Haha, nee.quote:Op woensdag 28 mei 2025 20:56 schreef Masberum het volgende:
Een half uur geleden bij het douchen en scheren van mijn konthaar ben ik uitgegleden en dat heeft een behoorlijke snee opgeleverdIk denk vergelijkbaar met een keer een snee in mijn vinger, die 3 dagen lang bloedde af en toe, en pas na 3 weken geheeld was (litteken natuurlijk nog wel).
Ik heb gedronken want morgen een vrije dag, dus het bloedde best wel even maar nu gestopt met iets van 3 pleisters erop. Ik weet alleen niet zo goed wat te doen. Ik wil eigenlijk niet hiermee naar de huisarts vanwege persoonlijke omstandigheden, ik weet niet of ik echt wil dat ze zien dat ik gedronken hebMaar van de andere kant is het misschien wel goed om te laten hechten.. Ik denk dat ik liever het afwacht want het is niet levensbedreigend ofzo. Maar gewoon wel weer een litteken erbij over 3 weken om het zo maar te zeggen en aardig wat pleisters de komende dagen.. Het is ook bij mijn kont dus niet echt zichtbaar voor andere mensen.. Nu ook voor de zekerheid wc papier in mijn onderbroek gestopt, flink veel
Da's advies waar ie wel naar zal luisterenquote:Op woensdag 28 mei 2025 21:07 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Verder luister je toch niet naar advies. Dus doe vooral wat je zelf wil.
Daaromquote:Op woensdag 28 mei 2025 21:08 schreef D. het volgende:
[..]
Da's advies waar ie wel naar zal luisteren
Ik wel. Want hij is bang dat naar de HAP gaan negatieve invloed heeft op zijn 'persoonlijke omstandigheden'.quote:Op woensdag 28 mei 2025 21:16 schreef Sodeknetters het volgende:
Ik geloof hier dus echt helemaal geen ene reet (hihaho) van he.
Die arts of verpleegkundige op de HAP zal die wond verzorgen zonder het eventuele drankgebruik te veroordelen, mits TS geen overlast of problemen veroorzaakt.quote:Op woensdag 28 mei 2025 21:18 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik wel. Want hij is bang dat naar de HAP gaan negatieve invloed heeft op zijn 'persoonlijke omstandigheden'.
Maar is ook bang voor zijn kont.
Dus dilemma. En dus maar weer eens een topic...
Dat weet ik. Maar hij weet dat duidelijk nietquote:Op woensdag 28 mei 2025 21:22 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Die arts of verpleegkundige op de HAP zal die wond verzorgen zonder het eventuele drankgebruik te veroordelen, mits TS geen overlast of problemen veroorzaakt.
Daarnaast het trackrecord van TS in acht genomen…
In dat geval kan @Masberum gerustgesteld worden, informatie daaromtrent zal nooit met anderen gedeeld worden zonder voorafgaande toestemming van hem. Dus ook in dat opzicht zit hij safe.quote:Op woensdag 28 mei 2025 21:23 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat weet ik. Maar hij weet dat duidelijk niet
En het gaat niet om 'niet veroordelen', maar om niet noteren of registeren of de eigen huisarts inlichten. Ivm zijn 'persoonlijke omstandigheden' (ex en kinderen).
Je gezondheid is topprioriteit nummer één en een blik van afkeur door een arts omtrent je drinkgedrag is meer bedoeld als een les in de trant van 'ga je leven verbeteren' in plaats van minachting van jouw persoon in de problematiek.quote:Op woensdag 28 mei 2025 20:56 schreef Masberum het volgende:
Ik wil eigenlijk niet hiermee naar de huisarts vanwege persoonlijke omstandigheden, ik weet niet of ik echt wil dat ze zien dat ik gedronken heb
Als je je reet gaat zitten scheren met 140 km/u vraag je ook wel een beetje om ongelukken he.quote:Op woensdag 28 mei 2025 21:37 schreef SemperLibertas het volgende:
Nu is het nog een te hechten snee, maar volgende keer is het met je dronken kop door de voorruit met 140 km/u en lig je dood en begraven en met een beetje pech neem je er nog wat mee je graf in
Huisbezoek door een (HAP-)arts als er geen levensbedreigende zaken spelen is zeldzaam. I.i.g. in de Randstad. Al woont TS daar naar ik me meen te herinneren niet. Maar er lijkt geen reden tot huisbezoek.quote:Op woensdag 28 mei 2025 21:40 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Je gezondheid is topprioriteit nummer één en een blik van afkeur door een arts omtrent je drinkgedrag is meer bedoeld als een les in de trant van 'ga je leven verbeteren' in plaats van minachting van jouw persoon in de problematiek.
Bel dus maar gewoon.
edit - zorg dat de dokter bij jou thuis komt ipv jij daar naartoe
Oh zijn we al zover dat we de Randstad als uitgangspunt nemen.quote:Op woensdag 28 mei 2025 21:45 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Huisbezoek door een (HAP-)arts als er geen levensbedreigende zaken spelen is zeldzaam. I.i.g. in de Randstad. Al woont TS daar naar ik me meen te herinneren niet. Maar er lijkt geen reden tot huisbezoek.
Tenzij TS niet in dit topic reageert omdat hij inmiddels doodgebloed is![]()
Maar dan zou die arts toch te laat zijn
Hij hoeft het toch niet over zijn problematische drank gebruik te hebben als hij bij een arts komt met een snee omdat hij is uitgegleden?quote:Op woensdag 28 mei 2025 21:40 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Je gezondheid is topprioriteit nummer één en een blik van afkeur door een arts omtrent je drinkgedrag
TS vroeg dat zich of het een probleem zou zijn. Ik deed een toenadering dat dat op een andere manier geïnterpreteerd kon worden.quote:Op woensdag 28 mei 2025 22:03 schreef R_Nest het volgende:
[..]
Hij hoeft het toch niet over zijn problematische drank gebruik te hebben als hij bij een arts komt met een snee omdat hij is uitgegleden?
quote:Op woensdag 28 mei 2025 22:03 schreef R_Nest het volgende:
[..]
Hij hoeft het toch niet over zijn problematische drank gebruik te hebben als hij bij een arts komt met een snee omdat hij is uitgegleden?
Hij is er bang voor dat de arts daarover begint, het registreert en/of zijn huisarts inlicht. En dat zijn ex daar dan (hoe?) lucht van krijgt iets mee kan om de kinderen bij hem weg te houden.quote:Op woensdag 28 mei 2025 21:23 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat weet ik. Maar hij weet dat duidelijk niet
En het gaat niet om 'niet veroordelen', maar om niet noteren of registeren of de eigen huisarts inlichten. Ivm zijn 'persoonlijke omstandigheden' (ex en kinderen).
Medisch beroepsgeheim.quote:Op woensdag 28 mei 2025 22:07 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
[..]
Hij is er bang voor dat de arts daarover begint, het registreert en/of zijn huisarts inlicht. En dat zijn ex daar dan (hoe?) lucht van krijgt iets mee kan om de kinderen bij hem weg te houden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |