Dit is dus gewoon het niveau van de mensen waar we hier mee discussiëren.quote:Op maandag 7 juli 2025 16:57 schreef torentje het volgende:
[..]
De koeien worden door de boeren toch gebruikt om melkproducten en kalveren te produceren? Dat niet crimineel vinden is pas knettergek.
Nu is melk drinken ook al crimineel.quote:Op maandag 7 juli 2025 16:57 schreef torentje het volgende:
[..]
De koeien worden door de boeren toch gebruikt om melkproducten en kalveren te produceren? Dat niet crimineel vinden is pas knettergek.
De door de vleesindustrie geïndoctrineerde politieagenten zullen mij wegsturen, met de mededeling dat zij de vleesindustrie eerder geloven.quote:Op maandag 7 juli 2025 16:53 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dan raad ik je het volgende aan. Ga naar de supermarkt die het dichtstbij is voor jou. Ga daar even wat rondkijken. Ik vermoed dat je dan bewijzen gaat zien van misdaad.
Vervolgens ga je naar de politie om aangifte te doen.
Mag ik je verzoeken daar een video opname van te maken en deze hier te delen straks?
Haha.quote:Op maandag 7 juli 2025 17:07 schreef torentje het volgende:
[..]
De door de vleesindustrie geïndoctrineerde politieagenten zullen mij wegsturen, met de mededeling dat zij de vleesindustrie eerder geloven.
Ja, dat zal het zijn.quote:Op maandag 7 juli 2025 17:07 schreef torentje het volgende:
[..]
De door de vleesindustrie geïndoctrineerde politieagenten zullen mij wegsturen, met de mededeling dat zij de vleesindustrie eerder geloven.
Oja nee als je opgegroeid bent op de boerderij ben jij de expert van slachthuizen, my badquote:Op maandag 7 juli 2025 16:49 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ik ben opgegroeid op de boerderij ik weet hoe de koeien worden behandeld, dat dierenmishandeling noemen is knettergek, bijvoorbeeld.
Slachterijen zien we alleen de misstanden. En dan wordt er altijd gedaan alsof dat de normale gang van zaken is.
Ook voor jou dan maar... prima als hij ongelijk heeft, maar waar blijkt dat dan uit? Want vooralsnog wordt er een onbewezen stelling geponeerd die 'waar' is totdat @ludovico het tegendeel bewijst.quote:Op maandag 7 juli 2025 17:27 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Oja nee als je opgegroeid bent op de boerderij ben jij de expert van slachthuizen, my bad
Je zou ook zelf kunnen Googlen maar oke hier dan een kleine greepquote:Op maandag 7 juli 2025 17:28 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ook voor jou dan maar... prima als hij ongelijk heeft, maar waar blijkt dat dan uit? Want vooralsnog wordt er een onbewezen stelling geponeerd die 'waar' is totdat @:ludovico het tegendeel bewijst.
Dat is een beetje raar.
Het merendeel bewijst slechts dat er incidenten zijn en dat wordt verder helemaal niet bewist.quote:Op maandag 7 juli 2025 17:34 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Je zou ook zelf kunnen Googlen maar oke hier dan een kleine greep
https://www.rtl.nl/nieuws(...)andeling-boetes-nvwa
https://www.animalrights.(...)eelt-en-slachthuizen
https://www.animalrights.(...)en-slachthuis-mulder
https://nos.nl/artikel/24(...)an-tot-nu-toe-bekend
https://nos.nl/artikel/24(...)anden-het-moet-beter
De eerste link gaat over arbeidsmisstanden.quote:Op maandag 7 juli 2025 17:41 schreef Aberkullie het volgende:
Nog een paar fijne berichten
https://nos.nl/artikel/25(...)nden-in-slachthuizen
https://www.nu.nl/economi(...)slecht-verdoofd.html
https://www.animalstoday.(...)loten-om-misstanden/
Maar goed dit is natuurlijk allemaal indoctrinatie van linkse media.
Met 642 miljoen dieren die geslacht worden zul je altijd wel problemen kunnen vinden. Nogmaals: @ludovico zegt dat het om incidenten gaat en jij meent kennelijk dat het structureel is.quote:Op maandag 7 juli 2025 17:44 schreef Aberkullie het volgende:
https://www.omroepbrabant(...)s-van-vion-in-boxtel
https://www.rtvutrecht.nl(...)t-en-staat-op-dieren
https://www.animalrights.(...)rlandse-slachthuizen
Allemaal losse incidentjes
Ja want dat die slachthuizen vol met arbeidsmigranten staan was volgens slachthuisexpert Ludovico ook niet waarquote:Op maandag 7 juli 2025 17:44 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
De eerste link gaat over arbeidsmisstanden.
Nogmaals, niemand heeft gezegd dat er geen misstanden zijn, sterker nog, @:ludovico heeft dat erkend.
Volgens cijfers van het CBS worden er in Nederland jaarlijks zo’n 15 miljoen varkens en 2 miljoen runderen geslacht. Zo’n 90% wordt geslacht in de 21 grootste slachterijen van het land. Uit de naleefmonitor van de NVWA blijkt dat het fixeren, bedwelmen en het kelen van de dieren vele honderdduizenden keren mis gaat.quote:Op maandag 7 juli 2025 17:47 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Met 642 miljoen dieren die geslacht worden zul je altijd wel problemen kunnen vinden. Nogmaals: @:ludovico zegt dat het om incidenten gaat en jij meent kennelijk dat het structureel is.
Dat laatste heb je niet echt aangetoond.
Als je naar wegmisbruikers kijkt kan je ook denken dat de gemiddelde automobilist als een idioot rijdt, maar feitelijk rijden de meeste mensen heel braaf.
1/3e is arbeidsmigrant. Of dat valt onder vol staan of niet zal per persoon verschillen. Geen idee. Ik ken de context niet van wat hij daarover heeft gezegd en frankly zie ik de relevantie niet met dierenwelzijn.quote:Op maandag 7 juli 2025 17:49 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Ja want dat die slachthuizen vol met arbeidsmigranten staan was volgens slachthuisexpert Ludovico ook niet waar
Ooit gehoord van pluimvee?quote:Op maandag 7 juli 2025 17:51 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Volgens cijfers van het CBS worden er in Nederland jaarlijks zo’n 15 miljoen varkens en 2 miljoen runderen geslacht. Zo’n 90% wordt geslacht in de 21 grootste slachterijen van het land. Uit de naleefmonitor van de NVWA blijkt dat het fixeren, bedwelmen en het kelen van de dieren vele honderdduizenden keren mis gaat.
Ik doelde op post #40 in dit topic van @Straatcommando. Waarop Ludovico reageerde dat dat bullshit was terwijl het gewoon terug te vinden is in rapporten van de NVWA zelf dan wel verborgen camerabeelden.quote:Op maandag 7 juli 2025 17:52 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
1/3e is arbeidsmigrant. Of dat valt onder vol staan of niet zal per persoon verschillen. Geen idee. Ik ken de context niet van wat hij daarover heeft gezegd en frankly zie ik de relevantie niet met dierenwelzijn.
Ik lees dat @ludovico slechts constateert dat als het waar zou zijn, dat het illegaal is. Nou, dat lijkt mij wel kloppen eerlijk gezegd.quote:Op maandag 7 juli 2025 17:56 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Ik doelde op post #40 in dit topic van @:Straatcommando. Waarop Ludovico reageerde dat dat bullshit was terwijl het gewoon terug te vinden is in rapporten van de NVWA zelf dan wel verborgen camerabeelden.
Ludovico constateert dat het indoctrinatie van de msm is.quote:Op maandag 7 juli 2025 17:58 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik lees dat @:ludovico slechts constateert dat als het waar zou zijn, dat het illegaal is. Nou, dat lijkt mij wel kloppen eerlijk gezegd.
Ooit gehoord van roofdieren die hun prooien jarenlang opsluiten, vetmesten om vervolgens deze volgepropte plofkippen uit te delen aan de andere roofdieren?quote:Op maandag 7 juli 2025 17:41 schreef spectrumanalyser het volgende:
Gelukkig komt het in de natuur bij wilde dieren niet voor dat dieren andere dieren afmaken om op te eten. Dat zou toch wat zijn, hè.
quote:
Feit is toch dat de vleesindustrie de vrouwelijke dieren zwanger maakt om altijd melk en eieren en haantjes en kalveren te hebben enz.?quote:Op maandag 7 juli 2025 17:08 schreef ludovico het volgende:
[..]
Haha.
Niks op basis van feiten allemaal geweldig.
En het mooie is, als het een roofdier is is het nog minder erg ook omdat het niet beter weet.quote:Op maandag 7 juli 2025 18:11 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Ooit gehoord van roofdieren die hun prooien jarenlang opsluiten, vetmesten om vervolgens deze volgepropte plofkippen uit te delen aan de andere roofdieren?
Varkens die met 38 graden in de trailer blijven staan, kippen ook overigens. Dieren met gebroken poten, schoppen, slaan. Uit diezelfde trailer komen dan ook (half)dode dieren. Denk je dat de protocollen daaromtent worden gevolgd? Nee hoor. Want winst.quote:Op maandag 7 juli 2025 16:33 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ik blijf lekker zitten.
Ja het is enorm geindoctrineerde briezende kletspraat van 99% van die haatzaaiers, hoe kom je anders aan zoveel onwetendheid gecombineerd met zoveel haat?
Je bent een outlier en hebt er wel aan geroken? Mogelijk. Vertel, wat heb je gezien?
Ik heb geen probleem met vlees eten, ik eet het zelf ook. Ik heb wel moeite met de minachting van levende wezens ten faveure van winst en welvaart.quote:Op maandag 7 juli 2025 16:32 schreef ludovico het volgende:
[..]
95% van het land kiest bewust vóór vlees.
Wat heeft dat met misstanden te maken? Weinig, an sich.
Over het algehele concept van vlees-eten echter:
Dat vindt men wel dikke prima!
En er is niks mis met export van vlees. Waarom zou expert slecht zijn? Comparatieve voordelen maken ons meer welvarend.
Als we hier niet hadden gefokt dan was het wel in het buitenland, en dan?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |