Die zal wel ergens veilig in een ondergrondse bunker zitten.quote:
Israël is zeker wel slachtoffer, van 7 oktober en tienduizenden raketten die voor 7 oktober en erna uit 7 landen (!) lukraak op het land worden afgevuurd, met als enige doel zoveel mogelijk joden treffen.quote:Op maandag 16 juni 2025 13:36 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik vind het niet vreemd dat amnesty stil is. Bovendien, tegen het regime in Iran strijden ze al heel lang en veel.
Verder, het is een kunst hoe Israël altijd tot het grote slachtoffer wordt opgehesen.
Zou hij zich veilig voelen? Die schijt 7 kleuren stront nu. Als het dichtbij komt, zijn die dictators zoals Khamenei opeens niet meer zo dapper.quote:Op maandag 16 juni 2025 14:17 schreef Hathor het volgende:
[..]
Die zal wel ergens veilig in een ondergrondse bunker zitten.
Dat is maar goed ook geweest, dat die proffesoren te vroeg een verkeerde afslag hadden genomen.quote:Op maandag 16 juni 2025 12:00 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ze hadden Dresden relatief ongeschonden gelaten tot het bombardement daar. Met de reden om de schade te zien op een relatief ongeschonden stad zodra de bom daar was en Duitsland op de knieën te dwingen zoals bij Japan later met de 2 bekende steden.
Door spionage en de acties in Telemark tegen de zwaar water fabriek in 42-43, wisten de geallieerden al dat ze een voorsprong hadden maar hoeveel was niet helemaal duidelijk. Dat werd het wel toen ze in operatie Epsilon alle belangrijke opgepakte geleerden bij elkaar hadden gezet en ze merkten door de discussies dat ze vroeg een verkeerde afslag hadden genomen en op die weg bleven zitten.
Gelukkig hadden de nazi's de bom niet.
En de Mossad is zo extreem vindingrijk, best gaaf om te zien. Zelfs de tandenstokers die Khamenei gebruikt zouden bij wijzen van spreken geïmpregneerd kunnen zijn met cyanide.quote:Op maandag 16 juni 2025 14:18 schreef Homey het volgende:
[..]
Zou hij zich veilig voelen? Die schijt 7 kleuren stront nu. Als het dichtbij komt, zijn die dictators zoals Khamenei opeens niet meer zo dapper.
Den Jood laat zich niet zomaar meer vermoorden.quote:Op maandag 16 juni 2025 14:17 schreef Homey het volgende:
[..]
Israël is zeker wel slachtoffer, van 7 oktober en tienduizenden raketten die voor 7 oktober en erna uit 7 landen (!) lukraak op het land worden afgevuurd, met als enige doel zoveel mogelijk joden treffen.
Goh wat raar dat Israël hard terugslaat. De taal van het M-O. De Mossad is super actief en terecht!
Antisemieten hadden gouden jaren de vorige eeuw in Europa en de Arabische landen (talloze pogroms op joden), maar die tijd is voorbij. Anno 2025 krijg je hele rake klappen terug. Tja, moet je zelf maar niet beginnen!
En door die verkeerde afslag is Werner von Braun uiteindelijk op de loonlijst van het Pentagon terecht gekomen.quote:Op maandag 16 juni 2025 14:19 schreef Roesjesjager het volgende:
[..]
Dat is maar goed ook geweest, dat die proffesoren te vroeg een verkeerde afslag hadden genomen.
Het is een oude man, ik zie hem nog niet zo snel in een combat outfit bovenop een gebouw de sniper uithangenquote:Op maandag 16 juni 2025 14:18 schreef Homey het volgende:
[..]
Zou hij zich veilig voelen? Die schijt 7 kleuren stront nu. Als het dichtbij komt, zijn die dictators zoals Khamenei opeens niet meer zo dapper.
Op laten volgen door Noor Pahlavi aub, die kan dan mooi een overgangsregering vormen, en de wereld heeft er weer een knap prinsesje bij.quote:Op maandag 16 juni 2025 14:18 schreef Homey het volgende:
[..]
Zou hij zich veilig voelen? Die schijt 7 kleuren stront nu. Als het dichtbij komt, zijn die dictators zoals Khamenei opeens niet meer zo dapper.
Imagine hoe paranoïde hij moet zijn. Iedereen om heen kan een Mossad agent zijn.quote:Op maandag 16 juni 2025 14:22 schreef 03f het volgende:
[..]
En de Mossad is zo extreem vindingrijk, best gaaf om te zien. Zelfs de tandenstokers die Khamenei gebruikt zouden bij wijzen van spreken geïmpregneerd kunnen zijn met cyanide.
Telegraafquote:Navigatiesignalen honderden schepen verstoord in zee rond Iran
De navigatiesignalen van meer dan negenhonderd schepen in de Straat van Hormuz en de Perzische Golf zijn afgelopen weekend verstoord geraakt. Daarmee lijkt het conflict tussen Israël en Iran ook gevolgen te hebben voor de scheepvaart. Sinds vrijdag hebben sommige reders hun olietankers uit voorzorg ook niet meer aangeboden voor routes in het Midden-Oosten.
Het Joint Maritime Information Center, een internationale maritieme organisatie die het gebied in de gaten houdt, waarschuwde zondag voor gevallen van "extreme jamming" van signalen vanuit de Iraanse haven Bandar Abbas. Volgens persbureau Bloomberg toonde navigatiedata schepen die onmogelijke rechte lijnen voeren, zigzagden over het water of op het vasteland leken te varen.
Intussen lijkt de scheepvaartsector terughoudend als het gaat om opdrachten in de regio. Persbureau Reuters sprak met anonieme scheepsmakelaars en bevrachters. Ze zeiden dat er maar weinig aanbiedingen komen voor transport in de Perzische Golf.
Yup, daar komt het allemaal op neer. Laat joden in Israël gewoon met rust, that's all. Stop met de zondeboek tactiek om eigen misstanden te verdoezelen door altijd te wijzen naar de 'zionisten'. You own you own problems.quote:Op maandag 16 juni 2025 14:24 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Den Jood laat zich niet zomaar meer vermoorden.
En Erdolf ook.quote:
Ik ga die onzin echt niet kijken hoor. De dader van de aanslag op Trump afgelopen jaar was een Amerikaan die alleen handelde.quote:
Goh, die mening en discussie is zo nieuw voor mij. Dit lees ik voor het eerst. Wauw.quote:Op maandag 16 juni 2025 14:34 schreef Homey het volgende:
[..]
Yup, daar komt het allemaal op neer. Laat joden in Israël gewoon met rust, that's all. Stop met de zondeboek tactiek om eigen misstanden te verdoezelen door altijd te wijzen naar de 'zionisten'. You own you own problems.
Enige waar de VN zaak van kan maken zijn die zeloten in de west-bank die landjepik doen. Maar de grap is; als de buurland niet zo antisemitisch zijn, had Israel gewoon een linkse regering die intern heus wel die settlers aan zou pakken.
dat is het punt ook, hij zegt het zelf.quote:Op maandag 16 juni 2025 14:38 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik ga die onzin echt niet kijken hoor. De dader van de aanslag op Trump afgelopen jaar was een Amerikaan die alleen handelde.
wie wel?quote:Op maandag 16 juni 2025 14:24 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Den Jood laat zich niet zomaar meer vermoorden.
En Noord Korea om Zuid Korea aan te vallenquote:Op maandag 16 juni 2025 14:57 schreef Discombobulate het volgende:
Perfecte moment eigenlijk ook voor China om Taiwan te invaden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |