JA!!!quote:
Nee joh, niet die nepperquote:
quote:Op donderdag 10 juli 2025 20:45 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Nee joh, niet die nepper
Deze echt held
[ afbeelding ]
Ook een klassiekerquote:
Die jaquote:Op donderdag 10 juli 2025 20:57 schreef Sodeknetters het volgende:
Sherman Potter in een western? How the MASH was won!![]()
[ afbeelding ]
Zo is datquote:Op donderdag 10 juli 2025 20:46 schreef pullup het volgende:
[..]Die mag nog niet eens de schoenen poetsen van Clint
Clint was een knappe gast. Heerlijke man om te bekijken op het witte doek.quote:
Karakterkoppen, lekker afgeleefd. Nu gaat er een litertje botox in.quote:Op donderdag 10 juli 2025 21:28 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Clint was een knappe gast. Heerlijke man om te bekijken op het witte doek.
Zo worden ze niet meer gemaakt.
Meerdere keren per jaar gaan we er voor zitten, geweldige films. Liefst op een onstuimige winteravond bij een knapperend houtkacheltje.quote:Op donderdag 10 juli 2025 21:28 schreef Soury het volgende:
Dit soort plaatjes van films worden toch niet meer gemaakt. Ik raad wel eens wat jongere mensen films aan jaren jaren 60/70. Maar die beginnen er niet eens aan (die ouwe meuk!) Zo zonde, maar ja ik ben echt een spaghetti fan met de tijdloze prachtige muziek.
Ik ben ook altijd fan geweest, ben als ukkie door mijn vader meegenomen als verjaarskado naar ;'My name is nobody' Volgens mij was dat de eerste film die ik zag waar een ( voor mijn te hoge toen) leeftijdsbeperking op zat.quote:Op donderdag 10 juli 2025 21:28 schreef Soury het volgende:
Dit soort plaatjes van films worden toch niet meer gemaakt. Ik raad wel eens wat jongere mensen films aan jaren jaren 60/70. Maar die beginnen er niet eens aan (die ouwe meuk!) Zo zonde, maar ja ik ben echt een spaghetti fan met de tijdloze prachtige muziek.
Oh man, en dan denken ze ook nog dat ze sexy zijn.quote:Op donderdag 10 juli 2025 21:30 schreef Soury het volgende:
[..]
Karakterkoppen, lekker afgeleefd. Nu gaat er een litertje botox in.
Ja ik ben er door mijn vader met de haren bijgetrokken, als er een film op tv was dan gingen we er voor zitten. Ik heb ook een muziekstuk uit van Ennio Moricone gekozen op zijn begrafenis.quote:Op donderdag 10 juli 2025 21:31 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik ben ook altijd fan geweest, ben als ukkie door mijn vader meegenomen als verjaarskado naar ;'My name is nobody' Volgens mij was dat de eerste film die ik zag waar een ( voor mijn te hoge toen) leeftijdsbeperking op zat.
Geweldige avond gehad
Zo zonde, vrouwen ook vaak wel. John Travolta b.v. die kreeg juist een mooie kop toen hij wat ouder werd. Nu zit er totaal geen charisma meer in. Compleet uitdrukkingloos.quote:Op donderdag 10 juli 2025 21:32 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Oh man, en dan denken ze ook nog dat ze sexy zijn.De stakkers.
quote:Op donderdag 10 juli 2025 21:39 schreef Soury het volgende:
[..]
Zo zonde, vrouwen ook vaak wel. John Travolta b.v. die kreeg juist een mooie kop toen hij wat ouder werd. Nu zit er totaal geen charisma meer in. Compleet uitdrukkingloos.
Ja zo kijkt hij nu altijdquote:
Prime heeft er nu een aantalquote:Op donderdag 10 juli 2025 21:21 schreef pullup het volgende:
Ik heb die western van marc nog nooit gezien geloof ik, ga hem mooi eens opzoeken
quote:
Of niet!@quote:Op donderdag 10 juli 2025 22:20 schreef marcb1974 het volgende:
En klaar voor de vogeltjes van morgenochtend
[ afbeelding ]
Een mooie stapel kaartjes zowel tof zijn jaquote:Op vrijdag 11 juli 2025 01:07 schreef Soury het volgende:
Het is nu al bijna 4 weken ziekenhuis. Ik zou wel een kaartje willen sturen @:Superbadeendje kan je iemand je nestje willen dm-en
Dat is zo bijzonder, dat soort ervaringen.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 07:12 schreef Seeburg54 het volgende:
De appelvinken zijn hier weer, gekwetter van jewelste.![]()
Mijn moeder had altijd veel appelvinken in de tuin, maar toen ze overleden is een aantal maanden geleden heeft ze al haar appelvinken blijkbaar naar ons huis gestuurd.
Het kan nog raarder. De nacht dat ze is overleden ben ik vanaf 1 uur tot ongeveer 5 uur erg ongemakkelijk geweest. Buikpijn, onrustig. Erg opgejaagd gevoel. Ik dacht nog, wat mankeert me toch.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 07:24 schreef Shii het volgende:
[..]
Dat is zo bijzonder, dat soort ervaringen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |