Dit gaat niet (meer) in studielink.quote:Op woensdag 9 juli 2025 14:53 schreef Aberkullie het volgende:
Ik weet niet of je nog begeleiding nodig hebt maar als die presentatie het enige is zou je je als extraneus moeten kunnen inschrijven, dan betaal je geen collegegeld.
Anders naar de examencommissie.
Dat ga ik sowieso doen maar ik weet niet of zij ook daadwerkelijk acties in gang kunnen/mogen zetten?quote:Op woensdag 9 juli 2025 15:18 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Die toko moet een klachtenloket hebben. Probeer het daar eens?
Welke school is het? Mag ook in dmquote:Op woensdag 9 juli 2025 15:23 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dat ga ik sowieso doen maar ik weet niet of zij ook daadwerkelijk acties in gang kunnen/mogen zetten?
Heb gisteren al even gezocht waar ik de klacht kan deponeren maar dat kon ik zo snel even niet vinden.
Ik zou vandaag nog een formele klacht indienen en er morgen slechts achteraan bellen. Urgentie benadrukken. Als er in strijd is gehandeld met het OER, lijkt me dat de juiste route.quote:Op woensdag 9 juli 2025 15:01 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dit gaat niet (meer) in studielink.
De examencommissie kan ik morgenochtend nog proberen te bellen maar ik heb daar weinig hoop op eerlijk gezegd.
Het gaat me meer om het principe. Ik zit nu bijvoorbeeld al 1,5 maand te wachten tot de examencommissie de studiepunten voor Engels bij schrijft. Ik heb in de tussentijd 2 mailtjes gehad met als boodschap dat ik bij hoef te doen en dat het vanzelf goed komt.quote:Op woensdag 9 juli 2025 18:00 schreef MacorgaZ het volgende:
Je zegt 2100 euro collegegeld, maar je krijgt gewoon het geld voor de maanden dat je eerder bent uitgeschreven (door afstuderen) terug.
https://www.rijksoverheid(...)-van-het-collegegeld
Kost je dus alsnog wel die 2 maanden dus 2x175 euro ofzo.
Snap ik, maar dacht even dat je het zelf verkeerd begreep en echt dacht dat de vertraging het volle bedrag zou kosten.quote:Op woensdag 9 juli 2025 18:07 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Het gaat me meer om het principe. Ik zit nu bijvoorbeeld al 1,5 maand te wachten tot de examencommissie de studiepunten voor Engels bij schrijft. Ik heb in de tussentijd 2 mailtjes gehad met als boodschap dat ik bij hoef te doen en dat het vanzelf goed komt.
Ik vind eigenlijk elke euro die ik moet betalen er 1 te veel.
theoretisch?quote:Op woensdag 9 juli 2025 14:48 schreef Vliegbaard het volgende:
Ik doe momenteel een deeltijd studie. Ik zal het ellenlange verhaal in de OP besparen. Het komt er op neer dat de vakken (leeruitkomsten) worden afgetoetst middels portfolio’s.
Door nalatigheid van de docenten is er voor mijn eindopdracht geen ruimte meer om voor de zomervakantie een zitting in te plannen waarbij ik een presentatie geef en mijn “scriptie” moet verdedigen.
Om mijn laatste examen af te ronden moet ik in het nieuwe schooljaar ingeschreven worden: ¤2100 collegegeld aftikken. Met de gang van zaken zoals ik ze ervaren heb zal het dus zo’n twee maanden duren voordat ik mijn diploma in ontvangst kan nemen en uitgeschreven kan worden.
In april heb ik bij de opleidingsmanager al aangegeven dat ik dit aan zag komen. Ik zie het echt als nalatigheid van docenten en de organisatie van de hogeschool dat ik nu een nieuw studiejaar in moet gaan met alle kosten die daar weer bij komen.
Uitstel van examen was volgens het studentenbureau niet mogelijk. Binnen de organisatie van school loop ik telkens tegen dezelfde muur op. Men legt elke keer de schuld bij een ander, erkent mijn problemen maar een oplossing komt er nooit.
Wat kan ik nu concreet doen?
Ik moet bekennen dat ik het de energie eigenlijk ook niet echt waard vind. Maar na alles wat ik heb meegemaakt kan ik het eigenlijk ook niet laten om niks te doen. Dit is slechts een van de “incidenten” van het afgelopen jaar.quote:Op donderdag 10 juli 2025 07:06 schreef freak1 het volgende:
[..]
theoretisch?
klacht indienen. naar examencommissie stappen. je casus bepleiten. welllicht een paar centjes terugkrijgen.
realistisch?
pick your battles. het is even wat het is. ik heb in eenzelfde situatie gezeten en heb spijt van mijn gevecht. ook door onwil en onkunde van enkele docenten is mijn laatste presentatie vertraagd tot het nieuwe schooljaar. heb er op alle fronten tegen gevochten maar winnen doe je het niet. achteraf had die energie veel beter in andere zaken gestopt kunnen worden.
dien een klacht in bij de examencommissie en je zou eventueel een melding kunnen maken bij de raad van bestuur cq raad van toezicht. en ik zou het daarna gewoon betalen en laten rusten. maak het af, laat die tent achter je en ben er klaar mee.quote:Op donderdag 10 juli 2025 09:53 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ik moet bekennen dat ik het de energie eigenlijk ook niet echt waard vind. Maar na alles wat ik heb meegemaakt kan ik het eigenlijk ook niet laten om niks te doen. Dit is slechts een van de “incidenten” van het afgelopen jaar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |