Met vriend Valentijn duurt het nooit lang voordat weer duidelijk wordt wat een enorme kenner het toch is.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 20:04 schreef tong80 het volgende:
Driessen is bezig met een analyse van Jong Oranje op het EK als Gaaei ter sprake komt. “Sommige spelers van Jong Oranje zie je elke wedstrijd beter worden, bijvoorbeeld Ruben van Bommel.”
Problemen en risico's lijken me nog steeds hetzelfde met betrekking tot Spertsyan, moet je allemaal niet willen als Ajax zijnde.quote:Op zondag 22 juni 2025 14:47 schreef tong80 het volgende:
Ajax heeft zijn topdoelwit voor deze transferzomer bepaald, zo meldt ESPN zondag. Trainer John Heitinga is op zoek naar meer creativiteit binnen de selectie en de Amsterdammers gaan zich melden voor een oude bekende: Eduard Spertsyan.
Afgelopen seizoen was de clubleiding van Amsterdam het erover eens dat het ontbrak aan creativiteit op de nummer 10-positie. De vertrokken trainer Francesco Farioli loste het probleem op door te spelen met twee dynamische nummers 8, maar nu wil Heitinga het graag anders zien.
Spertsyan is een bekende binnen het Ajax-bestuur, want twee jaar geleden was er ook al nadrukkelijke belangstelling voor de Armeniër. Hij wordt nog altijd op de voet gevolgd en Ajax zal zich gaan melden voor de aanvallende middenvelder.
In 2023 werd de transfer van Spertsyan nog geblokkeerd door de Raad van Commissarissen, die het 'onethisch' vond om zaken te doen met de Russische club FK Krasnodar.
Volgens de berichtgeving van ESPN heeft Spertsyan nu zelf aangegeven graag te willen vertrekken bij de club. Hij beschikt in Rusland over een contract tot medio 2026 en zal die verbintenis niet gaan verlengen.
Er hangt een ‘behoorlijk prijskaartje’ om de nek van de creatieveling, maar Ajax heeft een gunstige onderhandelingspositie omdat dit de laatste zomer is dat Krasnodar kan verdienen aan de verkoop.
Ajax zal naar verluidt (een deel van) het geld van de mogelijke verkoop van Kenneth Taylor moeten gebruiken om de transfer van Spertsyan te bekostigen. Taylor zelf heeft in ieder geval laten weten toe te zijn aan een nieuwe stap in zijn carrière.
https://www.voetbalzone.n(...)/blt15e1eae37b5afc2b
Je kunt tegenwoordig door een club als Ajax bijna niet meer op safe spelen. De zekerheidjes zijn niet meer haalbaar.quote:Op zondag 22 juni 2025 15:17 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Problemen en risico's lijken me nog steeds hetzelfde met betrekking tot Spertsyan, moet je allemaal niet willen als Ajax zijnde.
We zouden het kunnen framen als een sportieve handreiking naar de Russen.quote:Op zondag 22 juni 2025 15:17 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Problemen en risico's lijken me nog steeds hetzelfde met betrekking tot Spertsyan, moet je allemaal niet willen als Ajax zijnde.
Alle clubs mogen het, maar ajax niet wil je zeggen?quote:Op zondag 22 juni 2025 15:17 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Problemen en risico's lijken me nog steeds hetzelfde met betrekking tot Spertsyan, moet je allemaal niet willen als Ajax zijnde.
het is ook al weer ontkracht als het goed is.quote:Op maandag 23 juni 2025 21:53 schreef KlapMongeaul het volgende:
Iemand uit de Russische competitie halen als de verlosser
Precies dit. Dat gejank altijd om het niet halen van bepaalde spelers omdat ze een bepaalde nationaliteit hebben. Wat een onzin is dat zegquote:Op maandag 23 juni 2025 20:10 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Alle clubs mogen het, maar ajax niet wil je zeggen?
Ik zou persoonlijk ook geen keepers halen uit bijvoorbeeld Afrika.quote:Op dinsdag 24 juni 2025 08:26 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Precies dit. Dat gejank altijd om het niet halen van bepaalde spelers omdat ze een bepaalde nationaliteit hebben. Wat een onzin is dat zegNet alsof er geen goede Russen meer zijn.
PSV had het ook met die Israëlische keeper. Die zouden ze dan zogenaamd moeten laten lopen omdat Israël fout is in GazaNet alsof die gast daar wat mee te maken heeft. Die voetbalt nota bene al jarenlang in een ander land.
Waarom niet?quote:Op dinsdag 24 juni 2025 08:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik zou persoonlijk ook geen keepers halen uit bijvoorbeeld Afrika.
Ik heb jarenlang onderzoek gedaan en daaruit bleek dus dat negers niet kunnen keepen.quote:
Oei, het lijkt erop dat user @Caland een tikkeltje racistisch te werk gaat in zijn opmerkingen jegens Afrikaanse keepers.quote:Op dinsdag 24 juni 2025 08:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik heb jarenlang onderzoek gedaan en daaruit bleek dus dat negers niet kunnen keepen.
Nee hoor, gedegen onderzoek lag eraan ten grondslag.quote:Op dinsdag 24 juni 2025 10:02 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Oei, het lijkt erop dat user @:Caland een tikkeltje racistisch te werk gaat in zijn opmerkingen jegens Afrikaanse keepers.
quote:Op dinsdag 24 juni 2025 10:10 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee hoor, gedegen onderzoek lag eraan ten grondslag.
Mijn AI Co-Pilot heeft de teksten geïnterpreteerd en komt tot een keiharde conclusie. Voor racisme is geen plaats op dit forum user @Caland !quote:Ja, de volgende stelling in de afbeelding is racistisch:
> "Ik heb jarenlang onderzoek gedaan en daaruit bleek dus dat negers niet kunnen keepen."
Waarom is dit racistisch?
* Het gebruik van het woord "negers" is discriminerend en kwetsend. Het is een term met een zware, koloniale en racistische lading die in hedendaags taalgebruik als beledigend wordt beschouwd.
* De stelling generaliseert een hele groep mensen op basis van ras of afkomst ("kunnen niet keepen"), wat een duidelijk voorbeeld is van racistische stereotypering.
* Ook het "onderzoek" dat als onderbouwing wordt genoemd, doet niets af aan het feit dat het om een veralgemenisering op basis van huidskleur gaat.
Zelfs als iemand beweert dat er "gedegen onderzoek" aan ten grondslag ligt, blijft het verkeerd en discriminerend om zulke conclusies te trekken op basis van ras of etniciteit.
---
Wil je dit rapporteren of heb je hulp nodig met het opstellen van een klacht of melding over dit soort inhoud? Laat het me weten.
Behalve dan als het om keepen gaat, want dat kunnen ze niet.quote:Op dinsdag 24 juni 2025 10:19 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
[..]
Mijn AI Co-Pilot heeft de teksten geïnterpreteerd en komt tot een keiharde conclusie. Voor racisme is geen plaats op dit forum user @:Caland !
Ja hoor, bij één van de weinige keren dat er sprake was van mogelijke keeperskwaliteiten van iemand uit Afrika bleek dat deze persoon een notoire dopinggebruiker bleek te zijn.quote:
Circus Onana.quote:Op dinsdag 24 juni 2025 10:10 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee hoor, gedegen onderzoek lag eraan ten grondslag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |