Zou Hato blijven?quote:Op zondag 1 juni 2025 14:14 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Tagliafico zou ik dan wel weer een hele goede aankoop vinden. En dan Hato weer lekker centraal.
Maar Eriksen en Tadic? Nee, die waren een aantal jaar geleden al op het randje van 'te oud' maar nu zijn ze daar zeker overheen.
[..]
Je snapt ook niet hoe dom de beleidsbepalers in het voetbalwereldje dan zijn he. Dus omdat Pepijn Lijnders goed naast Klopp kan zitten en goede veldtrainingen kan verzorgen is hij vast ook een goede hoofdcoach (met alles wat erbij komt kijken).
			
			
			
			mee eensquote:Op zaterdag 31 mei 2025 22:14 schreef Document1 het volgende:
Wotboy begint snel de nieuwe tongboy te worden. Meer bezig met Feyenoord dan zijn eigen clubje.
			
			
			
			Als Hato blijft dan gaat ajax bijna faillietquote:
			
			
			
			Denk dat het van zijn perspectief afhangt. Als hij dit jaar gewoon lekker centraal mag gaan spelen, zou ik blijven als ik hem was. Als hij weer naar linksback geduwd wordt, wil 'ie denk ik vertrekken. Hangt er dus ook een beetje vanaf of Sutalo blijft of nietquote:
			
			
			
			In het buitenland gaan ze hem waarschijnlijk ook linksback zetten. Hij heeft niet het gewenste fysiek/profiel van een centrale verdediger in het moderne voetbal. Jurriën Timber overkwam hetzelfde.quote:Op maandag 2 juni 2025 09:19 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Denk dat het van zijn perspectief afhangt. Als hij dit jaar gewoon lekker centraal mag gaan spelen, zou ik blijven als ik hem was. Als hij weer naar linksback geduwd wordt, wil 'ie denk ik vertrekken. Hangt er dus ook een beetje vanaf of Sutalo blijft of niet
			
			
			
			Zo kijk ik er ook tegen aan. Al die gespannen poesjes hier..quote:Op vrijdag 30 mei 2025 16:15 schreef mitt het volgende:
PSV onder Bosz kan niet goed blijven gaan.
Feyenoord verliest teveel spelers.
Dus Ajax kan gewoon met Heitinga kampioen worden.
En niemand lult er meer over
			
			
			
			hij kan daar ook wel een voorbeeld aan nemen iddquote:Op maandag 2 juni 2025 09:43 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
In het buitenland gaan ze hem waarschijnlijk ook linksback zetten. Hij heeft niet het gewenste fysiek/profiel van een centrale verdediger in het moderne voetbal. Jurriën Timber overkwam hetzelfde.
			
			
			
			Volgens mij was FC Groningen v Ajax een perfect voorbeeld van waarom Hato geen geschikte CV is.quote:Op maandag 2 juni 2025 11:13 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
hij kan daar ook wel een voorbeeld aan nemen idd
			
			
			
			
			
			
			
			Tactisch ook wel ietsjes slimmer, en dat is best een understatement.quote:Op maandag 2 juni 2025 12:31 schreef -XOR- het volgende:
Timber is natuurlijk wel veel meer een bijtertje dan Hato, maar het plafond van Hato als CV is niet bepaald hoog.
			
			
			
			Niet te filmen wat er gebeurt..quote:Ajax heeft inmiddels al contact gezocht met Daley Blind over een mogelijke terugkeer van de routinier bij zijn club. De verdediger staat momenteel nog onder contract bij het Spaanse Girona, maar staat naar verluidt te springen om terug te keren bij Ajax om daar zijn actieve spelersloopbaan af te sluiten. Diverse bronnen rondom Ajax melden nu dat Ajax contact heeft opgenomen met Blind over een terugkeer deze zomer.
Niet alleen Blind maar ook zijn familie ziet een terugkeer naar Amsterdam erg zitten. Hoewel de verdediger nog beschikt over een doorlopend contract in Spanje, lijkt zijn huidige werkgever Girona wel mee te willen werken aan een voortijds vertrek van zijn routinier. Desondanks is een hereniging allesbehalve een zekerheid. Ajax heeft nog veel knopen door te hakken over de invulling van zijn selectie voor het komende seizoen dus of het tot een terugkeer komt is nog niet te zeggen. De speler heeft intussen maar één duidelijk wens: Zijn carrière af te sluiten bij Ajax.
Blind verruilde Ajax in 2014 voor het eerst voor een mooie transfer naar Manchester United. Vervolgens keerde hij in de zomer van 2018 terug in Amsterdam. Daar vertrok hij in de zomer van 2023 vervolgens weer om naar Bayern München te gaan, om vanuit daar de stap naar Girona te wagen. Daar plaatste hij zich in zijn debuutseizoen voor de Champions League, waarbij ook Blind een belangrijke rol speelde. Het afgelopen seizoen verliep een stuk moeizamer voor Girona, mede doordat enkele bepalende spelers vertrokken na het succes van de voorgaande jaargang.
Een terugkeer van Blind bij Ajax zou dus het derde Amsterdamse hoofdstuk voor de routinier betekenen. In totaal speelde hij al driehonderddrieëndertig officiële wedstrijden namens Ajax. Daarin maakte Blind al zestien goals en leverde hij vierendertig assists af. Blind won met Ajax zeven landstitels, twee KNVB Bekers en Johan Cruijff Schalen.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Eens. Een seizoen en dan de jeugdopleiding in.quote:
			
			
			
			Kan me een paar wedstrijdjes herinneren afgelopen seizoen waar je dolgraag meneer Daley erbij had willen hebben in de opbouw. Maar op CL niveau is het vrees ik, niet meer goed genoeg.quote:Op maandag 2 juni 2025 14:52 schreef Houniet het volgende:
[..]
Eens. Een seizoen en dan de jeugdopleiding in.
			
			
			
			Ook eens, maar het maakt onze selectie wel meer ervaren. Dus je wordt er niet slechter op. En in mijn scenario is het maar voor 1 jaar he.quote:Op maandag 2 juni 2025 14:56 schreef manny het volgende:
[..]
Kan me een paar wedstrijdjes herinneren afgelopen seizoen waar je dolgraag meneer Daley erbij had willen hebben in de opbouw. Maar op CL niveau is het vrees ik, niet meer goed genoeg.
			
			
			
			
			
			
			
			Snel naar huis halen danquote:Op maandag 2 juni 2025 15:48 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
Gewoon huis hoorheeft zelf kennelijk dat gevoel
			
			
			
			zijn we kennelijk mee bezigquote:Op maandag 2 juni 2025 16:04 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Snel naar huis halen dan![]()
Groetjes uit de voetbalhoofdstad #26
			
			
			
			Meer ervaring is lang niet altijd per definitie beter voor je selectie.quote:Op maandag 2 juni 2025 15:12 schreef Houniet het volgende:
[..]
Ook eens, maar het maakt onze selectie wel meer ervaren. Dus je wordt er niet slechter op. En in mijn scenario is het maar voor 1 jaar he.
			
			
			
			Zolang De Telegraaf, VI of Fabrizio Romano er niets over meldt, zou ik er nog niet teveel rekening mee houden.quote:Op maandag 2 juni 2025 16:06 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
zijn we kennelijk mee bezighad je vast wel gelezen.
			
			
			
			Ik zie het als het zover is. Heb er eerlijk gezegd ook nog niet echt een mening over. Leuk hoor een echte Ajacied terug, maar voor welke positie, in welke staat, wat is de toegevoegde waarde als het zover is? Veel vragen en twijfelsquote:Op maandag 2 juni 2025 16:07 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Zolang De Telegraaf, VI of Fabrizio Romano er niets over meldt, zou ik er nog niet teveel rekening mee houden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |