Maar als Thieu niet meezit gaan die juist stoorzender spelen.quote:Op donderdag 10 juli 2025 10:42 schreef Immerdebestebob het volgende:
Matje heeft natuurlijk ook nog wel aardige ondersteuning voor in de aanval, dus ik denk dat Groves, Verstrynge, Vermeersch en Meurisse zeker mee gaan springen.
In dat geval denk ik dat Meurisse echt ver kan komen. Echter, Matje zit gewoon mee.quote:Op donderdag 10 juli 2025 10:48 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Maar als Thieu niet meezit gaan die juist stoorzender spelen.
Dat gaat lastig worden denk ik.quote:Op donderdag 10 juli 2025 05:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Als Jonathan Milan een poging wil wagen om de gele trui te heroveren moet hij hier punten pakken bij de tussensprint, het kan lonen om zijn ploeg even op kop te zetten
Jorgenson kwam ondanks een goed gevoel ook niet vooruit. Mijn conclusie is dat Mathieu Heijboer volledig washed is.quote:Op donderdag 10 juli 2025 11:18 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Erg jammer van het (mentale?) falen van vingegaard gisteren. Hopelijk krijgen wel leuke strijden om ritzeges.
Er was overduidelijk een probleem met de elektrische ondersteuning.quote:Op donderdag 10 juli 2025 11:52 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Jorgenson kwam ondanks een goed gevoel ook niet vooruit. Mijn conclusie is dat Mathieu Heijboer volledig washed is.
Als dat het was kun je je zorgen gaan maken of hij de Tour wel uit gaat rijden.quote:Op donderdag 10 juli 2025 11:18 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Erg jammer van het (mentale?) falen van vingegaard gisteren.
Dat kan nog wel eens een uitdaging worden, maar tegenwoordig kan alles!quote:
Beetje triestig wel.quote:Op donderdag 10 juli 2025 12:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ x ]
Primoz zit ondertussen fantastisch in de wedstrijd.
Affini had de beste tijdrijder ooit dus dik kunnen kloppen als het materiaal in orde was geweest?quote:Op donderdag 10 juli 2025 11:52 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Jorgenson kwam ondanks een goed gevoel ook niet vooruit. Mijn conclusie is dat Mathieu Heijboer volledig washed is.
Nee, want Affini reed in omstandigheden die een stuk gunstiger waren.quote:Op donderdag 10 juli 2025 12:22 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Affini had de beste tijdrijder ooit dus dik kunnen kloppen als het materiaal in orde was geweest?
Maar dat was toch niet anders geweest met ander materiaal. Dan was die nog steeds op hetzelfde tijdstip vertrokken.quote:Op donderdag 10 juli 2025 12:25 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Nee, want Affini reed in omstandigheden die een stuk gunstiger waren.
quote:Op donderdag 10 juli 2025 12:34 schreef Koffieplanter het volgende:
Remco met normale broek, Milan met normale broek, Vingegaard met normale broek. Alleen het mormel moet weer idioot doen.
De etappe begint toch pas om 12:45?quote:Op donderdag 10 juli 2025 12:36 schreef Wienerschnitzels het volgende:
NOS nog aan het voorbeschouwen
réel ja, maar ze rijden nu al.quote:Op donderdag 10 juli 2025 12:37 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
De etappe begint toch pas om 12:45?
Alsof de neutralisatie zo interessant is.quote:Op donderdag 10 juli 2025 12:40 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
réel ja, maar ze rijden nu al.
Nou , zou me niet verbazen als hier ook weer lelijke chutes plaatsvinden.quote:Op donderdag 10 juli 2025 12:41 schreef Felagund het volgende:
[..]
Alsof de neutralisatie zo interessant is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |