Bron: https://www.ad.nl/binnenl(...)blasserdam~a073d6b7/quote:Leerkracht neergestoken tijdens musical van groep 8 in Alblasserdam
Een leerkracht is woensdagavond zwaargewond geraakt bij een steekpartij tijdens een eindejaar musical van leerlingen van groep 8. Dit gebeurde in het Cultureel Centrum Landvast aan de Haven in Alblasserdam. De politie heeft een man aangehouden, zijn betrokkenheid wordt nog onderzocht.
Tijdens een musical als afsluiting van het schooljaar is een leerkracht tijdens een ruzie neergestoken. De verdachte sloeg op de vlucht. Met onder andere een helikopter werd naar de verdachte gezocht. Agenten hebben in de omgeving een man aangehouden, zijn betrokkenheid wordt nog onderzocht.
De leerkracht raakte ernstig gewond en is met spoed naar het ziekenhuis vervoerd. Een traumahelikopter landde in de buurt van het incident. De politie is een onderzoek gestart naar wat er precies heeft plaatsgevonden bij Landvast.
Veel kinderen en ouders waren getuige van het incident. Zij zijn opgevangen door de hulpdiensten.
Ja hoor. En de eerste reactie is al meteen een beschuldiging jegens een groep kinderen terwijl er nog helemaal niet bekend is gemaakt wie gestoken heeftquote:Op woensdag 16 juli 2025 22:12 schreef matspontius het volgende:
Prachtig altijd, groep 8 musical. Maar nee hoor - dat gajes heeft tegenwoordig op die leeftijd al messen bij zich. Dit land is in een rap tempo een ghetto aan het worden 🤮🤮🤮🤮
Dat snap ik. Je wil alleen maar zeggen, als je zoiets flikte in die tijd, dan had je de poppen aan het dansen. Dat bedoel je. Maar geen echte poppen natuurlijk. Nee! Poppen kunnen toch niet dansen man!quote:Op woensdag 16 juli 2025 22:12 schreef Evangelion het volgende:
Vroeger had ik een leerkracht die op een gegeven moment in slaap was gevallen en hadden we hem met kabels zo zn handen bij elkaar gebonden, en van die passers in zn nek gestoken tot hij helemaal dood was man. Ja en dat kon in die tijd helemáál nog niet hè. Nee een leraar doodsteken in die tijd, daar kwam je niet mee weg. Ik zal je zeggen, als je in die tijd een leraar doodstak waren de rapen gaar, dat wil zeggen, de spreekwoordelijke rapen, geen echte rapen natuurlijk, dat snap je hè.
Einde van de middag hebben wij hem wel gezien over papendrecht, wellicht die kant op gevlucht.quote:Op woensdag 16 juli 2025 22:18 schreef Knoc het volgende:
Hmmm, vaag. Helemaal niets hiervan gehoord, ook niet de helikopter. Terwijl ik hier letterlijk 100 meter vandaan woon. Even nieuwsgierig aagje uithangen
Ik vond de gehele basisschooltijd van mijn kinderen een doorlopende tragedie van meesterdagen, juffendagen, klassenmoederdagen, neem-je-favoriete-[vul maar in] -mee-naar-schooldag en dat nog los van de jaarlijks terugkerende hartverzakkende activiteiten rond de 'feestmaand' december en de moedermaffia die minachtend keek naar alle haastige in elkaar gedraaide surprisesquote:Op woensdag 16 juli 2025 22:15 schreef heywoodu het volgende:
Eindejaarsmusicals zijn ook wel echt de meest vreselijke geplande ellende die je op de basisschool kunt hebben
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op woensdag 16 juli 2025 22:16 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat snap ik. Je wil alleen maar zeggen, als je zoiets flikte in die tijd, dan had je de poppen aan het dansen. Dat bedoel je. Maar geen echte poppen natuurlijk. Nee! Poppen kunnen toch niet dansen man!
Het is pas een uur of hooguit twee uur geleden gebeurt. Dus dat was waarschijnlijk een andere vlucht.quote:Op woensdag 16 juli 2025 22:21 schreef Teeno het volgende:
[..]
Einde van de middag hebben wij hem wel gezien over papendrecht, wellicht die kant op gevlucht.
Je weet niet wat groep 8 is? De indeling groep 1 tot en met 8 van de basisschool is er toch al een jaar of 35-40 minimaal?quote:Op woensdag 16 juli 2025 22:34 schreef Hiddendoe het volgende:
Moest even zoeken wat groep 8 inhoudt. Zijn dus kinderen in de zesde klas lagere school.
Kinderen van 12 of 13 jaar.
Ik vind de musical in de hoogste groep van de basisschool een mooie traditie. Toen ik zelf op de basisschool zat, hadden we ook een musical en heb k ook nog meegespeeld. Ik kijk daar toch met een zeker plezier op terug.quote:Op woensdag 16 juli 2025 22:15 schreef heywoodu het volgende:
Eindejaarsmusicals zijn ook wel echt de meest vreselijke geplande ellende die je op de basisschool kunt hebben
Maar om daar nou iemand voor neer te steken is ook wel een beetje overdreven.
Ik ben zelden zo blij geweest als de seconde dat we het podium af mochten en het klaar was.quote:Op woensdag 16 juli 2025 22:37 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik vind de musical in de hoogste groep van de basisschool een mooie traditie. Toen ik zelf op de basisschool zat, hadden we ook een musical en heb k ook nog meegespeeld. Ik kijk daar toch met een zeker plezier op terug.
Meer variatie in het repertoire zou wel gewenst zijn. Het is meestal de bedoeling dat de ouders van de kinderen worden uitgenodigd om te kijken en het is een beetje raar als je de schoolklas van je kind dezelfde musical ziet opvoeren waar je zelf als kind ook in gespeeld hebt.
Zal best. Ik hou dat allemaal niet zo bij.quote:Op woensdag 16 juli 2025 22:37 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Je weet niet wat groep 8 is? De indeling groep 1 tot en met 8 van de basisschool is er toch al een jaar of 35-40 minimaal?
Ik was directeur. Ik had een snor en alles en aardig wat zinnen om te zeggen. Was een leuk moment, ook al herinner ik me er weinig van. Maar zag laatst foto's die mijn moeder die is overleden had bewaard in een fotoboekquote:Op woensdag 16 juli 2025 22:40 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik ben zelden zo blij geweest als de seconde dat we het podium af mochten en het klaar was.
Groetjes,
De Tovenaar van Heen en Weer.
Klopt. In 1985 werden de kleuterschool en de lagere school samengevoegd tot de basisschool.quote:Op woensdag 16 juli 2025 22:37 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Je weet niet wat groep 8 is? De indeling groep 1 tot en met 8 van de basisschool is er toch al een jaar of 35-40 minimaal?
De enige 'musicals' die ik in mijn lagere schooltijd meemaakte, waren met kerstmis. In de kerk en wij kregen dan brood mee. Was heel apart, brood eten in de kerk.quote:Op woensdag 16 juli 2025 22:37 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik vind de musical in de hoogste groep van de basisschool een mooie traditie. Toen ik zelf op de basisschool zat, hadden we ook een musical en heb k ook nog meegespeeld. Ik kijk daar toch met een zeker plezier op terug.
Meer variatie in het repertoire zou wel gewenst zijn. Het is meestal de bedoeling dat de ouders van de kinderen worden uitgenodigd om te kijken en het is een beetje raar als je de schoolklas van je kind dezelfde musical ziet opvoeren waar je zelf als kind ook in gespeeld hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |