Een seculier midden-oosten.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:21 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Graag dat regime uitschakelen. Dan kan ik op vakantie
[..]
Ik ga uit van Afghanistan 3.0
Mensen uit Iran die in Nederland wonen zijn vaak hoogopgeleid en ze hebben beeldschone vrouwen. Vaak zijn ze ook behoorlijk seculier, in ieder geval niet strenggelovig. Eigenlijk zijn het de enige mensen uit de zandbak die ik een aanwinst vind voor dit land.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:20 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Iran is, zonder die achterlijke middeleeuws religieuze onderdrukking, misschien wel een van de meest progressieve landen ter wereld.
Laat het Vrij Iran een baken van licht zijn in die theocratische duisternis in dat hol van achterlijkheid.
Zal eens tijd worden. Boodschappen horen weer voor de elite te zijn.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:22 schreef Ali_boo het volgende:
Nooooooooooooooooooooooo
[ x ]
Alles wordt rete duur
De cultuur in Syrie was ook verfijnder en ontwikkelder. Dat zegt niet zoveel. En we weten eigenlijk bar weinig over hoe 'de bevolking' in Iran in de wedstrijd staat. Er is namelijk ook een enorm grote groep hardliners - die vaak machtiger is en groter is dan de hardliners in bijv. de Arabische staten. Dat is ook één van de redenen dat Iran geen 'lente' heeft gekend.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:18 schreef Richestorags het volgende:
[..]
In Iran staat de bevolking anders in de wedstrijd dan in Afghanistan en de cultuur is meer verfijnd en ontwikkeld.
Hold on! Breaking news, hang on a momentquote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:21 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Thanks, Steve is een topper, maar af en toe word ik niet goed van dat ge-hold on en dat van de hak op de tak midden in z'n zinnen steeds.
Al in 2000, dus voor 9/11, zei een Iraakse katholieke vluchteling tegen me: de Islamisten stoppen pas wanneer ze de hele wereld veroverd hebben,quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:22 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Mensen uit Iran die in Nederland wonen zijn vaak hoogopgeleid en ze hebben beeldschone vrouwen. Vaak zijn ze ook behoorlijk seculier, in ieder geval niet strenggelovig. Eigenlijk zijn het de enige mensen uit de zandbak die ik een aanwinst vind voor dit land.
Staat even hoog als vanmorgen volgens mij...quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:22 schreef Ali_boo het volgende:
Nooooooooooooooooooooooo
[ x ]
Alles wordt rete duur
En dan bordjes om je parkeerplek te onthouden, 'u staat bij Jeruzalem-3' of 'uw auto staat bij Amman-5'?quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:22 schreef Caland het volgende:
Ik hoop nog steeds op een maak van heel het Midden-Oosten een parkeerplaats scenario
Betaald parkeren?quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:22 schreef Caland het volgende:
Ik hoop nog steeds op een maak van heel het Midden-Oosten een parkeerplaats scenario
Religie in het Midden Oosten is de allergrootste ellende.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:23 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
De cultuur in Syrie was ook verfijnder en ontwikkelder. Dat zegt niet zoveel. En we weten eigenlijk bar weinig over hoe 'de bevolking' in Iran in de wedstrijd staat. Er is namelijk ook een enorm grote groep hardliners - die vaak machtiger is en groter is dan de hardliners in bijv. de Arabische staten. Dat is ook één van de redenen dat Iran geen 'lente' heeft gekend.
Nou, nee. De meeste Syriers met wie ik in aanraking kom, zijn aartsconservatieve en niet al te snuggere boeren. Dus hoogontwikkeld..quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:23 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
De cultuur in Syrie was ook verfijnder en ontwikkelder.
Oftewel, ze kunnen parkeerplaatsen maken zoveel als ze willen, het helpt niks. Alleen maar meer haat richting de imperialistische Amerikaanse bezetter.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:10 schreef Hathor het volgende:
[..]
Irak was binnen enkele dagen geklaard, er was geen Irakees leger meer. In Afghanistan was de Taliban binnen enkele weken overal verdreven en trokken ze zich terug in de bergen, waar je het tegen militair materieel jarenlang kan uitzingen, ze hebben gewoon slim gebruik gemaakt van het terrein. Ga je met de VS openlijk vechten, dan ben je zwaar de sjaak. Niet gaan lopen doen alsof de VS daar de strijd verloren heeft want ze hebben die haatbaarden het hele land doorgetrapt. En na jarenlang aanwezig te zijn geweest en dan besluiten om weer naar huis te gaan komen al die stinkerds ineens weer uit hun holen gekropen en verklaren de overwinning. Zo lusten we er nog wel een.
Ja met daarachter (by far) de grootste militaire macht ter wereld.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 20:35 schreef capricia het volgende:
Het is maar zo'n klein joods staatje tussen tientallen Arabische Moslim-landen.
Go Israël!!
Die knuffels stelen van een gedenkplek?quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:25 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Nou, nee. De meeste Syriers met wie ik in aanraking kom, zijn aartsconservatieve en niet al te snuggere boeren. Dus hoogontwikkeld..
Dan ga je toevallig met de verkeerde mensen om. Natuurlijk zijn er conservatievelingen in Syrie. Het punt is dat dat niet anders is in Iran.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:25 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Nou, nee. De meeste Syriers met wie ik in aanraking kom, zijn aartsconservatieve en niet al te snuggere boeren. Dus hoogontwikkeld..
Op een troon van bajonetten kan je niet zitten. De steun aan de regering moet aanzienlijk zijn, anders was die niet zo lang in het zadel geblevenquote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:20 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Iran is, zonder die achterlijke middeleeuws religieuze onderdrukking, misschien wel een van de meest progressieve landen ter wereld.
Laat het Vrij Iran een baken van licht zijn in die theocratische duisternis in dat hol van achterlijkheid.
Haha ja! De 6 eerste woorden van een zin 6 keer herhalen, 9 keer onderbreken met een hold on, een ander onderwerp of gekloot met z'n settings en dan een half uur later nog geen idee hebben wat ie nu wilde zeggen.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:23 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Hold on! Breaking news, hang on a moment
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |