quote:Op zondag 1 juni 2025 18:44 schreef vaarsuvius het volgende:
kooij gaat er vandaag in elk geval niks van bakken
Ik begrijp niet waarom ze die nooit meenemen naar de tour.quote:Op zondag 1 juni 2025 19:02 schreef Mykonos het volgende:
Affini waren we nog wel eens sceptisch over een paar jaar terug toch? Steengoede knecht geworden toch.
tsjonge, ik vond hem zo passief in dat interview, dit had ik niet verwachtquote:
Wie zou je dan moeten slachtofferen? Laporte?quote:Op zondag 1 juni 2025 19:03 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Ik begrijp niet waarom ze die nooit meenemen naar de tour.
Lijkt me juist heel verstandig, op deze manier statpadden is nuttiger dan iedere keer klop krijgen van Milan en Merlier.quote:Op zondag 1 juni 2025 19:04 schreef Van_Poppel het volgende:
Jammer dat Kooij niet naar de Tour kan en het mag opnemen tegen de echte sprinters.
Voor het eerst in de geschiedenis vier keer het vlaggetje in de Giro?quote:Op zondag 1 juni 2025 19:05 schreef WAvanBuren het volgende:
Volgens de NOS een historische ritzege van Kooij.
Vocsnorquote:Op zondag 1 juni 2025 19:04 schreef Kloit het volgende:
[..]
Wie zou je dan moeten slachtofferen? Laporte?
Laporte wordt al geslachtofferdquote:Op zondag 1 juni 2025 19:04 schreef Kloit het volgende:
[..]
Wie zou je dan moeten slachtofferen? Laporte?
Ik ben heel benieuwd of en hoe dat treintje gaat werken bij Decathlon met Hoole, Bol en Ghys.quote:Op zondag 1 juni 2025 19:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Lijkt me juist heel verstandig, op deze manier statpadden is nuttiger dan iedere keer klop krijgen van Milan en Merlier.
Ik was het bericht ook al aan het doorlezen, maar staat er ook niet in waarom het historisch is.quote:Op zondag 1 juni 2025 19:05 schreef WAvanBuren het volgende:
Volgens de NOS een historische ritzege van Kooij.
Die schijnt er per se in te moeten omdat-ie dezelfde fietsmaat heeft als Vingegaard, maar eens dat Affini veel meer zou toevoegen.quote:
De Deentjes lachen hier om.quote:Op zondag 1 juni 2025 19:06 schreef Kloit het volgende:
[..]
Voor het eerst in de geschiedenis vier keer het vlaggetje in de Giro?
Afwachten of Hoole en Bol überhaupt onderdeel gaan uitmaken van dat treintje.quote:Op zondag 1 juni 2025 19:07 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik ben heel benieuwd of en hoe dat treintje gaat werken bij Decathlon met Hoole, Bol en Ghys.
Ik vind het wel mooi, combo met gele fiets is minder.quote:Op zondag 1 juni 2025 17:24 schreef Frozen-assassin het volgende:
Lelijke shirts van Visma. Blijf maar gewoon in het geel
Een Vocsnor in topvorm klimt op papier nog wel ietsje beter.quote:Op zondag 1 juni 2025 19:09 schreef Frozen-assassin het volgende:
Vocsnor of Affini lijkt me om het even. Beide prima brommers voor eerste 100km
Benson zeg dat Bol bij Astana blijft. Gudmestad leek vorig jaar een fenomeen in wording als laatste man, maar die valt zwaar tegen dit jaar.quote:Op zondag 1 juni 2025 19:07 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik ben heel benieuwd of en hoe dat treintje gaat werken bij Decathlon met Hoole, Bol en Ghys.
En dan ook de petjes niet aanpassenquote:Op zondag 1 juni 2025 19:10 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Ik vind het wel mooi, combo met gele fiets is minder.
Die was wel meegegaan als hij niet ziek was.quote:Op zondag 1 juni 2025 19:07 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Laporte wordt al geslachtofferd
quote:Op zondag 1 juni 2025 19:07 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik ben heel benieuwd of en hoe dat treintje gaat werken bij Decathlon met Hoole, Bol en Ghys.
quote:Op zondag 1 juni 2025 19:10 schreef Kloit het volgende:
Doe je overhemd even goed Kleik. Niet zo'n fris gezicht.
quote:
Geld betalen voor Dannyquote:Op zondag 1 juni 2025 19:11 schreef wimderon het volgende:
[..]
Benson zeg dat Bol bij Astana blijft. Gudmestad leek vorig jaar een fenomeen in wording als laatste man, maar die valt zwaar tegen dit jaar.
Die is wel echt mokerslecht dit seizoen.quote:Op zondag 1 juni 2025 19:24 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Gerben Thijssen sluit zijn prachtige Giro af met een schitterende 13e plaats. Gelukkig heeft hij voor de Giro al een nieuw contract getekend.
Ongetwijfeld zat alles weer tegen terwijl de benen heel goed waren. Als het net even wat anders was gelopen had hij ook vandaag weer kunnen winnen.
Van Uden ging ook goed vandaagquote:Op zondag 1 juni 2025 19:24 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Gerben Thijssen sluit zijn prachtige Giro af met een schitterende 13e plaats. Gelukkig heeft hij voor de Giro al een nieuw contract getekend.
Ongetwijfeld zat alles weer tegen terwijl de benen heel goed waren. Als het net even wat anders was gelopen had hij ook vandaag weer kunnen winnen.
En Intermarché maar zeiken dat ze geen geld hebben...quote:Op zondag 1 juni 2025 19:25 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die is wel echt mokerslecht dit seizoen.
Vorig seizoen ook al.quote:Op zondag 1 juni 2025 19:25 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die is wel echt mokerslecht dit seizoen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |