Dan hebben ze daarna een stok om mee te slaan. Nu hebben ze 'nog niets'quote:Op maandag 23 juni 2025 18:37 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Waarom schakelen ze die launchers niet meteen uit.
Dit was nog van 14 mei met de Sheikh Tamim van Qatar, betere vriendjes met de VS?quote:Op maandag 23 juni 2025 18:35 schreef oblo het volgende:
[..]
Alleen snap ik niet waarom ze voor Qatar kiezen (vermoedelijk). Zou een aanval op bases in bijv Irak niet veel makkelijker zijn?
Misschien proberen ze te coördineren met hun proxies? Of zouden ze deze aanval uitsluitend vanuit hun eigen grondgebied uitvoeren om een krachtiger signaal af te geven?quote:Op maandag 23 juni 2025 18:31 schreef opgebaarde het volgende:
Iran moet snel zijn met die vergelding op de Amerikanen want Israël is hard op weg al Iran's slachtkracht te vernietigen
Daarom ben je ook een Belg.quote:Op maandag 23 juni 2025 18:38 schreef capuchon_jongen het volgende:
Als ik Iran was zou ik gewoon een paar olieschepen raken.
Zal wel geschoten worden uit het zuid-oostenquote:Op maandag 23 juni 2025 18:37 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Waarom schakelen ze die launchers niet meteen uit.
Een Belg met meer verstand in mijn kleine teen dan jij in heel je bovenkamerquote:
Ja dat klopt wel, maar Qatar heeft haar vingers wel goed in de pap in het MO, dus dat kan grote gevolgen hebben voor Iran. Als ze in Irak aanvallen dan lijkt mij dat minder erg.quote:Op maandag 23 juni 2025 18:38 schreef Momo het volgende:
[..]
Dit was nog van 14 mei met de Sheikh Tamim van Qatar, betere vriendjes met de VS?
[ afbeelding ]
Waarschijnlijk wel op een toilet waar je ook gewoon uitzicht over de stad hebt, dus dat dan weer wel.quote:Op maandag 23 juni 2025 18:43 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik zou schijten in mijn luxe hotel daar als ik dat zag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |