Onder een Lamborghini die door een lekke band de bocht uit vliegt?quote:Op vrijdag 4 juli 2025 20:45 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
ik zou het meer humor vinden als die morgen zelf onder een auto ligt dan.....
Meestal doet het me niet zo heel veel als beroemdheden (ineens) overlijden, maar deze grijpt me op de een of andere manier toch wel aan man. De tyfus.quote:Op vrijdag 4 juli 2025 21:08 schreef TheVulture het volgende:
Ik blijf maar aan die familie denken: vrouw, drie kindjes en ouders die beide kinderen in een klap kwijt zijn... gewoon horror
Het zet mij toch nog maar weer eens aan het denken over hard rijden. Heb ook drie kinderen. Daar toch nog maar eens aan denken als ik van plan ben te planken en de 300 per uur aan te tikken.quote:Op vrijdag 4 juli 2025 21:22 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Meestal doet het me niet zo heel veel als beroemdheden (ineens) overlijden, maar deze grijpt me op de een of andere manier toch wel aan man. De tyfus.
In je Lamborghini.quote:Op vrijdag 4 juli 2025 21:29 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het zet mij toch nog maar weer eens aan het denken over hard rijden. Heb ook drie kinderen. Daar toch nog maar eens aan denken als ik van plan ben te planken en de 300 per uur aan te tikken.
Geen idee of hij zo hard reed. Als je ziet hoe die auto eruit ziet, dan zal 'ie ongetwijfeld wel veel harder hebben gereden dan 130 of zo.quote:Op vrijdag 4 juli 2025 21:31 schreef De_Pel het volgende:
[..]
In je Lamborghini.
(Reed ie zo hard dan?)
De Huracan is inderdaad wel prutswerk als het gaat om botsen, maar denk niet dat 'ie bij 130 er zo uitziet. Ik was er niet bij, je weet het nooit natuurlijk, maar ik denk dat er uit het onderzoek gaat komen dat er veel te hard is gereden.quote:Op vrijdag 4 juli 2025 21:57 schreef Irritatie100 het volgende:
Ook bij keurig 130 blijf je niet netjes rechtdoor rijden bij een plotselinge klapband, zeker niet in een auto als een Lambo die niet gebouwd is om degelijk te zijn maar om licht en snel te zijn (tenzij je het over de Urus hebt maar ik heb gelezen dat dit een Huracan was).
Die kans is natuurlijk zeker aanwezig, maar met de bouwkwaliteit van zo'n Huracan in combinatie met de wegindeling (voor zover je dat goed kon zien op de foto) acht ik de kans dat je er bij 130 beter vanaf was gekomen niet enorm groot eigenlijk.quote:Op vrijdag 4 juli 2025 22:05 schreef Halcon het volgende:
[..]
De Huracan is inderdaad wel prutswerk als het gaat om botsen, maar denk niet dat 'ie bij 130 er zo uitziet. Ik was er niet bij, je weet het nooit natuurlijk, maar ik denk dat er uit het onderzoek gaat komen dat er veel te hard is gereden.
Ik heb een briljante column geschreven voor de frontpage over deze kwestie. Ludo ook genoemd. Hij mstaat er nog niet. Zal even een modje vragen.quote:
Man man man.quote:Op vrijdag 4 juli 2025 14:08 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat is waar maar met wat er allemaal aan verdrietigheid voorbij komt in het nieuws (Gaza, Oekraïne) zit je dan permanent te janken.
Graag ook nog een keer "interview met een den bosch supporter" plaatsen.quote:Op vrijdag 4 juli 2025 22:41 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik heb een briljante column geschreven voor de frontpage over deze kwestie. Ludo ook genoemd. Hij mstaat er nog niet. Zal even een modje vragen.
Waarom doe je zo cynischquote:Op vrijdag 4 juli 2025 22:49 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Graag ook nog een keer "interview met een den bosch supporter" plaatsen.
Ik doe FC 's-Hertogenboschquote:Op vrijdag 4 juli 2025 22:56 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waarom doe je zo cynisch![]()
Verder is het Den Bosch, beter nog FC Den Bosch.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op vrijdag 4 juli 2025 07:33 schreef Pino112 het volgende:
Bij RTL Boulevard hadden ze het blijkbaar over Aké als ploeggenoot (Manchester City) en lieten ze een verkeerde foto zien
https://www.rtl.nl/boulev(...)vard-van-donderdag-3
Misschien moeten ze het gewoon houden bij showbizztroep en geen voetbal.
Als die zijn contract uitdient mag die ook gewoon transfervrij de deur uit lopenquote:Op vrijdag 4 juli 2025 23:55 schreef De_Pel het volgende:
Vrij bizarre en eigenlijk licht ongepaste vraag… maar zou zo iets nou verzekerd zijn voor een voetbalclub? Liverpool ziet nu natuurlijk ook zo 50 miljoen van de balans verdwijnen.
quote:Op zaterdag 5 juli 2025 00:14 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Als die zijn contract uitdient mag die ook gewoon transfervrij de deur uit lopen
quote:Liverpool blijft de familie van Diogo Jota steunen en betaalt het nog twee jaar durende contract door, meldt het Portugese Record. De aanvaller van Liverpool kwam donderdag om het leven bij een verkeersongeluk bij de grens van Spanje.
Sport verzekeringen zijn vrij normaal tegenwoordig. Zijn zelfs speciale verzekeringsmaatschappijen die alleen maar topsport verzekeren. Uiteraard heb ik geen idee of het salaris, of waarde worden verzekerd.quote:Op vrijdag 4 juli 2025 23:55 schreef De_Pel het volgende:
Vrij bizarre en eigenlijk licht ongepaste vraag… maar zou zo iets nou verzekerd zijn voor een voetbalclub? Liverpool ziet nu natuurlijk ook zo 50 miljoen van de balans verdwijnen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |