Is wel weer typisch Frans. Net als met die 'gele hesjes' destijds: we zijn boos op de regering, dus we gaan auto's van willekeurige mensen op de kop gooien en winkels van willekeurige mensen kapot slaan. Dat zal de regering leren.quote:Op zondag 1 juni 2025 11:03 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Dus je club wint voor het eerst in de geschiedenis de Champions League, en dan ga je je stad afbreken
Niet dat ik de illusie heb dat dit voetbal supporters waren overigens.
Denk aan twee jaar geleden toen het oorlogsgebied was toen er een vluchtende Marokkaanse jongeman door een politiekogel om het leven kwam.quote:Op zondag 1 juni 2025 11:23 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Dat zal best maar dat is niet wat er in Parijs aan de hand is. Ook zonder voetbalwedstrijd breken deze allochtonen regelmatig de stad af.
Dan moeten ze 70+ zijn, gok ik.quote:Op zondag 1 juni 2025 11:05 schreef Jahr00n het volgende:
Laat zich wel weer raden van voor jongeren dit waren. Wat mij betreft gaan er gewoon 426 mensen retour naar geboorteland.
Hakimi, een Marokkaan, opende de score voor PSG.quote:Op zondag 1 juni 2025 11:16 schreef HowardRoark het volgende:
Mja, als je de beelden online bekijkt schijnen het helaas weer voor een groot gedeelte jongeren met een migratieachtergrond te zijn. Het is ook wel raar ook dat als je de prachtige overwinning van de Franse club PSG gaat vieren, je een Algerijnse vlag om je middel moet doen. Ook talloze Palestijnse en Marokkaanse vlaggen zijn gespot.
[ twitter ]
[ twitter ]
Mja, die rellen niet neem ik aan, maar een multiculturele samenleving wel. Helaas is dit te vaak het resultaat, vooral met migranten uit (Noord-)Afrikaanse landen en het Midden-Oosten.quote:
Dat klopt. Dit waren relschoppers van de bovenste plank die uit waren op rottigheid en daarvoor de mantel van een CL finale gebruikten. Ik heb de beelden bekeken en wat opvalt is dat het overgrote gedeelte in het zwart gekleed met maskering op hun misdadige acties pleegt. Dat betekent dat men voorbereid was, en dit natuurlijk geen spontane actie is van het vieren van een CL winst.quote:Op zondag 1 juni 2025 11:05 schreef Janneke141 het volgende:
Maar er zijn echt geen problemen met het voetbal hoor!
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zondag 1 juni 2025 11:33 schreef Nober het volgende:
[..]
Hakimi, een Marokkaan, opende de score voor PSG.
Valt nog mee dat in Nederlandse steden geen reden was om de boel te slopen zoals tijdens het WK succes van Marokko.
Er zijn natuurlijk meer dan genoeg mensen met een migratieachtergrond die zich goed gedragen en prima integreren. Maar een te groot deel doet dat niet en bij dit soort rellen valt het simpelweg op dat jongeren met een migratieachtergrond enorm zijn oververtegenwoordigd. Afgaande op sommigen videos is het echt 80 tot 90% dat niet autochtoon Frans is. Dan kun je gerust spreken over een maatschappelijk probleem.quote:Op zondag 1 juni 2025 11:45 schreef Pleun2011 het volgende:
Migranten maken er een puinhoop van. Dat had niemand verwacht.
Je struikelt over de daklozen, junks, illegalen etc. Brussel was nog erger. Daar stonden ze gewoon crack te roken op straatquote:Op zondag 1 juni 2025 11:51 schreef matspontius het volgende:
Parijs - ooit een prachtige historische stad van weleer. Compleet veranderd in een shithole c.q. ghetto. Vorig jaar nog bezocht - afschuwelijk!
IMPORT SHIT - CREATE A SHITHOLE
Denk dat het weinig met voetbal te maken had, dit zijn waarschijnlijk dezelfde figuren die hier met een PSG trainingspak rondlopen (en louis vuitton heuptas).quote:Op zondag 1 juni 2025 11:05 schreef Janneke141 het volgende:
Maar er zijn echt geen problemen met het voetbal hoor!
Hoe langer men wegkijkt van dit probleem of het bagatelliseert wel. En we weten dat dit helaas gebeurt.quote:Op zondag 1 juni 2025 11:55 schreef TheJanitor het volgende:
Het mooie is dat dit alleen maar erger gaat worden.
Kolonisatie had nooit een reden moeten zijn om miljoenen mensen uit die landen toe te laten in Frankrijk. En grootschalige uitzet is inderdaad een mogelijke oplossing waar steeds serieuzer over moet worden nagedacht. Al weten we natuurlijk dat dat voor veel hysterie, woede en gejammer zou zorgen in bepaalde Westerse contreien.quote:Op zondag 1 juni 2025 11:53 schreef Richestorags het volgende:
Tsja. Deels hebben de Fransen het er zelf naar gemaakt, door om te beginnen half Afrika te koloniseren, waaronder de Maghreb. Ook hebben ze alle migranten weggestopt in banlieus.
Dat neemt niet weg dat we overal zien dat het dezelfde groepen die zich niet kunnen gedragen. Ook Chinezen zijn arm begonnen en zijn een paralelle samenleving. Tegenwoordig worden ze zelfs gediscrimineerd in inclusieve bordspellen. Toch zie je nooit Chinezen op dit soort filmpjes.
Wat mij betreft gaan we actief terugsturen. Deze mensen willen toch geen onderdeel uitmaken van de samenleving.
Nou ja, door te koloniseren creëer je een band die er voorheen niet was. Er zijn nooit zoveel mensen naar Finland getrokken, omdat Finland die banden niet had.quote:Op zondag 1 juni 2025 11:57 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hoe langer men wegkijkt van dit probleem of het bagatelliseert wel. En we weten dat dit helaas gebeurt.
[..]
Kolonisatie had nooit een reden moeten zijn om miljoenen mensen uit die landen toe te laten in Frankrijk.
Dat kan dan wel zo zijn maar zo gaat het ook niet verder. Bovendien is dat in dit geval gezien het dubbele paspoort wel mogelijk.quote:En grootschalige uitzet is inderdaad een mogelijke oplossing waar steeds serieuzer over moet worden nagedacht. Al weten we natuurlijk dat dat voor veel hysterie, woede en gejammer zou zorgen in bepaalde Westerse contreien.
Hier rijden ze meestal ook nog op fatbikes, weet niet hoe dat in Parijs is.quote:Op zondag 1 juni 2025 11:56 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Denk dat het weinig met voetbal te maken had, dit zijn waarschijnlijk dezelfde figuren die hier met een PSG trainingspak rondlopen (en louis vuitton heuptas).
Het is makkelijker om te zeggen dat het met voetbal te maken heeft dan het echte probleem te moeten erkennen en aanpakken.quote:Op zondag 1 juni 2025 11:56 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Denk dat het weinig met voetbal te maken had, dit zijn waarschijnlijk dezelfde figuren die hier met een PSG trainingspak rondlopen (en louis vuitton heuptas).
Deze beelden had ik dus ook gezien. Dit heeft weinig tot niks met voetbal te maken, in tegenstelling tot wat user @Janneke141 beweerde.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |