abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_218178090
Dit klinkt als een daad van @Chandler
pi_218178122
quote:
6s.gif Op donderdag 10 juli 2025 17:17 schreef Kim-Holland het volgende:
Deze mongool is rijp voor het PBC. Het zal helaas niet te bewijzen zijn maar mijn inziens riekt dit naar moord.
Kom op Kim, jij ging toch ook met balzak en al pijpen?
pi_218178145
quote:
0s.gif Op donderdag 10 juli 2025 18:41 schreef Nober het volgende:

[..]
Kom op Kim, jij ging toch ook met balzak en al pijpen?
Klopt. Maar ik leef nog. :+
  donderdag 10 juli 2025 @ 20:27:17 #29
505120 RedShoe
Sharp knives create scars
pi_218178987
Wat een nare dood :{ Gestikt in de lust van één of andere idioot.
Deze man mag hetzelfde lot ondergaan wat mij betreft.
Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
  donderdag 10 juli 2025 @ 20:57:05 #30
419273 Durmada
Neem de tijd!
pi_218179332
Dit had de gemiddelde fokker ook kunnen gebeuren. Ik ben gelukkig iets minder groot geschapen, maar hij is wel moddervet.
AZ
ALKMAAR
  donderdag 10 juli 2025 @ 21:11:53 #31
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_218179494
quote:
1s.gif Op donderdag 10 juli 2025 16:07 schreef Optimizer het volgende:
Hij had een te grote pik ;(

[ link | afbeelding ]
Ik wil denk ik niet weten wat er tussen hem, zijn gouden pik, en zijn moeder allemaal is gebeurd. :')
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_218179997
Wat is groot? Ik heb 36 cm.
U MAD?
  donderdag 10 juli 2025 @ 22:28:14 #33
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_218180211
Ingewikkeld verhaal dat ik lees als bruut vermoord door verkrachting.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_218180371
twitter
  donderdag 10 juli 2025 @ 23:11:07 #35
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_218180533
Nou...... pak de schoffel maar vast uit het schuurtje want meer zal het wel weer niet worden
  donderdag 10 juli 2025 @ 23:16:45 #36
510182 Optimizer
Heeft een kanarievacht
pi_218180566
quote:
0s.gif Op donderdag 10 juli 2025 22:00 schreef de_boswachter het volgende:
Wat is groot? Ik heb 36 cm.
Marginaal
  donderdag 10 juli 2025 @ 23:26:43 #37
335476 oppiedoppie
My mind is my small universe..
pi_218180615
30 maanden geëist? Had mi iets meer mogen zijn. Wat een leipo zeg.
Godsamme om zo aan je eind te komen zeg.....
To BG or not to BG!
  donderdag 10 juli 2025 @ 23:34:39 #38
3542 Gia
User under construction
pi_218180656
quote:
1s.gif Op donderdag 10 juli 2025 16:07 schreef Optimizer het volgende:
Hij had een te grote pik ;(

[ link | afbeelding ]
Neger. Sebastiën....
pi_218180667
Zie ook deze mop oO<

“My wife went into a coma…” one of my favorite Norm Macdonald jokes
Bekijk deze YouTube-video
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 11 juli 2025 @ 01:35:02 #40
485843 crew  Jippie
pi_218180971
Volledig verslag zitting :OM eist 2,5 jaar tegen man die met zijn penis bewusteloze vrouw verstikte

Het Openbaar Ministerie Noord-Holland (OM) heeft tweeëneenhalf jaar gevangenisstraf geëist tegen een 33-jarige man uit Schagen. Het OM vindt bewezen dat hij op 12 augustus 2022 zijn geslachtsdeel in de mond en keel van een bewusteloze 21-jarige vrouw heeft geduwd, als gevolg waarvan zij door verstikking om het leven is gekomen.

Op 12 augustus 2022 om 01.34 uur belt een man naar het 112-noodnummer, waarbij hij tegen de centralist zegt: ‘Ze was me aan, ze was, we waren. Erotische avond hadden we. Ze heb drank op. Weet ik het allemaal. Ze ademt niet meer?’

Kort na deze melding arriveren de politie en ambulancemedewerkers. De man vertelt aan verschillende aanwezige politieambtenaren dat de vrouw blauw aanliep tijdens het pijpen, dat ze niet meer ademde en dat hij is gestart met reanimeren. De man wordt aangehouden op verdenking van het seksueel binnendringen bij een bewusteloos persoon – aangevuld met ‘de dood ten gevolge’, nadat het slachtoffer in het ziekenhuis is overleden.

Onderzoek

In opdracht van het OM start de politie een opsporingsonderzoek, dat zich richt op de vragen of hier sprake was van seksueel binnendringen; of het slachtoffer op dat moment in een staat van verminderd bewustzijn was; of de verdachte dit wist of kon weten; en of zijn handelen haar dood heeft veroorzaakt. De officier van justitie ter zitting: ‘’Op basis van de bewijsmiddelen staat voor het OM vast dat de verdachte het slachtoffer, terwijl zij buiten westen op de bank lag, seksueel is binnengedrongen, door zijn geslachtsdeel in haar keel te brengen, ten gevolge waarvan zij geen zuurstof heeft kunnen krijgen en is overleden.’’

Bewijs

Het bewijs bestaat o.a. uit forensische bevindingen, getuigenverklaringen, filmpjes van die avond, en verklaringen van de verdachte.

Zo heeft de verdachte meermaals gedetailleerde, specifieke en consistente uitlatingen gedaan ten overstaan van diverse politieambtenaren, waarbij hij beschreef dat sprake was van seksueel binnendringen (zijn geslachtsdeel in de mond van het slachtoffer), kort voordat het slachtoffer reanimatiebehoeftig werd. Ook heeft een politieagent de verdachte die nacht tegen zijn moeder horen roepen: ‘Als ze dood gaat is het jouw schuld, ik ben te groot geschapen, dat heb jij gedaan. Hij zat in d'r mond en toen stikte ze’. Na deze eerste uitlatingen ontkent de verdachte tijdens het politieverhoor zijn betrokkenheid bij de dood van het slachtoffer. Hij zegt dat dat het pijpen een paar uur eerder die avond had plaatsgevonden en dat ze na het pijpen nog diverse handelingen zou hebben verricht, zoals roken en wandelen. Het OM hecht echter veel bewijswaarde aan zijn eerste spontane verklaringen, omdat die niet zijn besproken of uitgedacht, maar juist primair zijn gedaan en daardoor geloofwaardig zijn.

Daarnaast stroken de verklaringen van de verdachte in het politieverhoor niet met filmpjes die zijn aangetroffen op de telefoon van de verdachte en die hij aan een bekende van hem had gestuurd. Uit die beelden kan de toestand van het slachtoffer in tijd worden geduid: zij is vanaf 00.30 uur tot aan het moment van reanimatiebehoeftig worden niet meer in staat geweest om complexe handelingen te verrichten. Dit wordt ondersteund door uitspraken van de verdachte op de filmpjes, dat de vrouw ‘buiten westen’ is en ‘niet zoveel meer doet vanavond’. De officier: ‘’Zij heeft in een toestand van verminderd bewustzijn op de bank gelegen en de verdachte wist dat er nagenoeg totale passiviteit bij het slachtoffer was. Ook blijkt uit het toxicologische rapport dat zij een flinke hoeveelheid alcohol op had.’’

Verder blijkt uit het sectierapport van de patholoog dat het waarschijnlijker is dat het slachtoffer door verstikking om het leven is gekomen dan door de alcohol die zij die avond had ingenomen. Het OM komt daarom tot de overtuiging dat de verdachte, vlak voor of zelfs ten tijde van het reanimatie-behoeftig worden van het slachtoffer, oraal bij haar is binnengedrongen, terwijl zij in een toestand van verminderd bewustzijn verkeerde, waarna ze blauwe lippen kreeg en stopte met ademen.

Strafeis

‘’De verdachte heeft misbruik gemaakt van de weerloosheid van het slachtoffer. Hij heeft enkel zijn eigen (seksuele) behoefte voorop gesteld en zich niet bekommerd om het slachtoffer, dat duidelijk niet meer in staat was haar wil te bepalen. Dat hij zich niet bewust is van het kwalijke van zijn gedrag blijkt ook wel uit de vele filmpjes die de verdachte heeft gemaakt en gedeeld. Daaruit komt een beeld naar voren van een man die totaal de regie heeft en de lakens uitdeelt die avond. Het gaat zoals hij het wil. Hij is negen jaar ouder dan zij en er was een zekere mate van afhankelijkheid. Zij was kwetsbaar en beschadigd. En hij ‘zorgde’ voor haar’’ , aldus de officier. Volgens het OM heeft het gedrag van de verdachte die nacht geleid tot de dood van de 21-jarige jonge vrouw. De officier eiste een onvoorwaardelijke gevangenisstraf van dertig maanden.

De rechtbank doet naar verwachting uitspraak op 24 juli
pi_218181869
quote:
15s.gif Op donderdag 10 juli 2025 17:05 schreef saparmurat_niyazov het volgende:

[..]
[..]
Wat een mafkees hoor.
Hij komt vrij dwingend over.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
  vrijdag 11 juli 2025 @ 08:28:30 #42
479315 SuperNeger
De gezelligste neger van FOK!
pi_218181993
Ah ja, als je op een dag het leven laat, dan maar zo.

"Died doing what she loved"
Intel Pentium 4 2.4GHz HT (Northwood, 130nm, 512KB L2, 800MHz FSB)
Intel Extreme Graphics 2 (64MB allocated)
1GB DDR 400MHz CL2 or 3
Maxtor DiamondMax Plus 10 160GB IDE
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 11 juli 2025 @ 09:57:33 #43
485843 crew  Jippie
pi_218182557
quote:
9s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 08:28 schreef SuperNeger het volgende:
Ah ja, als je op een dag het leven laat, dan maar zo.

"Died doing what she loved"
Wat een idiote opmerking. Jammer dat ze geen insult heeft gehad en zijn piel eraf heeft gebeten.

Hoe debiel kan je zijn om bij een bewusteloze vrouw je penis in haar mond te stoppen. En dan vervolgens op zo'n manier dat ze erdoor stikt.
  vrijdag 11 juli 2025 @ 09:59:48 #44
479315 SuperNeger
De gezelligste neger van FOK!
pi_218182577
quote:
2s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 09:57 schreef Jippie het volgende:

[..]
Wat een idiote opmerking. Jammer dat ze geen insult heeft gehad en zijn piel eraf heeft gebeten.

Hoe debiel kan je zijn om bij een bewusteloze vrouw je penis in haar mond te stoppen. En dan vervolgens op zo'n manier dat ze erdoor stikt.
Oh ze was bewusteloos? Ik dacht dat het tijdens de seks gebeurd was.
Intel Pentium 4 2.4GHz HT (Northwood, 130nm, 512KB L2, 800MHz FSB)
Intel Extreme Graphics 2 (64MB allocated)
1GB DDR 400MHz CL2 or 3
Maxtor DiamondMax Plus 10 160GB IDE
  vrijdag 11 juli 2025 @ 10:02:18 #45
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_218182599
Wat een gelul.
  vrijdag 11 juli 2025 @ 10:24:13 #46
149527 ChipsZak.
That's hot.
pi_218182725
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 09:59 schreef SuperNeger het volgende:

[..]
Oh ze was bewusteloos? Ik dacht dat het tijdens de seks gebeurd was.
Mission moet je dan eens de OP en de rest van het topic lezen.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  vrijdag 11 juli 2025 @ 10:25:25 #47
479315 SuperNeger
De gezelligste neger van FOK!
pi_218182733
quote:
17s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 10:24 schreef ChipsZak. het volgende:

[..]
Mission moet je dan eens de OP en de rest van het topic lezen.
Touché, ik lees doorgaans alleen titels en het dik gedrukte stukje.
Intel Pentium 4 2.4GHz HT (Northwood, 130nm, 512KB L2, 800MHz FSB)
Intel Extreme Graphics 2 (64MB allocated)
1GB DDR 400MHz CL2 or 3
Maxtor DiamondMax Plus 10 160GB IDE
  vrijdag 11 juli 2025 @ 10:25:37 #48
149527 ChipsZak.
That's hot.
pi_218182736
quote:
0s.gif Op donderdag 10 juli 2025 16:19 schreef inslagenreuring het volgende:
Wat een teringdommelijer en gore hond zeg.

Rücksichtslos tegen de muur.
ftfy
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  vrijdag 11 juli 2025 @ 10:26:06 #49
149527 ChipsZak.
That's hot.
pi_218182742
quote:
11s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 10:25 schreef SuperNeger het volgende:

[..]
Touché, ik lees doorgaans alleen titels en het dik gedrukte stukje.
Bij deze niet zo handig
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  vrijdag 11 juli 2025 @ 10:27:09 #50
479315 SuperNeger
De gezelligste neger van FOK!
pi_218182756
quote:
17s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 10:26 schreef ChipsZak. het volgende:

[..]
Bij deze niet zo handig
Maar ik had het bericht al eerder gelezen ergens anders en toen stond er niks over dat ze bewusteloos was.
Intel Pentium 4 2.4GHz HT (Northwood, 130nm, 512KB L2, 800MHz FSB)
Intel Extreme Graphics 2 (64MB allocated)
1GB DDR 400MHz CL2 or 3
Maxtor DiamondMax Plus 10 160GB IDE
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')