Eerst Jelle, nu weer een andere vriend. Wel echt een geil ding man die Dafne booooooh. Die heeft flinke jeuk tussen de legs.quote:Dartslegende Michael van Gerwen is de afgelopen week in een emotionele achtbaan beland. Zijn huwelijk van tien jaar met Daphne Govers blijkt ernstig onder druk te staan door een pijnlijke onthulling: Daphne heeft een affaire gehad — met een bekende van het stel. Sterker nog, zij is zwanger van deze man, die niet alleen getrouwd is, maar ook een vriend van Michael was. Inmiddels heeft hij zijn eigen vrouw het huis uitgezet en woont Daphne bij hem in. Het lijkt het begin van een nieuw gezin, maar het drama is daarmee nog lang niet ten einde.
Alsof de situatie nog niet complex genoeg was, zijn er nu geruchten opgedoken die het verhaal verder op scherp zetten. In eerste instantie werd aangenomen dat Daphne ongeveer zes weken zwanger zou zijn, maar bronnen stellen dat ze mogelijk al langer zwanger is — mogelijk sinds carnaval begin maart. Als dat klopt, zou ze al rond de twaalf weken zijn, wat bij een tweede zwangerschap zichtbaar kan zijn.
Daar komt bij dat het vaderschap nog niet definitief vastgesteld is. Volgens bronnen die spraken met weekblad Story zou Daphne tijdens haar huwelijk vaker zijn vreemdgegaan. “Er gaan meerdere namen rond van mannen uit de omgeving van Vlijmen. Het is dus helemaal niet zeker wie de vader is,” aldus een ingewijde.
Een onzekere toekomst
De scheiding tussen Michael en Daphne lijkt onvermijdelijk, en de nasleep van deze breuk heeft niet alleen zijn privéleven, maar ook zijn professionele toekomst op losse schroeven gezet. Of Van Gerwen zich weer volledig op het darten kan richten, blijft voorlopig een open vraag.
https://www.nu.nl/darts/6(...)nwege-scheiding.htmlquote:Michael van Gerwen maakt komend weekend in New York zijn rentree. De drievoudig wereldkampioen stopte eind vorige maand tijdelijk vanwege een breuk met zijn vrouw, maar verschijnt zaterdag weer aan de oche.
(lol)quote:De soap rondom darter Michael van Gerwen en Daphne Govers is inmiddels een zinkend schip dat zelfs Titanic-waardige proporties aanneemt. En nee dit is niet het zoveelste relaas van een topsporter die struikelt over zijn liefdesleven dit is gewoon pure drama met een vleugje campingromantiek.
De ex van de nieuwe vlam van Dafne?quote:Op dinsdag 10 juni 2025 08:57 schreef de_boswachter het volgende:
MVG schijnt alweer een ander mokkel te neuken. Aldus de wandelgangen…..
Dat je je man belazert met een ander, zo dom bent zwanger te worden van diegene en dan ook nog heel blij een gender reveal party gaat geven. De leegte van die levens schokt me.quote:
Er komt lucht naar binnen en ze kunnen nauwelijks gEnDer rEveAL spellen maar voor de rest is het mensonwaardig genetisch afval.quote:
Engelse kut woorden.quote:Op zaterdag 26 juli 2025 22:23 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Er komt lucht naar binnen en ze kunnen nauwelijks gEnDer rEveAL spellen maar voor de rest is het mensonwaardig genetisch afval.
Stukje mengprofiel.quote:Op zaterdag 26 juli 2025 22:49 schreef de_boswachter het volgende:
Gender reveal party met 12 potentiële vaders. Gaaf!
Volgende maand de father reveal party.quote:Op zaterdag 26 juli 2025 22:49 schreef de_boswachter het volgende:
Gender reveal party met 12 potentiële vaders. Gaaf!
Echt he? Maar ze hebben wel respect voor Michael hequote:Op zaterdag 26 juli 2025 19:54 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Dat je je man belazert met een ander, zo dom bent zwanger te worden van diegene en dan ook nog heel blij een gender reveal party gaat geven. De leegte van die levens schokt me.
Alleen al als je ze hoort praten. Samen 3 hersencellenquote:Op zondag 27 juli 2025 06:46 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Echt he? Maar ze hebben wel respect voor Michael he![]()
Reactie van Daphne en die gozer bij Shownieuws:
https://www.shownieuws.nl(...)kt-inderdaad-zwanger
Een bom opflikkeren.quote:Op zondag 27 juli 2025 11:58 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Alleen al als je ze hoort praten. Samen 3 hersencellen
Dat ze wel even duidelijk wil maken dat HIJ geen vreemdganger isquote:Op zondag 27 juli 2025 06:46 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Echt he? Maar ze hebben wel respect voor Michael he![]()
Reactie van Daphne en die gozer bij Shownieuws:
https://www.shownieuws.nl(...)kt-inderdaad-zwanger
Ze klinken wel als een stel LVB-ers ja.quote:Op zondag 27 juli 2025 11:58 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Alleen al als je ze hoort praten. Samen 3 hersencellen
quote:
Als jij de vrouw van een BN’er bezwangert, zou je dan publiekelijk een gender reveal party geven?quote:Op zaterdag 26 juli 2025 19:54 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Dat je je man belazert met een ander, zo dom bent zwanger te worden van diegene en dan ook nog heel blij een gender reveal party gaat geven. De leegte van die levens schokt me.
CREAMPIED @de_boswachterquote:Op zondag 27 juli 2025 06:46 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Echt he? Maar ze hebben wel respect voor Michael he![]()
Reactie van Daphne en die gozer bij Shownieuws:
https://www.shownieuws.nl(...)kt-inderdaad-zwanger
Die robert klinkt als die vent uit het keiglad filmpjequote:Op zondag 27 juli 2025 12:03 schreef Mani89 het volgende:
Holy fuck wat een totaal achterlijk stemgeluid 🤣🤣
In Broabant heten ze allemaal Robert of Maikuuuul.quote:Op zondag 27 juli 2025 19:12 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Die robert klinkt als die vent uit het keiglad filmpje
En die heet ook robert
quote:Op zondag 27 juli 2025 17:41 schreef Zipportal het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
https://www.ad.nl/show/ex(...)-bedoeling~aefb68a9/
Treurige setting.Overdag worden daar gestolen fatbikes overgeheveld..
quote:Op zondag 27 juli 2025 19:12 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Die robert klinkt als die vent uit het keiglad filmpje
En die heet ook robert
Tyfusquote:Op zondag 27 juli 2025 06:46 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Echt he? Maar ze hebben wel respect voor Michael he![]()
Reactie van Daphne en die gozer bij Shownieuws:
https://www.shownieuws.nl(...)kt-inderdaad-zwanger
Ze heeft er niks van meegekregen en vervolgens wel roepen dat het allemaal niet kloptquote:Op zondag 27 juli 2025 06:46 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Echt he? Maar ze hebben wel respect voor Michael he![]()
Reactie van Daphne en die gozer bij Shownieuws:
https://www.shownieuws.nl(...)kt-inderdaad-zwanger
Hendig sjiek slippertjequote:Op zondag 27 juli 2025 19:51 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
In Broabant heten ze allemaal Robert of Maikuuuul.
Man (35) bekent dat hij vriendin in Vlijmen heeft doodgeschoptquote:
Maggewoonniegebeureklaar.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:37 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Man (35) bekent dat hij vriendin in Vlijmen heeft doodgeschopt
https://www.nu.nl/misdaad(...)ft-doodgeschopt.html
KLOMPVOETED
Hoe was hetquote:Op zaterdag 27 december 2025 19:39 schreef Woonbootjes het volgende:
Vanavond in Shownieuws Daphne met haar lover 😀
https://nl.wikipedia.org/wiki/Grad_Damen_(zanger)quote:
Begint steeds meer op een echte Brabantse vrouw te lijken. #braobantsegemoedelikheidquote:Op zondag 8 februari 2026 20:13 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Echt een super geil ding. Lekker man.
Was het Vinnie?
Zelfs Daphne heeft nog wel iets van standaardenquote:Op zondag 8 februari 2026 20:13 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Echt een super geil ding. Lekker man.
Was het Vinnie?
Komend weekend carnaval. Dan mag Daphne ook weer flink los. Beentjes hoog allen!quote:Op zondag 8 februari 2026 21:13 schreef Wertha het volgende:
[..]
Begint steeds meer op een echte Brabantse vrouw te lijken. #braobantsegemoedelikheid
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |