Ik ben geen manquote:
Zie je de ironie hier niet van in? Een bedrijf dat is opgericht om tegen de vleesindustrie te vechten die uiteindelijk door een bedrijf uit de vleesindustrie wordt overgenomen?quote:
Babi pangang?quote:
Jij bent wel hooggeleid zodra je je papiertje hebtquote:
De zeven vinkjes die bepalen of je een kwaliteitspersoon bent. US heeft er 18.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 17:30 schreef Kaneelstokje het volgende:
Welke vinkjes praten we over?
Slavinken?
Minstens.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 17:32 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
De zeven vinkjes die bepalen of je een kwaliteitspersoon bent. US heeft er 18.
wcpapier en dergelijke online bestellen bij een site als bol of weet ik wat... prima... maar knakworsten.. daar kies ik de supermarkt voorquote:
Nu een van m'n ouders nog aan een fortuin of een diploma helpen.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 17:21 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Jij bent wel hooggeleid zodra je je papiertje hebt
AH en bol zijn toch hetzelfdequote:Op vrijdag 13 juni 2025 17:35 schreef Nizno het volgende:
[..]
wcpapier en dergelijke online bestellen bij een site als bol of weet ik wat... prima... maar knakworsten.. daar kies ik de supermarkt voor
quote:Op vrijdag 13 juni 2025 17:36 schreef Kaneelstokje het volgende:
Veel dames in korte truitjes vandaag.
en toch hoef ik het daar niet te gaan bestellenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |