Whut?quote:Wie thuis een broodje wil bereiden, is tegenwoordig al snel zo'n 10 euro kwijt aan alleen de ingrediënten. En dan moet je het ook nog zelf maken."
het klinkt idd als een hele opgavequote:Op maandag 14 juli 2025 07:49 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Whut?
¤10? Wat doe je erop dan? Kaviaar?
"En dan moet je het ook nog zelf maken"
Teringjantje zeg...
Als dat al zoveel moeite is...
Verwende kutkoters...
En zulke figuren zijn onze toekomst?
Offtopic.
Ik zag bij een item over werken bij jongeren bij NvdD een jongen zeggen dat hij wilde werken, wanneer het hém uitkomt....!
Nou, ik kan je wel nog meer voorbeelden geven hoe de huidige generatie tegenover werken staat hoor....quote:Op maandag 14 juli 2025 08:06 schreef Fok-it het volgende:
Bijzonder dat 1 quote waarvan elke journalist weet dat die het wel lekker doet meteen zorgt dat een hele generatie weer afgeschilderd wordt als verwend en aanstellers
Waarom wil je ergens extra proteïne bijstoppen? Je eet zo gevarieerd dat dit echt onnodig is.quote:Op maandag 14 juli 2025 00:44 schreef capricia het volgende:
[..]
Nou dat.
Er is zoveel mogelijk.
En als ik ergens ook maar een beetje meer groente/fruit en proteïne bij kan stoppen, doe ik dat graag.
Voornamelijk voor puberdochter. Maar ook mn man voelt zich daar beter bij.
En gewoon veel afwisselen.
Wat meloen met rauwe ham is bijvoorbeeld helemaal niet zo duur op dit moment in het seizoen. Wat noten en rozijnen of cranberries of wat je hebt, en dat is prima voor de middag. Wat crackers erbij en een gekookt eitje (ook lekker met plakjes rauwe ham).
Echt, er is zoveel meer mogelijk dan die eindeloze boterham met kaas.
Ook echt.quote:Op zondag 13 juli 2025 20:06 schreef capricia het volgende:
Ben zelf die hele cultuur van een paar boterhammen met een plakje kaas of ham wel zat.
Dat doe je je kind toch ook niet aan?
Aan het front eet je wel elke dag buiten de deurquote:Op maandag 14 juli 2025 08:02 schreef raptorix het volgende:
Je zult je leger ook maar moeten vullen met dit soort lui.
Ik vind dit echt een denigrerende opmerking van heb ik jou daar, als je serieus bent.quote:Op zondag 13 juli 2025 20:10 schreef capricia het volgende:
[..]
Serieus?
Drie goede broden, een pak (geen plastic smakende) kaas, en een pot normale pindakaas voor tien euro?
Laat maar zien.
En daar lunch je dan een week van.
Ik vind dit nogal triest. Een week lang alleen maar brood met kaas en pindakaas. Geen boter, geen afwisseling, geen groente, geen salade. Alleen maar brood. Dag in dag uit. Met kaas of pindakaas.
Hier moet ik je gelijk in geven. Het lijkt erop, gebaseerd op dit artikel, dat de jongere generatie niet geleerd heeft hoe om te gaan met geld en wat de verantwoorde keuzes qua uitgaven hen kan opbrengen. De opmerking "en dan moet je het zelf nog maken" is daarnaast tekenend voor de attitude van deze jongeren; het adagium "liever lui dan moe" lijkt wel van toepassing.quote:Op zondag 13 juli 2025 20:42 schreef RotatoR het volgende:
Met zo'n levensstijl wordt het er natuurlijk niet makkelijker op om ooit een koopwoning te kunnen betalen. Het is maar net waar je prioriteiten naar uitgaan.
Inderdaad maar wel leuk !quote:Op maandag 14 juli 2025 08:08 schreef tesssssssss het volgende:
1 van de meest vreemde discussies die ik hier ooit heb gelezen.
Het leest wat verrot maar de intentie is toch goed?quote:Op maandag 14 juli 2025 09:27 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Ik vind dit echt een denigrerende opmerking van heb ik jou daar, als je serieus bent.
Sommige mensen hebben geen keus.
En geen geld hebben om te sparen omdat alles zo duur is.quote:Op zondag 13 juli 2025 20:15 schreef AchJa het volgende:
En maar zeiken dat ze het zo slecht hebben...
Na die lunches niet meerquote:Op maandag 14 juli 2025 08:52 schreef SuperNeger het volgende:
Onzin, jongeren hebben helemaal geen geld.
Je lijkt het vooral zelf leuk te vinden. Koken is je hobby. Maar voor het kind maakt het allemaal geen reet uit.quote:Op zondag 13 juli 2025 20:27 schreef capricia het volgende:
[..]
Van alles, maar ik kook daar dan ook voor, omdat mijn man ook niet alle dagen een boterham mee naar de zaak wil, en ik ook niet. Als het maar een beetje makkelijk af te wisselen is.
Tot aan soep in de thermobeker. Met stokbroodjes (in alufolie) in de lunchbox.
Op kantoor hebben man en ik dan wel een magnetron en dochter op de middelbare helaas niet.
Maar nasi, salades, soepen, van alles. Pasta salades zijn ook een hit.
Eindeloos variëren. Rondom het avondeten. Zodat je makkelijk een of meerdere lunchboxen met van alles en nog wat in de koelkast kunt zetten.
Watermeloen met feta en munt.
Koude pasta salade met kip.
Losse salade met een gekookt ei met een in aluminiumfolie verpakte pita.
Er is echt zoveel wat je kunt maken.
En van mij hoef je dat echt niet 5 dagen in de week extra te maken. Varieer gewoon rondom je avondeten, en dan kun je daar een prima lunch van meegeven.
Maar alle dagen in de week, en dan ook alle dagen, twee boterhammen met kaas of ham of pindakaas. Sorry.
Daar pas ik zelf ook voor.
Tip van flip: je kan niet denigrerend doen over het feit dat veel mensen hun kinderen brood met kaas meegeven naar school, en het zelf hebben over 'de Nederlandse keuken'. Want die bestaat helemaal niet.quote:Op zondag 13 juli 2025 20:46 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik vind het armoede.
Van geest.
Ook de Nederlandse keuken is veel rijker dan jaar in jaar uit ontbijt en lunch met twee boterhammen met kaas.
En ik hou van kaas!!
Er is zoveel variatie mogelijk.
Maar als jij dit echt zo lekker vindt, prima toch?
Denkfout, ook onze kinderen kunnen een gezond belegd broodje met veel smaak goed waarderen.quote:Op maandag 14 juli 2025 11:09 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je lijkt het vooral zelf leuk te vinden. Koken is je hobby. Maar voor het kind maakt het allemaal geen reet uit.
Worstenbroodjesquote:Op maandag 14 juli 2025 11:13 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Tip van flip: je kan niet denigrerend doen over het feit dat veel mensen hun kinderen brood met kaas meegeven naar school, en het zelf hebben over 'de Nederlandse keuken'. Want die bestaat helemaal niet.
Kinderen zijn met hele andere zaken bezig dan culinaire analyses. Je 'moet' er enkel voor zorgen dat je kinderen genoeg voedingsstoffen binnenkrijgt.quote:Op maandag 14 juli 2025 11:15 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Denkfout, ook onze kinderen kunnen een gezond belegd broodje met veel smaak goed waarderen.
Scholen zouden hier ook een rol in moeten nemen, wij hadden vroeger Turkse broden die rijkelijk belegd werden en vervolgens in zes stukken werden gesneden in de schoolkantine. Lekker vers en kostte amper iets. Beter dan de eeuwige stroopwafel…
Mijn keuken is van Bruynzeel en dat is een Nederlandse keukenquote:Op maandag 14 juli 2025 11:13 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Tip van flip: je kan niet denigrerend doen over het feit dat veel mensen hun kinderen brood met kaas meegeven naar school, en het zelf hebben over 'de Nederlandse keuken'. Want die bestaat helemaal niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |