De politie heeft een 17-jarige jongen en 48-jarige man uit Spijkenisse aangehouden voor een mishandeling tijdens een jeugdvoetbaltoernooi in Oud-Beijerland. Drie thuisspelers (jongens van 16 jaar, 17 jaar en 18 jaar) raakten hierbij gewond. Zeker een van de slachtoffers werd op het hoofd geraakt. Hij moest naar het ziekenhuis.![het-complex-van-zinkwegse-boys-deze-foto-is-niet-gemaakt-op-de-dag-van-de-mishandeling]()
Het ging zaterdag mis tijdens een voetbalwedstrijd bij de Zinkwegse Boys, de club waar het jeugdvoetbaltoernooi werd georganiseerd. Op het veld ontstond een woordenwisseling, waarna tussen de vijf à vijftien mensen met elkaar op de vuist gingen op het sportpark.
Spelers van de thuisclub werden door leden van de uitclub mishandeld. Omstanders belden de politie toen ze zagen dat de situatie uit de hand liep. Minstens één volwassen man deed mee aan het gevecht en mishandelde een jeugdspeler. Of het om de aangehouden 48-jarige man uit Spijkenisse gaat, is niet bekend.
Hij en een 17-jarige jongen worden verdacht van de mishandeling. Ze maakten onderdeel uit van de uitploeg. Wat hun rol is geweest, wordt nog onderzocht, zegt de politie. Die roept getuigen op zich te melden.
Drie thuisspelers (drie jongens van 16 jaar, 17 jaar en 18 jaar uit de Hoeksche Waard) raakten gewond. „Een van de jongens had een blauw oog en pijn in zijn gezicht. We hebben hem liggend van het veld vervoerd. We hebben hem met de EHBO direct behandeld”, zei een bestuurslid van de club eerder tegen deze site.
Het toernooi werd afgelast na het opstootje. Aanwezige leden van de club waren zeer ontdaan door het voorval. „Je wil zo graag een leuke dag organiseren voor die jongens. Een minderjarige speler in de ambulance zetten, is echt het allerlaatste dat je wil op zo’n moment”. zei het bestuurslid
https://www.ad.nl/binnenl(...)p-toernooi~ab1e741e/Iemand die deze clubs kent ? Alhoewel.....Wat is de uitclub ? Spijkenisse ?
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !