En ik ga het niet sluiten omdat collega Armani hem 1 topic heeft gegeven in plaats van meerdere topics tegelijkertijd. Daar is wat voor te zeggen.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 10:54 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij heeft Kree zelf gementiond en samen vinden ze het idee dat je als alcoholist toch weer "beheersd" zou kunnen drinken helemaal geweldig.
Hij weet dat Kree weer drinkt dus dat is de reden dat hij Kree naar zijn topic heeft getrokken.
Alles om maar niet permanent te hoeven stoppen.
Borreltje erbij, voor de gezellig...quote:Op vrijdag 6 juni 2025 11:16 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
En ik ga het niet sluiten omdat collega Armani hem 1 topic heeft gegeven in plaats van meerdere topics tegelijkertijd. Daar is wat voor te zeggen.
Als zij met z'n 2en lekker elkaar naar de mond willen praten moeten ze dat vooral doen.
Naja, kijk, ik lees natuurlijk wel mee, en als ik dat gebrabbel dan lees ben ik blij dat ik geen alcohol drink, want als dát dan het resultaat is, nou, dan mis ik er helemaal niks aan.quote:
Zeker. Het sterkt mij steeds weer in de gedachte dat het goed was dat vergif de rug toe te keren.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 11:26 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Naja, kijk, ik lees natuurlijk wel mee, en als ik dat gebrabbel dan lees ben ik blij dat ik geen alcohol drink, want als dát dan het resultaat is, nou, dan mis ik er helemaal niks aan.
Dus op zich kan het nog steeds als voorbeeld dienen ofzo.
Jep, dat is wat het is. Laat gewoon een user waar je geen trek in hebt links liggen. Open de topics niet, lees de posts niet, reageer er niet op. Op jezelf reageren wordt heel snel saai.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 11:55 schreef dop het volgende:
Hoe lastig ook volgens mij is het de kunst voor de rest die zich aan kree irriteert vooral niet op hem te reageren. Het kan alleen de grote kreeg show worden als andere hem een podium geven.
quote:Op vrijdag 6 juni 2025 11:16 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
En ik ga het niet sluiten omdat collega Armani hem 1 topic heeft gegeven in plaats van meerdere topics tegelijkertijd. Daar is wat voor te zeggen.
Als zij met z'n 2en lekker elkaar naar de mond willen praten moeten ze dat vooral doen.
Daarom ....quote:Op vrijdag 6 juni 2025 12:35 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Jep, dat is wat het is. Laat gewoon een user waar je geen trek in hebt links liggen. Open de topics niet, lees de posts niet, reageer er niet op. Op jezelf reageren wordt heel snel saai.
Misschien een idee?quote:Op vrijdag 6 juni 2025 10:59 schreef r_one het volgende:
[..]
Of het topic omdopen in "De grote Masberum, Kree en Duif Show #4"
het jammere(mijn mening) is dat het bedoelt is als serieus onderwerp, er zijn genoeg users in R en P die hele zinnige dingen zeggen, maar deze sneeuwen onder in het geharrewar van een bepaalde user. Die meent dat hij het alleen recht heeft als ervaringsdeskundigequote:Op vrijdag 6 juni 2025 12:35 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Jep, dat is wat het is. Laat gewoon een user waar je geen trek in hebt links liggen. Open de topics niet, lees de posts niet, reageer er niet op. Op jezelf reageren wordt heel snel saai.
Ja, dat meent hij, maar dat zou ik niet al te serieus nemen. Dat de TS van het topic maar al te graag met hem van doen heeft, dat snap ik wel, maar volgens mij is door de loop der tijd heen alles wel gezegd, en als zij graag met elkaar willen praten moeten ze dat doen.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 13:31 schreef greysbones het volgende:
[..]
het jammere(mijn mening) is dat het bedoelt is als serieus onderwerp, er zijn genoeg users in R en P die hele zinnige dingen zeggen, maar deze sneeuwen onder in het geharrewar van een bepaalde user. Die meent dat hij het alleen recht heeft als ervaringsdeskundige
Gelukkig is er het algemene ‘stoppen met alcohol’ topic waar mensen ook terecht kunnen.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 13:31 schreef greysbones het volgende:
[..]
het jammere(mijn mening) is dat het bedoelt is als serieus onderwerp, er zijn genoeg users in R en P die hele zinnige dingen zeggen, maar deze sneeuwen onder in het geharrewar van een bepaalde user. Die meent dat hij het alleen recht heeft als ervaringsdeskundige
Stel je niet aan. Je wordt niet gestraft. Het werd gewoon een dagboektopic en slowchat.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 22:57 schreef Masberum het volgende:
Ik reageer juist veel ontopic de laatste tijd, negeer de offtopic reacties steeds meer (de laatste posts r_one bijvoorbeeld compleet genegeerd en gerapporteerd). Waarom wordt dan het topic dichtgegooid door het gedrag van andere users? Iedereen zit de hele tijd te zeggen 'dan hebben we hem in ieder geval binnen 1 topic' wat ook niet aardig is om te zeggen. Maar nu ook weer buiten mijn schuld om wordt het weer verprutst door anderen. En ik wordt er voor gestraft doordat het topic weer gesloten is. Dat is toch niet eerlijk?
Het waren andere mensen die ervoor gezorgd hebben dat het gesloten werd. En moderators gaan erin mee blijkbaar. Feiten onder ogen zien mag je ook wel doen in plaats van alles maar zo weg te wuiven.. Het is een shitshow geworden omdat jullie niet adequaat ingrijpenquote:Op zaterdag 7 juni 2025 23:00 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Stel je niet aan. Je wordt niet gestraft. Het werd gewoon een dagboektopic en slowchat.
Verder heb ik niets toe te voegen aan de sluitpost.
Okéquote:Op zaterdag 7 juni 2025 23:28 schreef Masberum het volgende:
[..]
Het waren andere mensen die ervoor gezorgd hebben dat het gesloten werd. En moderators gaan erin mee blijkbaar. Feiten onder ogen zien mag je ook wel doen in plaats van alles maar zo weg te wuiven.. Het is een shitshow geworden omdat jullie niet adequaat ingrijpen
Waarom verwijder je die reacties dan niet in plaats van mijn topic weer te sluiten?quote:Op zaterdag 7 juni 2025 23:45 schreef Armani XL het volgende:
En het gaat weer over het drankgebruik.
Deze discussie is nu wel genoeg gevoerd.
Lazer toch op, je gebruikt je topics alleen als dagboek en kree kaapt je reeks alleen maar om te shinen.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 23:47 schreef Masberum het volgende:
[..]
Waarom verwijder je die reacties dan niet in plaats van mijn topic weer te sluiten?
Dit bevestigt toch precies wat ik zeg, andere users verpesten het weer
Is dit echt hoe jullie herinnerd willen worden later? Elke keer zo negatief en slecht uitlatend. "Lazer toch op", volwassen man weerquote:Op zondag 8 juni 2025 07:42 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Lazer toch op, je gebruikt je topics alleen als dagboek en kree kaapt je reeks alleen maar om te shinen.
Die reeks zal niet worden gemist hoor. Evenals de topics waarin je jezelf beschrijft als een enorme pechvogel die het allemaal overkomt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |