2025 08:10 schreef Twiitch het volgende:
Ben je miljonair en dan ga je affaire doen met zo'n lelijke ouwe vrouw
Zij duikt ook meteen wegquote:Op vrijdag 18 juli 2025 07:37 schreef Perrin het volgende:
[..]
Het lijkt er niet op.
[ x ]
Bovendien duikt hij schuldig weg (anders zou het ironisch genoeg ws niet eens viral zijn gegaan) en blijft hij niet zelfverzekerd staan.
HR, meest nutteloze afdeling (althans bij ons).quote:Op vrijdag 18 juli 2025 08:12 schreef Perrin het volgende:
[..]
Hoofd HR hè. De hoeder van integriteit op de werkplek.
Zelf wel eens bij een bedrijf gewerkt waar de CTO met het vrouwelijke hoofd IT een buitenechtelijke relatie had en een tijd lang het hele bedrijf dit wist maar de betrokken echtgenoot van de dame niet. Stukje GTST.quote:Op vrijdag 18 juli 2025 08:28 schreef raptorix het volgende:
Overigens zoiets in het klein meegemaakt, tijden het skieen met het werk kwam ik een mooie dame tegen en het eindigde in redelijk intiem zoenen, een grappige collega had daar een foto van gemaakt, voor de rest niets aan de hand. Echter tijdens het kerstdiner hadden we een video scherm staan waar bedrijfsfotos op werden getoont, de rest kun je wellicht raden, maar weet dat ik wel heel snel mijn partner de andere kan heb laten opkijken, en heel snel iemand die foto uit de roulatie heb laten halen
Zoiets had ik bij de studentenvereniging. De hele vereniging wist het behalve het vriendje dat belazerd werd.quote:Op vrijdag 18 juli 2025 08:33 schreef Perrin het volgende:
[..]
Zelf wel eens bij een bedrijf gewerkt waar de CTO met het vrouwelijke hoofd IT een buitenechtelijke relatie had en een tijd lang het hele bedrijf dit wist maar de betrokken echtgenoot van de dame niet. Stukje GTST.
Coldplay lyrics zullen wel populair zijn in de Powerpoints van veel HR-trainingen de komende periode.quote:Op vrijdag 18 juli 2025 09:28 schreef Sunshine1982 het volgende:
I never meant to cause you trouble....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |