quote:Op dinsdag 17 juni 2025 14:26 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Tonkatsu curry, misosoup en een salade.
Ja, echt hoor, die prijzen zijn bizar tegenwoordig.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 14:18 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik heb er nu eentje, Angel Hair heet ie geloof ik, die is wel fijn. Maar die was in de sale. Die krengen kosten iets van 11 euro tegenwoordig? Haal ik 15 flessen van bij de DM.
Van ons mag dat.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 14:25 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Wel zin in een ijsje. Maar als ik nu neem, mag ik vanavond niet meer.
Ben je in Boedapest stiekem op het vliegtuig naar Tokyo gestaptquote:Op dinsdag 17 juni 2025 14:27 schreef Budapestenaar het volgende:
En ik ga eerst de curry eten en dan de misosoup, zoals het betaamt in Japan
Ff voor een op en neertjequote:Op dinsdag 17 juni 2025 14:36 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ben je in Boedapest stiekem op het vliegtuig naar Tokyo gestapt
quote:Op dinsdag 17 juni 2025 14:36 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ben je in Boedapest stiekem op het vliegtuig naar Tokyo gestapt
Van mij mag je dat gewoon hoor.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 14:25 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Wel zin in een ijsje. Maar als ik nu neem, mag ik vanavond niet meer.
Weet niet waar die is. Dat is die hond die laatst weer heeft gebeten. Had gelezen dat honden ook uit verveling kunnen gaan blaffenquote:Op dinsdag 17 juni 2025 14:52 schreef rival het volgende:
[..]
Geef em wat aandacht. Aai over zn bol. Maak zn deur open zodat ie weg kan rennen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |