Last reactiesquote:
quote:
quote:Op dinsdag 3 juni 2025 22:11 schreef Jappie het volgende:
[..]
Je kunt zeggen dat de meeste mensen alhier niet heel spraakzaam zijn.
Lijkt me nix boven zo'n poortje te wonen.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 22:23 schreef Jappie het volgende:
Hmm schiet niet echt op zo..dan zelf maar een plaatsen.
[ afbeelding ]
Wellicht kun je oordoppers in doen.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 23:08 schreef Rob het volgende:
[..]
Lijkt me nix boven zo'n poortje te wonen.
Beetje brommer eronderdoor lijkt me geen echt muzikaal gehoor.
Zoiets als er komt geen end aan de duinen als je aan de Noordkust woont ?quote:Op woensdag 11 juni 2025 14:35 schreef PPL het volgende:
Tijd voor hints:
1. Het heeft iets van doen met zowel Noord, Oost als West.
2. Hieronder het poortje vanaf andere zijde.
[ afbeelding ]
De straat aan een kant van het poortje is vernoemd naar een gebied meer aan de Noordzeekant, de andere straat is vernoemd naar een drop aan de kant van de Waddenzee.quote:Op donderdag 12 juni 2025 07:01 schreef Jappie het volgende:
[..]
Zoiets als er komt geen end aan de duinen als je aan de Noordkust woont ?
Bedoeld gebied en bedoeld dorp bevinden zich op een Waddeneiland.quote:Op donderdag 12 juni 2025 08:49 schreef PPL het volgende:
[..]
De straat aan een kant van het poortje is vernoemd naar een gebied meer aan de Noordzeekant, de andere straat is vernoemd naar een drop aan de kant van de Waddenzee.
Altijd je gevoel volgen; dan komt het vanzelf goedquote:Op donderdag 3 juli 2025 17:50 schreef PPL het volgende:
Geen idee. Ik krijg er een beetje Buitenveldert vibes bij, maar verder kan ik er niets mee.
Gevonden, maar ik zit mobiel, dus kan even geen nieuwe maken.quote:
We zijn er wel aan gewend om even te moeten wachten hier. Of het nou op een nieuwe opgave is is of op een antwoord maakt ook niet meer uit.quote:Op zondag 6 juli 2025 13:50 schreef DJMO het volgende:
[..]
Gevonden, maar ik zit mobiel, dus kan even geen nieuwe maken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |