Ik vroeg om quotes...quote:Op maandag 9 juni 2025 14:30 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat is je hele insteek in de hele topic reeks.
Zodra mensen het benoemen doen ze dit omdat ze tribalisme bedrijven. omdat ze antisemitisch zijn omdat ze zich te veel focussen op Israel, of je komt met als ze dit conflict benoemen waarom anderen niet zoals SA... je verzint altijd wel wat. Allemaal onzin redenen om niet op de inhoud te gaan want die inhoud genocide is moeilijk besprekbaar.
Nee. Daar ga je al volledig de mist in bij je eerste aanname. Waarom er climate justice moet zijn heeft niets maar dan ook niets met huidskleur te maken. Alles met onze leefomgeving. Het westen heeft meer bijgedragen aan klimaatverandering dan andere contintenten, gaat waarschijnlijk minder hard geraakt worden door de directe gevolgen daarvan dan andere wereld-delen. We zien uiteraard wel al meer migratie deze kant op daardoor. Dat je als zogenaamd links persoon nu ook sociale gelijkheid een probleem van huidskleur maakt. Tja dat is een typisch Etto argument je bent meestal alleen maar bezig met ras.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:19 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Integendeel, het is heel simpel.
Climat justice en social justice betekent precies wat fröbelclubs als XR stellen: een probleem geschapen door rijke witte westerse mannen.
Er is inderdaad een kanteling nodig, het systeem is niet houdbaar of eerlijk. Typisch hoe je dat niet onderschrijft als zogenaamd links persoon.quote:Daarom is een kanteling nodig van de hele Westerse samenleving, die kapitalitisch, imperialistisch en kolonialistisch is.
Nee met aartsconservatieve islamisten zal er altijd veel frictie zijn. Die zullen ook weinig met Palestina hebben.quote:Daarom trekken dezelfde woke types nu graag op met aartsconservatieve islamisten wegens Palestina.
Dit is weer projectie keer 100 natuurlijk. De fuck man, hoe is Israel wit. Ja Israel is kapitalistisch, net als de rest van de wereld. Dat het imperialistisch is zien we letterlijk op dit moment ze willen meer grond die niet van hen is. Het hele land is een imperialistisch project. De mythe van de rijke jood of whatever, wat een smerige beschuldiging om te plaatsen richting mensen als Greta. Luister een keer naar wat zo iemand zegt in plaats van verblind door vooringenomenheid ze maar toe te schuiven eigenlijk halve nazi's te zijn.quote:Israël is namelijk het summum van wit (ja, echt), Westers (ja, echt) imperialistisch kolonialisme, en natuurlijk enorm kapitalistisch. In sommige contreinen zal ongetwijfeld de mythe van de Rijke Jood weer uit Der Stürmer zijn geknipt.
Ik heb het XR manifest niet geschreven hoor.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:34 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Nee. Daar ga je al volledig de mist in bij je eerste aanname. Waarom er climate justice moet zijn heeft niets maar dan ook niets met huidskleur te maken. Alles met onze leefomgeving. Het westen heeft meer bijgedragen aan klimaatverandering dan andere contintenten, gaat waarschijnlijk minder hard geraakt worden door de directe gevolgen daarvan dan andere wereld-delen. We zien uiteraard wel al meer migratie deze kant op daardoor. Dat je als zogenaamd links persoon nu ook sociale gelijkheid een probleem van huidskleur maakt. Tja dat is een typisch Etto argument je bent meestal alleen maar bezig met ras.
Je hebt het wel precies verkeerd begrepen, dat wisten we al.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:35 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik heb het XR manifest niet geschreven hoor.
Anderen verwijten XR iets en dat komt óók door XR. Het wordt steeds mooier.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:35 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik heb het XR manifest niet geschreven hoor.
En nog leuker, zelfs XR krijgt er van langs van de echte echte echte strijders:
https://www.oneworld.nl/k(...)ngen-niet-goed-gaan/
https://www.volkskrant.nl(...)%2Fwww.google.com%2F
Maar hee, anderen zijn bezig met huidskleur...
Oei, dit zijn wel steekhoudende argumenten. @viagraap, ik ben benieuwd naar je reactie hierop.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:35 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik heb het XR manifest niet geschreven hoor.
En nog leuker, zelfs XR krijgt er van langs van de echte echte echte strijders:
https://www.oneworld.nl/k(...)ngen-niet-goed-gaan/
https://www.volkskrant.nl(...)%2Fwww.google.com%2F
https://www.reddit.com/r/(...)xtinction_rebellion/
Maar hee, anderen zijn bezig met huidskleur...
Not sure if sarcasm...quote:Op maandag 9 juni 2025 14:38 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Oei, dit zijn wel steekhoudende argumenten. @:viagraap, ik ben benieuwd naar je reactie hierop.
Het toont vooral de totale hypocrisie aan van de lui die zo'n whataboutisme punt maken. Ze nemen direct aan dat die andere genocides echt zijn of even erg zijn zonder er enige kennis van te hebben. Maar in het geval van onze bondgenoot Israel dan moeten we opeens voorzichtig zijn met een genocide een genocide noemen. Dan moeten we opeens eerst al het andere leed op de wereld ook eerst veroordelen. Anders is het antisemitisch.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:34 schreef viagraap het volgende:
De agenda van tegen etnische zuivering zijn als die mede mogelijk gemaakt wordt door de eigen regering. Potverdorie jij ziet ook alles he Etto!
Nee, het punt is dat de hele woke hoek, XR incluis, enkel nog in ras en huidskleur kan denken.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:37 schreef viagraap het volgende:
[..]
Anderen verwijten XR iets en dat komt óók door XR. Het wordt steeds mooier.
Je komt nota bene zelf met kritiek van buitenstaanders op het lage mensen-van-kleur gehalte in XR, maar het is XR die enkel in huidskleur kan denken. Ik sta wederom niet eens versteld.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:40 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, het punt is dat de hele woke hoek, XR incluis, enkel nog in ras en huidskleur kan denken.
Waarom ze dus ook automatisch pro-Palestina zijn, want die bruine niet-witte mensen zijn niet alleen automatisch slachtoffer, ze zijn ook hulpeloos en tot niets zelf in staat zonder hulp van buiten.
Israëli's zijn overigens in die hoek 'wit' en 'Westers' en 'Europees' verklaard.
Nee Etto. Als iemand die niet XR is commentaar levert op XR omdat ze te blank zouden zijn. Dan toont dat niet aan dat XR alleen maar met huidskleur bezig is. Wat het wel aantoont is dat je zelfs een organisatie en critici van die organisatie op een hoop gooit om maar niet je standpunt te hoeven aanpassen.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:40 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, het punt is dat de hele woke hoek, XR incluis, enkel nog in ras en huidskleur kan denken.
Waarom ze dus ook automatisch pro-Palestina zijn, want die bruine niet-witte mensen zijn niet alleen automatisch slachtoffer, ze zijn ook hulpeloos en tot niets zelf in staat zonder hulp van buiten.
Israëli's zijn overigens in die hoek 'wit' en 'Westers' en 'Europees' verklaard.
Ik weet dat dat er staat, ik ging slechts in op jouw gekunstelde argument. Geen idee ook hoe je laatste zin volgt uit de eerdere zinnen in deze post.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:42 schreef EttovanBelgie het volgende:
Hier de eigen woorden van XR.
Zíj slepen ras en huidskleur erbij. En geslacht, natuurlijk.
Te lang hebben westerse regeringen en bedrijven het belang van witte, rijke, en machtige mannen boven dat van de rest van de mensheid en de niet-menselijke natuur geplaatst.
https://extinctionrebellion.nl/noodsituatie/
Palestijns leed doet er geheel niet toe. Het doet ertoe dat het aangewend kan worden om politiek te bedrijven.
Lieve schat, die kritiek komt ook van binnenuit. Juist van binnenuit.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:43 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Nee Etto. Als iemand die niet XR is commentaar levert op XR omdat ze te blank zouden zijn. Dan toont dat niet aan dat XR alleen maar met huidskleur bezig is. Wat het wel aantoont is dat je zelfs een organisatie en critici van die organisatie op een hoop gooit om maar niet je standpunt te hoeven aanpassen.
Heb je nog een bewijs van die kritiek of verzin je zelf weer eens iets? En wat is er precies mis met intersectioneel denken?quote:Op maandag 9 juni 2025 14:44 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Lieve schat, die kritiek komt ook van binnenuit. Juist van binnenuit.
Omdat heel dat circus enkel nog intersectioneel kan denken.
quote:Op maandag 9 juni 2025 14:29 schreef viagraap het volgende:
[..]
Je snapt het bijna zie ik, ga zo door. Op je laatste alinea na ben je er al zowat.
Helaas ben je zelf nog nergens.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:30 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ook jij bent er bijna, op je laatste alinea na.
Ja, zie links hierboven.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:46 schreef viagraap het volgende:
[..]
Heb je nog een bewijs van die kritiek of verzin je zelf weer eens iets? En wat is er precies mis met intersectioneel denken?
Die links zijn van mensen buiten XR, echt is lezen nou zo ontzettend moeilijk?quote:Op maandag 9 juni 2025 14:48 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, zie links hierboven.
De waanzin van intersectionaliteit heb ik elders al in geuren en kleuren uitgelegd.
Om het ontopic te houden: dat bepaalde lieden hier, onbelezen als ze zijn, pro-Palestina zijn, heeft niets met zorgen omtrent mensenrechten te maken, maar met het benutten van politieke (en/of religieuze) mogelijkheden.
En ja, dat is best walgelijk.
Nee, dat is niet moeilijk, daarom heb ik de eigen woorden van XR letterlijk geciteerd.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:49 schreef viagraap het volgende:
[..]
Die links zijn van mensen buiten XR, echt is lezen nou zo ontzettend moeilijk?En dan anderen onbelezen noemen
En die woorden kwamen niet van de links die je net aanhaalt. Heb je alles nog op een rijtje?quote:Op maandag 9 juni 2025 14:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, dat is niet moeilijk, daarom heb ik de eigen woorden van XR letterlijk geciteerd.
Al was het maar om aan te geven waarom ook deze hobbyclub ineens naast toeters, lijm en slechte slgans met Palestina-vlaggen wappert tijdens hun kont-op-asfalt sessies.
Mooi dat je toegeeft walgelijk te zijn, daarover kunnen we het eens worden. Jij geeft niets om mensenrechten of dit conflict. Je ziet dit enkel als een verlengde van je anti-woke kruistocht. Je denkt bijkbaar dat omdat jij er zo instaat als onbelezen iemand die het niks boeit dat dit ook voor anderen geldt. Ik kan je verzekeren de meesten zeker die protesteren zijn begaan met het lot van Palestijnen.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:48 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, zie links hierboven.
De waanzin van intersectionaliteit heb ik elders al in geuren en kleuren uitgelegd.
Om het ontopic te houden: dat bepaalde lieden hier, onbelezen als ze zijn, pro-Palestina zijn, heeft niets met zorgen omtrent mensenrechten te maken, maar met het benutten van politieke (en/of religieuze) mogelijkheden.
En ja, dat is best walgelijk.
Dat maak ik gewoon op uit jullie eigen epistels.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:53 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Mooi dat je toegeeft walgelijk te zijn, daarover kunnen we het eens worden. Jij geeft niets om mensenrechten of dit conflict. Je ziet dit enkel als een verlengde van je anti-woke kruistocht. Je denkt bijkbaar dat omdat jij er zo instaat als onbelezen iemand die het niks boeit dat dit ook voor anderen geldt. Ik kan je verzekeren de meesten zeker die protesteren zijn begaan met het lot van Palestijnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |