Ik zag daar heel snel een VVD naar PvdA gaanquote:Op dinsdag 20 mei 2025 21:33 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Door vijf keer uitleg te geven op de vraag, drie keer een artikel te citeren en te linken waaruit je zelf citeert, waaruit ook nog eens blijkt dat het stamt uit haar PvdA-tijd.
Zelden zoveel inhoudsloosheid gezien.
Tip voor de volgende keer: als je met citaten gaat smijten, check dan eerst even de hele bron waaruit je knipt en plakt. Is wat minder genant.
Hoe zou dat precies je punt sterker moeten maken, een dergelijke typefout? Als ze VVD'er was geweest t.t.v. dit artikel had ze in íeder geval al op de rechterflank gezeten. Maar zelfs dat is niet het geval.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 21:36 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ik zag daar heel snel een VVD naar PvdA gaan![]()
Maar het is goed, hoor. Doen we toch net alsof het er niet staat en dan blijf jij haar gewoon heldin noemen.
quote:Op dinsdag 20 mei 2025 21:45 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Hoe zou dat precies je punt sterker moeten maken, een dergelijke typefout? Als ze VVD'er was geweest t.t.v. dit artikel had ze in íeder geval al op de rechterflank gezeten. Maar zelfs dat is niet het geval.
Ze zat nog bij de PvdA toen ze dit voorstelde. Dus maakt het je hele verhaal over christelijk conservatisme alleen maar olijker.
Hetgeen de vraag oproept: was ze als PvdA'er eigenlijk al een heel enge christelijke conservatief?
Afgezien natuurlijk van het punt dat er bizar weinig radicaal is aan het aandacht vragen voor een extra sensitieve groep vrouwen (zoals vijf keer is uitgelegd en geciteerd uit dat artikel), maar laten we inderdaad doen alsof het er niet staat.
Weet je Buitendam, ik weet dat met types als jij niets aan te vangen valt qua debatteren. Je zult nooit, maar dan ook nooit toegeven dat je de primaire bron nooit hebt gelezen, dat je een citaat van internet geplukt hebt denkende dat het a) heel malafide denkbeelden behelst en b) stamt uit Ali's tijd als conservatieve christen, dat je nu bij nader inzien moet toegeven dat a) Ali deze uitspraken deed als PvdA'er en b) er precies 0 radicale zaken in haar uitspraken zitten maar juist bezorgdheid om een bepaalde groep toch al gemarginaliseerde vrouwen.
Gaat niet gebeuren. Je hebt weer een nietszeggende keutel gelegd, gaat vervolgens niet op de materie zelf in (materie die je nota bene zelf aandraagt met een van internet geplukt citaat) en kraait na deze zoveelste treinramp van drogredenen wederom victorie.
Je hebt wel eens Bansheeboy en intellectuele user. Maar die krijgen ook gewoon reactie als ik ze tegenkom en conservatieve meuk posten.quote:
Tja, Ayaan post dingen over de islam die je wilt horen en daarom is wat ze verder verteld kennelijk boven alle kritiek verheven.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 19:54 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Vind je?
Hij propageert vooral angst voor een niet bestaand radicaal christendom in Nederland.
Zoals progressieve nitwits al decennia doen.
Want het één beïnvloedt het ander niet? Het is wel goed Buitendam. Jij bent er elke keer als de kippen bij in dit soort topics om de boodschapper aan te vallen omdat ze het wagen Islamkritiek te hebben.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 16:57 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Nu verwar je haar persoonlijke geschiedenis met wat zij zegt. Dat zijn wel even twee verschillende dingetjes hè?
En Lale Gül bekritiseren jullie ook in tandem. Echter bekritiseren jullie nooit Islamitische geestelijken die de meest zieke shit roepen.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 23:13 schreef Hexagon het volgende:
We vallen Ayaan niet aan omdat ze kritiek op de islam heeft. We vallen haar aan omdat ze zich bezig houdt met het verspreiden van conservatieve ellende met een ander smaakje.
Nou en? Er zijn nauwelijks mensen op FOK! die menen dat wat die geestelijken roepen goed is. Enkel Een in koor meeroepen hoe achterlijk dat wel niet is. Wat ze roepen is kut, maar dat 1000x herhalen zonder verdere discussie , voegt niet zoveel toe. Die geestelijken zijn er ook niet erg stiekem over, dus hoeven ook niet ontmaskerd te worden.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 23:17 schreef Richestorags het volgende:
Echter bekritiseren jullie nooit Islamitische geestelijken die de meest zieke shit roepen.
Nouja je kan beter niks doen, dan leugens verspreiden over abortus, zoals Hirsi Ali doet.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:17 schreef YoopY het volgende:
[..]
Wat doe jij concreet in deze zaak? Lul niet zo. Zij doet meer dan jij (waarschijnlijk) ooit gedaan hebt.
Grappig dat het in jouw hoofd helemaal spaak loopt als je zowel kritisch bent op anti-islam geneuzel als anti-homo gezwets van geradicaliseerde imams, bijvoorbeeld. Het moet zwart-wit, als een soort voetbalwedstrijd anders snap je het niet meer.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 23:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
En Lale Gül bekritiseren jullie ook in tandem. Echter bekritiseren jullie nooit Islamitische geestelijken die de meest zieke shit roepen.
Het feit dat beide vrouwen überhaupt niet veilig kunnen leven interesseert je geen fuck. Want dat komt door de Islam en dat is eng om te bekritiseren voor D66, inclusief de grote leider zelf met zijn pseudovriendinnetjes in Iran.
Nou het werd al vrij snel duidelijk toen dat ze bij de PvdA niet op haar plek zat.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 21:45 schreef EttovanBelgie het volgende:
Hetgeen de vraag oproept: was ze als PvdA'er eigenlijk al een heel enge christelijke conservatief?
quote:Op woensdag 21 mei 2025 09:31 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Grappig dat het in jouw hoofd helemaal spaak loopt als je zowel kritisch bent op anti-islam geneuzel als anti-homo gezwets van geradicaliseerde imams, bijvoorbeeld. Het moet zwart-wit, als een soort voetbalwedstrijd anders snap je het niet meer.
Het is een schande dat Hirsi Ali beveiliging nodig heeft en ik wens dat ze in vrijheid en veiligheid kan leven. Haar carrière van vluchteling naar politiek naar internationale opiniemaker is indrukwekkend. De stap naar goed betaalde buikspreekpop van Amerikaans Conservatief Christelijk Rechts is dat niet.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 23:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
En Lale Gül bekritiseren jullie ook in tandem. Echter bekritiseren jullie nooit Islamitische geestelijken die de meest zieke shit roepen.
Het feit dat beide vrouwen überhaupt niet veilig kunnen leven interesseert je geen fuck. Want dat komt door de Islam en dat is eng om te bekritiseren voor D66, inclusief de grote leider zelf met zijn pseudovriendinnetjes in Iran.
Nu ja zeg... maar we moeten toch 'samenleven' met conservatieve religieuzen?quote:Op dinsdag 20 mei 2025 22:30 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Tja, Ayaan post dingen over de islam die je wilt horen en daarom is wat ze verder verteld kennelijk boven alle kritiek verheven.
Maar ze propageert gewoon letterlijk christelijk conservatisme in haar interview. En zoals Gimmick al aangeeft verspreid ze zelfs leugens over abortus in de VS. Echt een topper van humanisme en vrouwenrechten die Ayaan.
Dat klopt. Maar als conservatieve religieuzen zich van leugenachtige communicatie gaan bedienen of zich ten onrechte voor gaan doen als hoeders van vrouwenrechten, dan hoeft daar niet per se aardig op te worden gereageerd.quote:Op woensdag 21 mei 2025 20:17 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nu ja zeg... maar we moeten toch 'samenleven' met conservatieve religieuzen?
Dat helpt toch niet, al die kritiek? Beter de dialoog aangaan en zo?
En daar is helemaal niets tegen.quote:Op woensdag 21 mei 2025 20:17 schreef EttovanBelgie het volgende:
Nu ja zeg... maar we moeten toch 'samenleven' met conservatieve religieuzen?
De grondwet wordt met de voeten getreden door al die voortrekkerij van de islam die geen religie maar een theocratie is en zichzelf boven elke niet-islamitische regering stelt.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 12:09 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Voor lieden met een bepaalde agenda en een vooral linkse invalshoek, die op zoek zijn naar argumenten om de rest van haar (ongewenste) boodschap te willen invalideren, begrijp ik dat die uitspraak vraagtekens oproept ja.
Echter, de neutrale lezer zou vooral willen filoseren over haar opmerking dat de Grondwet niet bestand is tegen de islamisering die op dit moment bezig zou zijn, dat is natuurlijk een veel interessanter onderwerp.
Ik concludeer daarom dat je helaas niet neutraal bent over dit onderwerp, en daarom heel selectief deze discussie aan gaat met de andere bezoekers van dit forum. Zonde, maar begrijpelijk vanuit jouw standpunt gezien![]()
Ik wens je desalniettemin nog wel een fijne dag, zo met dit zonnetje.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |