Oh sorry dit is FOK!quote:Op zaterdag 31 mei 2025 14:09 schreef Vvdjemoeder het volgende:
Je zal geen matches krijgen. Iig niet van echte vrouwen. Je lengte gaat je niet helpen. En nee je hebt geen vriendin.
Dat zou wel seksistisch zijn. Ook als je bijv. cupsize of zo zou kunnen filteren.quote:Op zaterdag 31 mei 2025 14:11 schreef Ferdii het volgende:
dit gaat over piklengte, dus met deze optie krijg jij alleen maar minder dates
Bij mij werkte het anders prima altijd. Maar die abo's zijn wel tering duur geworden.quote:Op zaterdag 31 mei 2025 15:24 schreef uitkeringsgenieter het volgende:
Haha tinder is fake app man met allemaal bots. Trap er niet in.
Nu heb ik zo'n stemmetje in m'n hoofd die zegt van download tinder nog een keer.. Maar niet om vreemd te gaan puur om eigen validatie of zo want ik zit in de 1% van lengte in de wereld (in Nederland zou het wel wat lager zijn). Maar je hebt gelijk als niemand van de vrouwen die optie heeft dan zou het allemaal wel meevallen. En ik wil ook loyaal blijven.quote:Op zaterdag 31 mei 2025 19:34 schreef 2thmx het volgende:
't Is geen gratis feature zo te zien. Dus Tinder heeft eindelijk een manier gevonden om ook vrouwen geld uit de zak te kloppen. Hulde voor 't grootkapitaal.
Je denkt dat ze voor height slider gaan dokken? Ten eerste, de meeste kerels liegen daar toch over, als ze gnoom zijn. Ten tweede, ze hebben 99+ likes per dag, zitten genoeg lange kerels tussen. Ten derde, mannen van minimaal 1.80m zijn echt niet zeldzaam meer.quote:Op zaterdag 31 mei 2025 19:34 schreef 2thmx het volgende:
't Is geen gratis feature zo te zien. Dus Tinder heeft eindelijk een manier gevonden om ook vrouwen geld uit de zak te kloppen. Hulde voor 't grootkapitaal.
quote:
Verkapt 'kijk mij eens een vriendin op Tinder gescoord hebben'-topic.quote:Bij mij werkte het anders prima altijd.
Ik heb mijn huidige vriendin niet op tinder gescoord.quote:Op maandag 2 juni 2025 09:22 schreef Kopiko het volgende:
[..]
[..]
Verkapt 'kijk mij eens een vriendin op Tinder gescoord hebben'-topic.
Ik zou het niet weten.quote:Op zaterdag 31 mei 2025 14:05 schreef SuperNeger het volgende:
Ik lees dat tinder eindelijk een lengte (height slider) optie heeft toegevoegd. Het kutte is dus.. Ik ben best lang en lang zijn is altijd iets dat het goed deed bij de vrouwen dus ik moest het altijd zo cringe ergens in m'n profiel schrijven.
En verder is het ook oneerlijk want je hebt geen invloed op je eigen lengte (sorry short kings) maar wel op je eigen gewicht. Maar er is dus nog steeds geen gewicht slider? Best oneerlijk eigenlijk. Waarschijnlijk zouden teveel vrouwen hier over gaan zeuren.
[ afbeelding ]
Maar goed, deze optie zou er dus voor zorgen dat ik mega veel matches zou krijgenMaar ik heb al een vriendin.
Klacht: Tinder cockblockt mij zelfs al zit ik in een relatie
Klacht2: Nog steeds geen gewicht slider
Skill issuequote:Op maandag 2 juni 2025 09:30 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Ik zou het niet weten.
Ik verdoe mijn tijd niet met tinderwijven.
Alles wat niet deugt en een kerel vrouwonvriendelijk maakt zit daar.
Die heeft ie niet via Tinder gescoord, daar laten ze geen 15-jarigen op. Snapchat vermoed ik.quote:Op maandag 2 juni 2025 09:22 schreef Kopiko het volgende:
[..]
[..]
Verkapt 'kijk mij eens een vriendin op Tinder gescoord hebben'-topic.
Als je denkt dat alle vrouwen op tinder slecht of wat dan ook smaakt dan ben je gewoon niet realistisch bezig.quote:
Ik heb nog nooit een 15 jarige gehad, dat is ook niet legaal in Nederland.quote:Op maandag 2 juni 2025 09:36 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Die heeft ie niet via Tinder gescoord, daar laten ze geen 15-jarigen op. Snapchat vermoed ik.
Goede argumenten jongens. Dan blijf je maar lekker zielig doen en in een tissue fappen.quote:Op maandag 2 juni 2025 09:37 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Zegt trouwens degene die zijn vriendinnetjes van het schoolplein plukt.
Oké, inmiddels 16 dan.quote:Op maandag 2 juni 2025 09:36 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit een 15 jarige gehad, dat is ook niet legaal in Nederland.
Dat zou iedereens recht zijn in dit land, dat is wettelijk geregeld. Don't like it? Schrijf een brief aan de 2e kamerquote:
Liever een tissue dan een tiener.quote:Op maandag 2 juni 2025 09:37 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Goede argumenten jongens. Dan blijf je maar lekker zielig doen en in een tissue fappen.
Niks mis met rijpe vrouwen die de wettelijke leeftijd hebben bereikt die seksueel aantrekkelijk zijn.quote:Op maandag 2 juni 2025 10:20 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Liever een tissue dan een tiener.
Ik heb het serieus een kans gegeven.quote:Op maandag 2 juni 2025 09:36 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Als je denkt dat alle vrouwen op tinder slecht of wat dan ook smaakt dan ben je gewoon niet realistisch bezig.
Er zijn zoveel soorten mensen op zulke apps. Of je nou tinder, bumble, badoo, lexa of wat dan ook gebruikt maakt niks uit.
Je kan beter klagen over de apps zelf en hun moederbedrijven (match.com) dat zijn de grootste teringlijers.
Maar alle vrouwen die van dating apps gebruik maken over 1 kam scheren is gewoon niet serieus te nemen.
Misschien ligt het wel aan jou.quote:Op maandag 2 juni 2025 10:22 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Ik heb het serieus een kans gegeven.
Vrijwel zonder uitzondering wilde ik bij iedere fysieke ontmoeting na vijf minuten met zware koppijn alweer naar huis.
Dat is nou precies wat ik doe.quote:Op maandag 2 juni 2025 10:21 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Niks mis met rijpe vrouwen die de wettelijke leeftijd hebben bereikt die seksueel aantrekkelijk zijn.
Dat je die gedachte hebt laat mij maar zien dat je het belangrijker vindt wat anderen van je vinden dus daarom zou het je waarschijnlijk sowieso niet lukken. Ik maak lekker gebruik van mijn rechten en geniet van het leven. Zou je ook eens moeten proberen.
Ik ook niet hoor, in mijn eigen bed seksen is sowieso fijner dan op de glijbaan.quote:Op maandag 2 juni 2025 10:25 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Dat is nou precies wat ik doe.
Alleen hang ik niet bij het schoolplein rond.
Hebben ze bedden bij Intertoys?quote:Op maandag 2 juni 2025 10:25 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Ik ook niet hoor, in mijn eigen bed seksen is sowieso fijner dan op de glijbaan.
Ik weet niet of dit nou gewoon grappen zijn van haha vriendinnen die jong zijn of dat mensen serieus niet het verschil weten tussen kinderen en jonge vrouwen.quote:Op maandag 2 juni 2025 10:28 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Hebben ze bedden bij Intertoys?
Ik wel.quote:Op maandag 2 juni 2025 10:29 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Ik weet niet of dit nou gewoon grappen zijn van haha vriendinnen die jong zijn of dat mensen serieus niet het verschil weten tussen kinderen en jonge vrouwen.
Aan de reacties op FOK! te zien weten veel mensen dit verschil niet, of doen ze alsof om wat voor reden dan ook.quote:
Ho eens even, mannen afkeuren op hun lengte mag, vrouwen afkeuren op hun gewicht niet.quote:Op maandag 2 juni 2025 10:33 schreef matigeuser het volgende:
Lal sick eigenlijk he. Gewoon mensen alvast pre-selecteren op hun uiterlijke kenmerken. Maar dan wel alleen in het 'voordeel' van vrouwen. Dan moeten ze ook gewoon all-the-way gaan en gewicht ook toevoegen aan de selectie met een automatische BMI calculator.
Dit is letterlijk het duiveltje wat ik in m'n hoofd heb. Ga weg jijquote:Op maandag 2 juni 2025 10:38 schreef dikkedaniel het volgende:
Er zit inderdaad een een optie om je lengte in je profiel op te geven en chicks vinden dat erg aantrekkelijk. Je loopt nu veel lekkere chicks mis TS
Als ik jou was zou ik het uitmaken en weer op Tinder gaan
Ik wel.quote:Op maandag 2 juni 2025 10:29 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Ik weet niet of dit nou gewoon grappen zijn van haha vriendinnen die jong zijn of dat mensen serieus niet het verschil weten tussen kinderen en jonge vrouwen.
Als je het verschil niet ziet tussen een kind en een jonge vrouw die oud genoeg is dan is het inderdaad beter dan jij bij beide ver uit de buurt blijft voor je een grote fout begaat.quote:
Gewoon je zaad in zoveel mogelijkquote:Op maandag 2 juni 2025 11:24 schreef SuperNeger het volgende:
Wel grappig hoe dat werkt bij een man. Hebben ze een relatie willen ze rondneuken. Zijn ze aan het rondneuken worden ze depressief dat ze toch die connectie en langdurige klik missen met iemand. Het is ook nooit goed en je wil altijd wat je niet hebt.
Gegarandeerd dat ik bij schoolpleinen en speeltuinen weg blijf ind.quote:Op maandag 2 juni 2025 12:03 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Als je het verschil niet ziet tussen een kind en een jonge vrouw die oud genoeg is dan is het inderdaad beter dan jij bij beide ver uit de buurt blijft voor je een grote fout begaat.
Ind, een barbypop voor de verjaardag is goedkoper dan een Porsche.quote:Op maandag 2 juni 2025 10:45 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Dit is letterlijk het duiveltje wat ik in m'n hoofd heb. Ga weg jijIk moet loyaal blijven en blij zijn met wat voor moois ik al heb.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |