Maakt toch niks uit.. Ook niet als jij stemt. Je houdt alleen jezelf voor de gekquote:Op zaterdag 14 juni 2025 15:42 schreef over_hedge het volgende:
Ja goed dat jij niet gaat stemmen. Zouden meer mensen die het met je eens zijn moeten doen
Die grap is net al gemaaktquote:Op zaterdag 14 juni 2025 15:52 schreef Harvest89 het volgende:
Is het geen idee om zowat iedereen die je kent die het vaak met jou eens over te halen om inderdaad net als jij niet te stemmen?
Alvast dank.
Het is geen grap.quote:
-Mark Rutte, langstzittende minister president van Nederlandquote:Voor visie ga je naar een opticiën.
Waar ga jij op stemmen dan Nobertje?quote:Op zaterdag 14 juni 2025 16:00 schreef Nober het volgende:
[..]
-Mark Rutte, langstzittende minister president van Nederland
Ik heb vrijwel altijd gelijkquote:Op zaterdag 14 juni 2025 15:58 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
Op zich heeft TS natuurlijk gewoon gelijk. Het maakt tot op zekere hoogte niet uit wat je stemt, want ze belazeren je toch en ze leveren toch niet wat ze beloven.
Toch is er een manier waarop we als kiezers toch een verschil kunnen maken, namelijk door te stemmen op een partij die voorstander is van het correctief referendum, en uiteindelijk ook voor de invoering ervan stemt. Met de mogelijkheid van een correctief referendum hebben we als burgers ten minste nog de mogelijkheid om aan de noodrem te trekken als de politiek iets wil dat wij niet willen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |