Tussen 2017 en 2021 lukte het wel aardig anders.quote:Op woensdag 9 juli 2025 20:19 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Nee, je speelt nu tegen een land dat verder geëvolueerd is in het voetbal. Doorgaans spelen ze tegen landen waar vrouwen nog geen 10 jaar tegen een bal trappen.
Onderling resultaat gaat voor doelsaldo, dus als Wales alles verliest moet je er 3 verschil op zetten tegen Frankrijkquote:Op woensdag 9 juli 2025 20:06 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Is nog te vroeg om te zeggen, maar ik denk wel met meer. Is ook echt afhankelijk van de uitslagen van Wales...
Ik wist dat wel als er 2 ploegen hetzelfde puntenaantal hadden er dan eerst naar het onderlinge resultaat werd gekeken. Bij 3 landen met 6 punten werd dat in mijn hoofd wat lastiger,quote:Op woensdag 9 juli 2025 20:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Onderling resultaat gaat voor doelsaldo, dus als Wales alles verliest moet je er 3 verschil op zetten tegen Frankrijk
Ja, vergeet het maar verder dus.quote:Op woensdag 9 juli 2025 20:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Onderling resultaat gaat voor doelsaldo, dus als Wales alles verliest moet je er 3 verschil op zetten tegen Frankrijk
Ik zou eerder zeggen nooit meer Nigel, de enige reden waarom hij daar zit is zijn huidskleur, letterlijk de zwarte Piet van Zeist.quote:
Oh ja dat slaat al helemaal nergens op. Net als Marco van Basten als coach OF als analistquote:Op woensdag 9 juli 2025 21:49 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik zou eerder zeggen nooit meer Nigel, de enige reden waarom hij daar zit is zijn huidskleur, letterlijk de zwarte Piet van Zeist.
En dat slaat ook nergens op 🤓quote:Op woensdag 9 juli 2025 22:09 schreef RipCity het volgende:
[..]
Oh ja dat slaat al helemaal nergens op. Net als Marco van Basten als coach OF als analist
Toen begon de hype en gingen al die meisjes op vrouwenvoetbal.. Er stopten er een paar die wel een klein beetje konden ballen en sindsdien is het ingestort.quote:Op woensdag 9 juli 2025 20:22 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Tussen 2017 en 2021 lukte het wel aardig anders.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |