Heel rtl is afgegleden laatste 4 jaar. Heel apart want het was zo’n sterke zender. De vooravond loopt zo goed maar na half 9 weten ze het niet meer.quote:Op zaterdag 3 oktober 2026 18:07 schreef freaky40 het volgende:
Peter 'woke' van der Vorst is er even tussenuit. Lubbers bakt er vooralsnog ook niet veel van die er voor moest/moet zorgen dat RTL weer wat minder elitair en links gaat worden...nog niet gelukt...
Vooral Olaf Koens is vrij prekerig elke keer.quote:Op maandag 28 september 2026 20:06 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Och wat een aids. Op naar de 250.000 kijkers.
Elke dag weer rommel.quote:* Youp van 't Hek schuift aan met zijn nieuws van de dag.
* Jaïr Ferwerda ging langs bij oude bekende Mark Rutte voor een exclusief interview.
* Naaktfoto's van Nederlandse vrouwen worden verhandeld op het dark web. Daniël Verlaan bracht het aan het licht en Meddy is hier slachtoffer van.
* Xander van der Wulp slaat een nieuwe koers in met NOS Sport.
* Gordon schittert met zijn afgetrainde lichaam op de Men's Health.
Ze hebben veeeel te veel van dit soort kneuzen aan tafel waar een heel groot deel van Nederland van walgt.quote:Op donderdag 8 oktober 2026 13:27 schreef freaky40 het volgende:
Vind je het gek dat het programma niet scoort met dit soort futiliteiten items en dito deugkneuzen aan tafel:
https://www.mediacourant.(...)felgast-slap-excuus/
RTL is destijds wel groot geworden met Barend & Van Dorp, en later met Jan Mulder als vaste tafelgast.quote:Op woensdag 30 september 2026 13:18 schreef freaky40 het volgende:
Het omdraaien van Lubach en Renze maakt allemaal niet uit. Het gaat om de onderwerpen en de gastkeuze, het is allemaal een beetje van dit en een beetje van dat. Ze nemen geen duidelijke stelling in zodoende weet de kijker niet waar het aan toe is en stappen ze over naar de concurrende talkshows waar het profiel veel duidelijker is. VI behoorlijk rechts van het midden en P&W behoorlijk links van het midden. Beter maken ze er gewoon een Boulevard late night van. Dan scoort het ook niet de pannen van het dak maar dan heb je wel een duidelijk profiel en weet je wat je te wachten staat. Of ze moeten gewoon helemaal stoppen met talkshows op de late avond van 4. Dat is misschien maar het beste. Talkshows en RTL is nooit een goed huwelijk geweest, zeker met veel concurrentie de laatste jaren.
Wanneer hou jij is op met je gezeik, want je kijkt wel, ben je soms die achterlijke Tina Telraam?quote:Op donderdag 8 oktober 2026 18:30 schreef freaky40 het volgende:
Overigens weer helemaal eens met Guido in deze: https://www.mediacourant.(...)cht-als-rtl-tonight/
In een hele andere tijd zonder concurrentie, dus dat argument gaat mank.quote:Op vrijdag 9 oktober 2026 13:22 schreef Idisrom het volgende:
[..]
RTL is destijds wel groot geworden met Barend & Van Dorp, en later met Jan Mulder als vaste tafelgast.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |