Ik zie en lees wat meer van hem dan één berichtje.quote:Op donderdag 19 juni 2025 19:56 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Dat maakt op mij nou niet direct de indruk dat hij erg scherp is meer een kletsmajoor met gevoel voor drama.
quote:Op donderdag 19 juni 2025 19:38 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Waar slaat dat op dan. Piri had natuurlijk volledig gelijk, mooi om te zien dat ook mainstream politici beginnen te begrijpen dat het niet langer kan met alle ellende die Israel veroorzaakt. Om druk op Israel te zetten moet je een pijnpunt pakken, dan is de Iron Dome uiteraard een goede. Laat Israel maar kiezen, wat is jullie meer waard de eigen bevolking of het vernietigen van Gaza en het destabiliseren van Iran.
Dat heeft niets met genocide te maken uiteraard, Piri roept niet op om Israeli's te vermoorden om wie ze zijn. Ze roept uberhaupt niet op tot enig geweld. Ze wil juist dat Nederland middelen inzet om escalatie te voorkomen.
Kraaien over genocide waar totaal geen sprake is, is zeker in dit geval helemaal bizar want Israel pleegt zelf wel een genocide daarover zijn alle experts het eens. Het eventueel niet leveren van wapensystemen kan niet eens genocide zijn volgens enige definitie daarvan.
Maar ik snap dat jij weinig van politiek begrijpt. Want je zei zelfs Merz staat achter deze debiele oorlog door Israel. Dan weet je blijkbaar niet dat Duitsland het beschermen van Israel als grondreden van hun bestaan ziet.
https://duitslandinstituu(...)ging-in-israelbeleid
[..]
In elk geval zal Piri best wat zetels op kunnen halen met dit lovenswaardige standpunt. Het beleid waar Israel onbeperkt mensenrechten mag schenden is zeer impopulair zoals we ook zien aan de groeiende demonstraties. Natuurlijk in extreem-rechtse topics als dit ben je direct duivels of heul je met Iran als je iets zegt over Israel. Toch is daar geen sprake van. Ik hoop ook dat het regime in Iran verandert, Piri vast ook. Maar dat bereik je door zaken zoals de atoomdeal die we hadden. Niet door bommen te gooien. Bommen gooien zorgt juist dat een bevolking zich tegen je keert en het regime meer gaat steunen. Wat dat betreft lijkt het meer alsof een groot deel van dit topic op hand is van het Iraanse regime.
.
Het nare is dat de VVD zichzelf electoraal al bij voorbaat veroordeeld heeft tot samenwerking met GL-PvdA.quote:Op donderdag 19 juni 2025 19:53 schreef littlemindy het volgende:
Hopelijk trekt dit flink wat verstandige kiezers bij die enge linkse club weg en ontstaat er wat nieuws op links, met een visie op het oplossen van binnenlandse perikelen ipv slechts een trekpop te spelen van islamitisch Nederland.
Hij was al door het ijs gezakt met z'n racisme richting Marokkanen. Afgeschreven. Mag zich lekker in een hoekje zitten aftrekken op het Fortuynisme.quote:Op donderdag 19 juni 2025 19:57 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik zie en lees wat meer van hem dan één berichtje.
Volgens Iran elke nacht maar ik neem aan de VS wacht hoe de situatie zich ontwikkelt over de komende dagen.quote:Op donderdag 19 juni 2025 19:56 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Maar ging er vandaag of morgen niet ook nog wat spectaculairs gebeuren?
Ze houden hun maskers nu nog op, maar ik denk echt dat er meer steun voor Iran is dan ze nu laten blijken.quote:Op donderdag 19 juni 2025 19:57 schreef Momo het volgende:
Geen middelen leveren voor Iron Dome snap ik niet, wapens kan ik nog inkomen met betrekking tot Gaza
De redenering is dat Netanyahu terughoudender zou zijn met het aanvallen van Iran als Israël zich niet kan verdedigen. Dat is ook zo, maar wat Piri voor het gemak negeert is dat het Iraanse regime uit is op de complete verwoesting van Israël.quote:Op donderdag 19 juni 2025 19:57 schreef Momo het volgende:
Geen middelen leveren voor Iron Dome snap ik niet, wapens kan ik nog inkomen met betrekking tot Gaza
Wie houden hun maskers op of zijn stiekem pro Iran?quote:Op donderdag 19 juni 2025 19:59 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ze houden hun maskers nu nog op, maar ik denk echt dat er meer steun voor Iran is dan ze nu laten blijken.
Ik merk dit ook al echt in het zakenleven zo links en rechts, veel handel stagneert al door alle mediaberichten aangaande antisemitisme in Nederland.quote:Op donderdag 19 juni 2025 19:59 schreef Stoorzendert het volgende:
NL maakt zich vooral een onbetrouwbare handelspartner met dit soort fratsen. Eerst dat gezeur met de F35 en nu dit. Ik zou mijn spulletjes voortaan ergens anders uitbesteden.
Wat levert NL eigenlijk voor de ‘Iron dome’?
Ik bedoel vanuit Israël/de VS.quote:Op donderdag 19 juni 2025 19:59 schreef Momo het volgende:
[..]
Volgens Iran elke nacht maar ik neem aan de VS wacht hoe de situatie zich ontwikkelt over de komende dagen.
Degene die voor de motie hebben gestemd zijn juist op hand van het Iraanse regime. Nuttige idioten van de Ayatollah.quote:Op donderdag 19 juni 2025 19:38 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Wat dat betreft lijkt het meer alsof een groot deel van dit topic op hand is van het Iraanse regime.
Iran heeft die mogelijkheden helemaal niet, dus dat is weinig realistisch. Neemt niet weg dat defensieve militaire middelen altijd geleverd moeten kunnen worden.quote:Op donderdag 19 juni 2025 20:01 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
De redenering is dat Netanyahu terughoudender zou zijn met het aanvallen van Iran als Israël zich niet kan verdedigen. Dat is ook zo, maar wat Piri voor het gemak negeert is dat het Iraanse regime uit is op de complete verwoesting van Israël.
Natuurlijk niet, doe niet zo raar.quote:Op donderdag 19 juni 2025 20:02 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Degene die voor de motie hebben gestemd zijn juist op hand van het Iraanse regime. Nuttige idioten van de Ayatollahs.
Zit je ook in de wapenhandel?quote:Op donderdag 19 juni 2025 20:01 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik merk dit ook al echt in het zakenleven zo links en rechts, veel handel stagneert al door alle mediaberichten aangaande antisemitisme in Nederland.
De makkers van GL en PvdD. Denk is niet stiekem voor Iran en SP is gewoon populistisch tegen oorlog.quote:Op donderdag 19 juni 2025 20:01 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Wie houden hun maskers op of zijn stiekem pro Iran?
Piri doet raar.quote:Op donderdag 19 juni 2025 20:03 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Natuurlijk niet, doe niet zo raar.
Ja en PvdA/GL zijn net bruinhemden volgens users die waarschijnlijk op Geert stemmen. Dat soort oordelen daar hecht ik niet zoveel waarde aan. China is volgens mij niet de socialistische droom nee, al helemaal niet wat Marx als visie had.quote:Op donderdag 19 juni 2025 19:56 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ironisch genoeg is het huidige "socialistische" China een blauwdruk voor het fascisme.
Denk kan misschien voor Iran zijn, maar PvdA/GL natuurlijk niet. Je kunt zowel er tegen zijn dat Israël raketten ging afvuren, als tegen een mogelijk Iraans kernprogramma als tegen Iraanse Islamitische dictatuur, als tegen Iraanse dreiging tegen Israël, als tegen Israël dat Palestijnen uithongert, als tegen Hamas, etc, etc.quote:Op donderdag 19 juni 2025 20:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De makkers van GL en PvdD. Denk is niet stiekem voor Iran en SP is gewoon populistisch tegen oorlog.
Vulcan lijkt me niet echt relevant, maar heb hem ooit zien vliegen in Fairford, machtig mooiquote:Op donderdag 19 juni 2025 19:17 schreef Alpha0 het volgende:
De Vulcan van de RAF, lijkt een beetje op de B-2.
[ afbeelding ]
Ik heb vroeger regelmatig PvdD gestemd. Qua economie en sociaal vind ik iedereen gradaties van kut, maar diertjes zijn wel tof.quote:Op donderdag 19 juni 2025 20:01 schreef SnertMetChoco het volgende:
Zijn er veel mensen die stemmen op een partij vanwege het buitenlandbeleid? Lijkt me toch niet, tenzij een partij plots pro-rusland is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |