Niet zeker denk ik. Als een doelwit onder tientallen meters graniet ligt dan komt ook een GBU-57A/B er niet door.quote:
Je springt van de hak op de tak en mist volledig het punt wat ik maakte.quote:Op woensdag 18 juni 2025 23:56 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Als je wilt onderstrepen dat Israël jouw waarden en normen mag verspreiden tussen het Arabische gepeupel dan teken ik ervoor.
Verondersteld wordt 20. Daarnaast zijn ze extreem duur en is de inzet erg kostbaar. Maar je hebt dus gewoon geen enkel idee wat bunker busters zijn, hoe diep ze kunnen penetreren, wat ze kosten, hoe diep de Iraanse bunkers liggen, hoeveel Amerika er tot beschikking heeft.quote:
Ik denk het niet.quote:Op donderdag 19 juni 2025 00:00 schreef Perrin het volgende:
We kunnen er lang over kissebissen maar we gaan het gewoon zien de komende dagen.
Als ze ermee gaan gooien dan hebben ze dus het idee dat het wel kan, indien niet dan heeft het geen zin en zullen ze het ook niet doen maar dan is dit ook voorlopig nog niet afgelopen.quote:Op donderdag 19 juni 2025 00:00 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Verondersteld wordt 20. Daarnaast zijn ze extreem duur en is de inzet erg kostbaar. Maar je hebt dus gewoon geen enkel idee wat bunker busters zijn, hoe diep ze kunnen penetreren, wat ze kosten, hoe diep de Iraanse bunkers liggen, hoeveel Amerika er tot beschikking heeft.
M.a.w. je lult zomaar een eind weg.
Nee, jij mist de mijne. Er valt daar vanuit ons westers perspectief helemaal geen voorkeur voor een islamitische faction te bepalen. Ze zijn allemaal anti 'ons' en Israël.quote:Op woensdag 18 juni 2025 23:58 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Je springt van de hak op de tak en mist volledig het punt wat ik maakte.
Doe je nou echt of je onwetend bent of weet je dit oprecht niet? Syrië was een vazalstaat van Iran onder Assad sinds de burgeroorlog en had op het hoogtepunt zeker tienduizenden Iraanse milities, 10k IRGC en 5k Iraans leger, naast Hezbollah.quote:Op woensdag 18 juni 2025 14:39 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nou Syrië heeft sowieso geen Iraanse proxies natuurlijk, dat volgt al uit de naam.
Nou nee, ik laat niks weg. Ik heb je alle data gegeven. Naast bovenstaande heeft Israël ook de gehele luchtmacht vernietigd, zware wapens, wapenopslagplaatsen. Bijna de helft van de bevolking is gevlucht. 90% van de bevolking onder de armoedegrens, het land in puin, geen geld en niet genoeg voedsel. Nou mag je mij vertellen gezien je de hele tijd tegengas geeft:quote:Maar meer het punt dat je hier weglaat, namelijk dat je uit de huidige situatie extrapoleert dat ze de komende tien jaar geen 'probleem' vormen. Ik zie hier over het algemeen weinig positieve opvattingen over een Jihadist in maatpak aan de macht.
Lol. Je zakt hier wel een beetje door het ijs. De IRGC is op dagelijkse basis bezig terreurnetwerken aan te sturen die als doel hebben Israël te vernietigen en haar continu aanvallen. Hamas, Hezbollah, Houthi's, PMU, Keta'ib Hezbollah etc. Etc. Libanon, Jemen, Irak en Syrië zijn allemaal verkankerd door de aanwezigheid van Iran en haar milities met een tweeledig doel: Israël omsingelen en de revolutie verspreiden. De architect? Qassem Soleimani.quote:Lezen blijft ook een vak. Retoriek is er al decennia, maar het is niet zo dat Iran dagelijks bezig is met het bestoken van Israël. Sterker nog, zelfs op recente acties van Israël is nog zowaar nog wel een redelijk bemeten reactie gekomen als je er met een wat meer abstracte, geopolitieke bril naar kijkt.
Deze operatie is een forse escalatie van het conflict waarvan we absoluut nog niet weet waar die gaat eindigen en die is wel degelijk geïnitieerd door Israël, wat je verder ook van de wenselijkheid vindt.
Het is niet alleen de naam, het is de retoriek eromheen. De oproep aan het Iraanse volk. Etc.quote:De retoriek van het kabinet Netanyahu? Zie niet in waarom ik dat kabinet heel veel voordeel van de twijfel zou moeten geven qua nobele intenties. Maar uit de naam die aan een militaire operatie wordt gegeven nobele intenties afleiden is wel echt de hilariteit voorbij hoor, ongeacht wie de militaire operatie uitvoert. Als je wel eens in Belgrado bent geweest, dan weet je dat ze daar "Operation Noble Anvil" ook niet heel nobel vinden.
Ik zie het ze graag proberen in ieder geval. Heeft de eerste serie wellicht niet voldoende effect dan hopelijk de tweede.quote:Op woensdag 18 juni 2025 23:57 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Niet zeker denk ik. Als een doelwit onder tientallen meters graniet ligt dan komt ook een GBU-57A/B er niet door.
Het zou de discussie wel helpen als je, voordat je zonder enige kennis, even gewoon een paar basale dingetjes op zoekt.quote:Op donderdag 19 juni 2025 00:02 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Als ze ermee gaan gooien dan hebben ze dus het idee dat het wel kan, indien niet dan heeft het geen zin en zullen ze het ook niet doen maar dan is dit ook voorlopig nog niet afgelopen.
Hoezo is Israël een westers bruggenhoofd?quote:Op donderdag 19 juni 2025 00:03 schreef inslagenreuring het volgende:
En dan haten op onze westerse bridgehead in het Arabische wilde westen. Bizar gewoon.
En wie haat er op Israël?quote:Op donderdag 19 juni 2025 00:06 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Hoezo is Israël een westers bruggenhoofd?
Ik begin er niet over, maar goed.quote:Op donderdag 19 juni 2025 00:06 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Het zou de discussie wel helpen als je, voordat je zonder enige kennis, even gewoon een paar basale dingetjes op zoekt.
Hey, hij mocht niet googelen.quote:Op donderdag 19 juni 2025 00:06 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Het zou de discussie wel helpen als je, voordat je zonder enige kennis, even gewoon een paar basale dingetjes op zoekt.
quote:Op woensdag 18 juni 2025 23:55 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Hoeveel BB's hebben de Amerikanen denk je? En probeer het eens zonder googlen.
Wat een raar verhaal, ik lees overal dat het Israëls schuld is.quote:Op donderdag 19 juni 2025 00:06 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Doe je nou echt of je onwetend bent of weet je dit oprecht niet? Syrië was een vazalstaat van Iran onder Assad sinds de burgeroorlog en had op het hoogtepunt zeker tienduizenden Iraanse milities, 10k IRGC en 5k Iraans leger, naast Hezbollah.
Nadat de oorlog was gestabiliseerd rukten deze op met één doel: Israël kunnen aanvallen. Syrië was een wapenopslag van raketten, hoge IRGC officieren landden in Damascus om daar met leden van Hezbollah te meeten. Syrië was een doorvoerland voor wapens naar Hezbollah. Daarom bombardeerde Israël met regelmaat doelwitten in Syrië, die altijd... Iraans waren. Niet Syrisch, nee Iraans.
Dat is nu allemaal weg, omdat ze Iran niet meer willen want het regime in Iran heeft samen met Assad honderdduizenden doden op haar geweten in Syrië. Dus:
-Geen terreurnetwerk van Iran mee
-Geen Iraanse wapens meer
-Geen wapens meer naar Hezbollah
[..]
Nou nee, ik laat niks weg. Ik heb je alle data gegeven. Naast bovenstaande heeft Israël ook de gehele luchtmacht vernietigd, zware wapens, wapenopslagplaatsen. Bijna de helft van de bevolking is gevlucht. 90% van de bevolking onder de armoedegrens, het land in puin, geen geld en niet genoeg voedsel. Nou mag je mij vertellen gezien je de hele tijd tegengas geeft:
-Hoe zie jij Syrië een dreiging zijn voor Israël in de nabije toekomst van het niveau Assad pre-burger oorlog toen zijn leger nog op sterkte was of tijdens de oorlog toen Iran haar terreurnetwerk aan het uitbreiden was met milities, Hezbollah, eigen leger en talloze wapens.
[..]
Lol. Je zakt hier wel een beetje door het ijs. De IRGC is op dagelijkse basis bezig terreurnetwerken aan te sturen die als doel hebben Israël te vernietigen en haar continu aanvallen. Hamas, Hezbollah, Houthi's, PMU, Keta'ib Hezbollah etc. Etc. Libanon, Jemen, Irak en Syrië zijn allemaal verkankerd door de aanwezigheid van Iran en haar milities met een tweeledig doel: Israël omsingelen en de revolutie verspreiden. De architect? Qassem Soleimani.
Iran heeft Saudi-Arabië aangevallen (Aremco aanval), bouwt een groot arsenaal aan zware raketten en drones, test de luchtafweer van Israël en is aan het werken aan een nuke. Bestookt regelmatig Amerikaanse bases en ambassades via haar milities en onder Trump I ook direct. Kan de straat van Hornuz afsluiten. Zegt al jaren dat de zionistische kanker moet worden verwijderd en laat constant zien dat "the money is where the mouth is". Wil de revolutie verspreiden en Soennitische monarchieën omver werpen. Laat zien ook terreur richting haar eigen bevolking niet te schuwen. En dan kom jij doodleuk beweren dat Israël escaleert? Nou ja, er is nog tijd om toe te geven dat je er een beetje naast zit...
[..]
Het is niet alleen de naam, het is de retoriek eromheen. De oproep aan het Iraanse volk. Etc.
Heb je enig idee hoeveel voormalige Europeanen daar naartoe zijn vertrokken?quote:Op donderdag 19 juni 2025 00:06 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Hoezo is Israël een westers bruggenhoofd?
Ik vind de zogenaamde houding van onfeilbare allesweter die jij aanneemt veel vreemder.quote:Op donderdag 19 juni 2025 00:06 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Het zou de discussie wel helpen als je, voordat je zonder enige kennis, even gewoon een paar basale dingetjes op zoekt.
quote:Op woensdag 18 juni 2025 23:55 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Hoeveel BB's hebben de Amerikanen denk je? En probeer het eens zonder googlen.
Wat is het nou?quote:Op donderdag 19 juni 2025 00:06 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Het zou de discussie wel helpen als je, voordat je zonder enige kennis, even gewoon een paar basale dingetjes op zoekt.
Ik verwoord het ongezouten. Maar nu snap ik wel dat er woonwijken rondom nucleaire faciliteiten in Iran de puin in worden geschoten.quote:
Volgens mij runt ie dat idd in zijn uppie zonder " agenda". Ik volg hem ook tijdens orkanen en/of tornado's en hij komt echt met veel extra informatie via bijzondere bronnen. Daar ken ik hem eigenlijk van.quote:Op donderdag 19 juni 2025 00:07 schreef vosss het volgende:
Even een offtopic vraagje:
Die Steve/aardappelhoofd.... is dat gewoon een random dude die in z'n uppie dat Agenda Free TV doet en dus knaken bij het leven binnenharkt; of is dat een of ander bedrijfje en is hij in dienst en maakt ie soms gewoon veel overuren?
Sorry voor de offtopic, hopelijk weet iemand die?
Steve heeft eerder voor de TV gewerkt, SNL, Seinfield, Beavis and Butthead. Maar nu zijn eigen man.quote:Op donderdag 19 juni 2025 00:07 schreef vosss het volgende:
Even een offtopic vraagje:
Die Steve/aardappelhoofd.... is dat gewoon een random dude die in z'n uppie dat Agenda Free TV doet en dus knaken bij het leven binnenharkt; of is dat een of ander bedrijfje en is hij in dienst en maakt ie soms gewoon veel overuren?
Sorry voor de offtopic, hopelijk weet iemand die?
Ik was gewoon benieuwd of hij (en andere users) weet wat bunkerbusters zijn en hoeveel Amerika er heeft. Uit zijn antwoord liet hij niet echt blijken er enige kennis van te hebben maar verondersteld wel dat Amerika ze even in gaat zetten.quote:Op donderdag 19 juni 2025 00:09 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Hey, hij mocht niet googelen.
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |