Koekoek sowquote:Op dinsdag 20 mei 2025 09:45 schreef Scrummie het volgende:
[..]
We betaalden 10 voor die waardeloze Japanner die je nu nog loopt te verdedigen, maar 6 voor een jong prima talent is teveel.
Timber is toch pas in het najaar weer beschikbaar? Ik denk ook niet dat de clubs voor een blessuregevoelige grootverdiener als Stengs in de rij zullen staan. Misschien om hem te huren.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 09:48 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik ben wel voor de komst van Valente, maar dan moet je sowieso Stengs en eigenlijk ook Milambo óf Timber slijten, anders is het wel kapitaalvernietiging.
Stengs zou ik wel weg doen, ja. Al is het alleen al voor het salaris. Zechiël nog 1 jaartje verhuren. Milambo moet naar 8. Die is zoveel beter als hij het spel voor zich heeft en is sterk in de duels.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 09:48 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik ben wel voor de komst van Valente, maar dan moet je sowieso Stengs en eigenlijk ook Milambo óf Timber slijten, anders is het wel kapitaalvernietiging.
We gaan 2-7-1 spelen.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 09:47 schreef Jaeger85 het volgende:
De bezetting op het middenveld van Feyenoord wordt zo wel overvol. Wie gaan er weg van de onderste namen?
Milambo, Steijn, Stengs, Timber, Hwang, Targhaline, Moder, Zerrouki, Smal en Zechiel
Goed verhaal, maar zo'n groot talent is die Valente natuurlijk echt niet. Waarom scout/zoekt Feyenoord niet naar echte star quality? Niet alles kan raak zijn, dat snap ik ook wel, maar dit soort jongens halen brengt je natuurlijk niks verder.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 09:45 schreef Scrummie het volgende:
[..]
We betaalden 10 voor die waardeloze Japanner die je nu nog loopt te verdedigen, maar 6 voor een jong prima talent is teveel.
Milambo weg doen bij bod van 17+ miljoenquote:Op dinsdag 20 mei 2025 09:47 schreef Jaeger85 het volgende:
De bezetting op het middenveld van Feyenoord wordt zo wel overvol. Wie gaan er weg van de onderste namen?
Milambo, Steijn, Stengs, Timber, Hwang, Targhaline, Moder, Zerrouki, Smal en Zechiel
Zowaar zeg je eens iets waar ik me wel in kan vinden. Ik zie dat enorme talent bij Valente ook niet. Denk dat hij amper aan spelen toe gaat komen.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 12:02 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Goed verhaal, maar zo'n groot talent is die Valente natuurlijk echt niet. Waarom scout/zoekt Feyenoord niet naar echte star quality? Niet alles kan raak zijn, dat snap ik ook wel, maar dit soort jongens halen brengt je natuurlijk niks verder.
Nu nog loopt te verdedigen ja?quote:Op dinsdag 20 mei 2025 09:45 schreef Scrummie het volgende:
[..]
We betaalden 10 voor die waardeloze Japanner die je nu nog loopt te verdedigen, maar 6 voor een jong prima talent is teveel.
Ook onzin dat je zoiets niet in de eredivisie kan vinden, volgens mij zijn transfers als die van Veerman en Timber best waardevol geblekenquote:Op dinsdag 20 mei 2025 12:57 schreef fetX het volgende:
[..]
Zowaar zeg je eens iets waar ik me wel in kan vinden. Ik zie dat enorme talent bij Valente ook niet. Denk dat hij amper aan spelen toe gaat komen.
Los daarvan koop je natuurlijk als Eredivisie club zelden ‘star quality’. Die zekerheden heb je eigenlijk niet. Je moet het voornamelijk van talent en/of goed scoutingswerk hebben (Hancko, Gimenez, Paixao). Wat er bij PSV is gebeurd met bijvoorbeeld een Lang of De Jong is eerder uitzondering dan regel.
Gelukkig is @ZKA er om ons over iedere scheet op de hoogte te houden.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:40 schreef fetX het volgende:
Het gezeik over DtK begint alweer op twitter. Wordt weer een gezellige zomer.
En eigenlijk heeft hij (en Mark?) over de transfers die dit seizoen gehaald zijn overall gewoon een dikke voldoende gescoord. Ja, die zomer daarvoor is discutabel. maar het laatste trackrecord is gewoon goed te noemen. En natuurlijk zit er een Nadje tussen die mooi als mascotte kan dienen en mis je wellicht echt een versterking aan de bovenkant.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:40 schreef fetX het volgende:
Het gezeik over DtK begint alweer op twitter. Wordt weer een gezellige zomer.
Hij kan niet meer teren op Slot en Arnesen.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:40 schreef fetX het volgende:
Het gezeik over DtK begint alweer op twitter. Wordt weer een gezellige zomer.
Wat heb ik geërgerd aan die gozert, wat een slappe zak was dat.quote:Op maandag 19 mei 2025 22:44 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Ik krijg bij dat shirt op een of andere manier altijd een flashback naar Serginho Greene…
Aan de buitenkant had ook nog wel wat kwaliteit bijgekund afgelopen zomer. En een 6 die uiteindelijk in de winter wel is gekomen (en ook een prima aankoop blijkt).quote:Op dinsdag 20 mei 2025 16:31 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
De zomer van 2023 is als je prijs/kwaliteit bekijkt de slechtste transferzomer ooit. Dat lijkt mij niet eens discutabel. Ivanusec, Zerrouki, Nieuwkoop en Lingr gaan bij elkaar tientallen miljoenen verlies opleveren en hebben echt niks toegevoegd, los van een incidenteel oké potje. Ueda, Stengs en Beelen vallen nog wel te verdedigen, maar zullen bij elkaar uiteindelijk ook meer kosten dan opleveren.
Afgelopen zomer is wel een voldoende, maar de balans in de selectie was zeker aan het begin ver te zoeken en het voortdurend veel te laat handelen was ook niet zo handig. En de belangrijkste transfer (Prikse) was de slechtste van allemaal. Dat gaat wel iets verder dan een Nadje.
Dus terechte kritiek lijkt mij.
Die werd eerder dit seizoen voor 10 miljoen aangeboden en toen hadden ze geen interesse.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:45 schreef klaasweetalles het volgende:
[ x ]
ik zie allerlei berichten van diverse bronnen over Symanski....
Van Persie doet het beter dan verwachtquote:Op dinsdag 20 mei 2025 18:20 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Ik vind het echt mega super zonde dat we voor het eerst in mensenheugenis serieus geld te besteden hebben maar dat spelersmateriaal in handen geven aan een trainer die net komt kijken en de meest gekke dingen doet. Ik snap eigenlijk nog steeds niet op basis waarvan de beste man aangesteld is. Het is niet zo dat Feyenoord als club knockout in de touwen hangt en bij gebrek aan beter een oud speler voor de groep moest zetten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |