Tijd dat de eredivisie mannen weer begint, ouwe reus.quote:Op zondag 13 juli 2025 22:26 schreef fetX het volgende:
[..]
Ach, die vrouwen kunnen er toch ook geen fluit van.
En ook gebrek aan verdedigende disciplinequote:Op zondag 13 juli 2025 22:25 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Conditie werd na Engeland ook al aangestipt. Echt niet best.
Hier kan Jonker weinig aan doenquote:Op zondag 13 juli 2025 22:25 schreef PowerLoungen het volgende:
Tied om Jonker te schoppen. Ranzige reetlikker.
Kon zelf opstappen omdat ze hem niet pruimden.quote:Op zondag 13 juli 2025 22:26 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Hier kan Jonker weinig aan doen
Die is al jaren een van de zwakste schakels en volgens mij ook een enorme bitch toen ze op de bank kwam te zitten.. gewoon doorselecterenquote:
Die man heeft al prostaatkanker, laat hem lekker met rust. Hier krijgt hij een beroerte vanquote:Op zondag 13 juli 2025 22:26 schreef RipCity het volgende:
Laat Louis v Gaal volgende bondscoach worden van vrouwen. Enige reden dan nog om te kijken
eerder doorselecteren?quote:Op zondag 13 juli 2025 22:26 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Hier kan Jonker weinig aan doen
En bedankt!quote:Op zondag 13 juli 2025 22:04 schreef TheVulture het volgende: Ik zet m aan voor het wonder van Basel! Dus het zal wel 2-4 worden nu
![]()
is toch genezen zei die?quote:Op zondag 13 juli 2025 22:27 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Die man heeft al prostaatkanker, laat hem lekker met rust. Hier krijgt hij een beroerte van
Van Gaal kan wel een likje gebruiken.quote:Op zondag 13 juli 2025 22:25 schreef PowerLoungen het volgende:
Tied om Jonker te schoppen. Ranzige reetlikker.
Dat was Roordquote:Op zondag 13 juli 2025 22:27 schreef RipCity het volgende:
WAT EEN MONGOLOIDE terugspeelbal van die groenen ook weer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |