ben je echt altijd zo slap dat je je eigen verantwoordelijkheid ontloopt en begint over 'dat zij dat zou hebben moeten zeggen' ?quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:30 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Onzin, ze had ook aan het begin vd relatie kunnen zeggen: kinderwens? Weet je het niet? Sorry, dan niet.
Beetje mee eens. En ts is ook zelfverzekerd over "zijn eigenschap" die zij bij geen ander had gevonden.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:35 schreef Elan het volgende:
[..]
Weet niet hoelang jullie samen zijn maar de meeste mannen groeien in hun relatie en weten met 30 echt wel of ze wel of geen kinderen willen.
De argumenten over een verdorven wereld zijn ook niet bepaald steekhoudend in de zin dat dat zaken zijn die op korte termijn zullen veranderen. Volgens mij heb je gewoon bindingsangst of durf je je niet te committeren en projecteer je dat op haar.
Je praat ook nogal laatdunkend over haar ten aanzien van haar datingverleden.
zij stelde het toen als: als het past en ook dan had zij toen nog zoiets als: moet je er wel aan beginnen, gedurende de relatie is dat een 'ja' geworden. Hebben we ook vaker besproken. Had ik dan moeten zeggen: dan kap ik het maar af? Vind ik niet. Ben samen met een fijn persoon waar ik van houd en als die dan nu contact zoekt met een ander, dan zet dat je aan het denken.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:31 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Die duidelijkheid (of het gebrek daaraan) werkt twee kanten op.
De rest vond ik wel wat hard, maar dit is wel hoe TS in dit topic overkomt. Ook over het probleem met die appjes wil hij niet beginnen, maar afwachten of ze vreemd gaat of meedeelt dat ze vertrekt, want dan was er kennelijk iets aan de hand.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:36 schreef RM-rf het volgende:
[..]
ben je echt altijd zo slap dat je je eigen verantwoordelijkheid ontloopt en begint over 'dat zij dat zou hebben moeten zeggen' ?
Ik denk dat dit wel het sluitende antwoord is op de vraag die TS stelt.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:38 schreef miss_sly het volgende:
[..]
De rest vond ik wel wat hard, maar dit is wel hoe TS in dit topic overkomt. Ook over het probleem met die appjes wil hij niet beginnen, maar afwachten of ze vreemd gaat of meedeelt dat ze vertrekt, want dan was er kennelijk iets aan de hand.
Neem je eigen verantwoordelijkheid en maak het écht bespreekbaar, zou ik tegen TS willen zeggen.
Zoals gezegd: dan gun ik haar dat, maar dan mag contact gedurende onze relatie met een ander waarbij je niet weet waarop het uitdraait toch wel een beetje knagen?quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:31 schreef Elan het volgende:
[..]
32 om aan je eerste te beginnen is rijkelijk laat volgens mij. De baby is er nog niet he. Ze is nu 28, jaartje bezig om zwanger te worden hoeft niet maar kan wel gewoon. Dan nog 9 maanden dragen, ben je 30.
Laat staan als over 2 jaar jullie relatie sneuvelt omdat jij toch niet wil en ze moet dan hals over kop op zoek naar een vent c.q. zaad dan komt er een hoop tijdsdruk op te staan.
Ja, dus ga ik haar vragen wat de intentie is van de apps met hem.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:36 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Nee, je wil het niet over die boeg gooien. Je wil wachten. Doe het niet. Als er een zekere manier is om je relatie kapot te maken, is het nu wantrouwig blijven en niet open te gooien wat er bij jou speelt.
Good for you. Ik zou er niet te lang mee wachten.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:40 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Ja, dus ga ik haar vragen wat de intentie is van de apps met hem.
Zo omschrijft zij dat zelf, dat ze voornamelijk creeps tegenkwam, ik ken geen van allen of heb fotos gezien..quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:37 schreef maily het volgende:
[..]
Beetje mee eens. En ts is ook zelfverzekerd over "zijn eigenschap" die zij bij geen ander had gevonden.
daar wil ik niet mee wachten, want als het zo is dat ik haar daarmee confronteer en er blijkt waarheid in te zitten, dan is dat zo en wens ik haar veel plezier bij wie dan ook.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:38 schreef miss_sly het volgende:
[..]
De rest vond ik wel wat hard, maar dit is wel hoe TS in dit topic overkomt. Ook over het probleem met die appjes wil hij niet beginnen, maar afwachten of ze vreemd gaat of meedeelt dat ze vertrekt, want dan was er kennelijk iets aan de hand.
Neem je eigen verantwoordelijkheid en maak het écht bespreekbaar, zou ik tegen TS willen zeggen.
Knagen is goed, dat biedt in veel gevallen de ruimte tot zelfreflectie.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:40 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Zoals gezegd: dan gun ik haar dat, maar dan mag contact gedurende onze relatie met een ander waarbij je niet weet waarop het uitdraait toch wel een beetje knagen?
conflictmijdend ben ik helemaal niet en ik trek ook snel genoeg mijn eigen conclusies en accepteer de gevolgen, dus verantwoordelijkheid nemen doe ik zeker wel, maar dit was voornamelijk om eens te kijken hoe er naar wordt gekeken om dit te bespreken. Nooit eerder dit gevoel gehad of situatie meegemaakt en dus wordt er vanuit gegaan dat ik maar de gemakkelijke keuze maak.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:36 schreef RM-rf het volgende:
[..]
ben je echt altijd zo slap dat je je eigen verantwoordelijkheid ontloopt en begint over 'dat zij dat zou hebben moeten zeggen' ?
De meeste vrouwen willen een man die iig enigszins sterk en doortastend werkt en die zijn eigen verantwoordelijkheid neemt..
En het is ook helemal niet erg om jezelf aan te leen in zo'n rol soms ook te kruipen, omdat je partner dat graag van je ziet (maar ook dat je zelf er voordeel van kunt hebben door wat assertieve te worden en pro-aktief te zijn)
Ik vermoed dat je vriendin vooral naar andere mannen is gaan kijken omdat ze doorheeft dat jij maar een slap afwachtend en conflict-ontwijkend karakter hebt, en weinig van jou afkomt....
Is wel hopen voor haar dat die andere man dan een verbetering zal blijken te zijn..
maar ik denk ook dat het voor haar gewoon tijd is een beslissing te nemen en ze doorheeft dat ze met jou geen toekomst zal hebben..
Vats dat haar ouders dat ook bevestigen zullen als ze hen verteld dat ze een nieuwe gevonden heeft, die ze hen wil voorstellen...
Eigenlijk snap ik je topic niet als je ergens weet dat ze het type niet is om te liegen etc.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:19 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
over die boeg ben ik het ook van plan te gooien. Al is het wel een type die wel open en eerlijk zal zeggen dat er iets zou spelen. Ze kan namelijk niet goed liegen of doen alsof er niks aan de hand is. Daarom de twijfel, aankijken hoe dit loopt en wetende dat ze geen theater kan spelen en er zelf mee komt, of niet als er niks blijft te zijn, of helemaal open gooien.
volgende week zondag gaan we op vakantie, dus die tijd is er zeer zekerquote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:46 schreef Treinhoer het volgende:
[..]
Knagen is goed, dat biedt in veel gevallen de ruimte tot zelfreflectie.
Maar doe je dat ook? Want ik denk wel dat je mede oorzaak bent dat ze open staat om het ergens anders te zoeken.
Mijn tip: Vraag d'r morgen of ze volgende week zaterdag/zondag iets in d'r agenda heeft. Zo niet; pitch die dag als een dag voor jullie samen. Haal een lekkere fles champagne/wijn in huis, maak voor haar (in overleg natuurlijk) een afspraak bij de kapper/nagelstudio/huid/massagesalon of iets in die richting als mooie gesture dat je haar oprecht waardeert.
En gebruik dan die dag om op een hele relaxe manier, in alle openheid jullie toekomst visies op tafel te leggen. Heel relax, zonder te dwingen, zonder te beschuldigen, zonder te vragen wie die hardloper is. Gewoon; he mop, we hebben nu al X lang een relatie, ik krijg nog elke dag een glimlach als ik je zie in de ochtend, wat was het leuk, wat willen de komende tijd nog doen (denk aan vakantie, kleinere keuzes om samen te maken). Dan kunnen jullie beiden het gesprek organisch wel meer richting de grotere onderwerpen laten vloeien. Duidelijkheid zonder gezeik.
Enige vorm van onzekerheid aan mijn zijdequote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:48 schreef Zonnige het volgende:
[..]
Eigenlijk snap ik je topic niet als je ergens weet dat ze het type niet is om te liegen etc.
Lekker man! Maak er dan ook echt iets van op een relaxte, niet ja-maar-jij-dit-dat-zus-zo of wat dan ook van. Maak ook voor de reis duidelijk welke dag je dit in wil plannen. Zeg dan ook, zondag vliegen we, die dinsdag zijn we lekker chill (reis stress/jetlag/koffers uitpakken/nieuwe plek ontdekken is achter de rug en net genoeg dat het echt de vakantie chill modus is), en plan dan dus ook voor haar daar iets in (vakantie is ontspannen dus ik zou oprecht gaan voor een goede masseur of sauna als ze daar van houdt of iets waar ze echt helemaal van kan genieten en wat misschien ook wel een beetje onverwachts uit jouw hoek kan komen, zodat je wel laat zien dat je intenties goed zijn en dat je voor haar wilt gaan).quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:49 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
volgende week zondag gaan we op vakantie, dus die tijd is er zeer zeker
Dit is echt een grandioos kut idee.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:53 schreef Treinhoer het volgende:
[..]
Lekker man! Maak er dan ook echt iets van op een relaxte, niet ja-maar-jij-dit-dat-zus-zo of wat dan ook van. Maak ook voor de reis duidelijk welke dag je dit in wil plannen. Zeg dan ook, zondag vliegen we, die dinsdag zijn we lekker chill (reis stress/jetlag/koffers uitpakken/nieuwe plek ontdekken is achter de rug en net genoeg dat het echt de vakantie chill modus is), en plan dan dus ook voor haar daar iets in (vakantie is ontspannen dus ik zou oprecht gaan voor een goede masseur of sauna als ze daar van houdt of iets waar ze echt helemaal van kan genieten en wat misschien ook wel een beetje onverwachts uit jouw hoek kan komen, zodat je wel laat zien dat je intenties goed zijn en dat je voor haar wilt gaan).
Ga dan het gesprek aan in een goede setting. Alle uitkomsten dan zijn winst. Of je gaat verder, of je beseft beide op een goede manier dat het toch niet werkt, dan is het 'even goede vrienden' en kies je beiden een ander pad. Scheelt jaren gezeik en ellende.
Zou het sneller doen, zo snel mogelijk. Vakantie moet relaxt zijn en geen spanningen hebben voor een moeilijk gesprek tijdens de vakantie.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:49 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
volgende week zondag gaan we op vakantie, dus die tijd is er zeer zeker
Gewoon open kaart spelen en al je vragen op tafel leggen. Iets anders is alleen maar uitstel van executie.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:50 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Enige vorm van onzekerheid aan mijn zijde
Hopelijk zit ze dan ook niet steeds te appen met die andere man.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:49 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
volgende week zondag gaan we op vakantie, dus die tijd is er zeer zeker
Uiteraard. Vreemdgaan is nooit goed te praten. Maar afgaande op jouw verhaal geloof ik niet dat dat per se aan de hand is. Je kan in haar telefoon en zij archiveert chats, dat is niet heel verdacht.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:40 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Zoals gezegd: dan gun ik haar dat, maar dan mag contact gedurende onze relatie met een ander waarbij je niet weet waarop het uitdraait toch wel een beetje knagen?
Wat wel opvallend is, is dat ze aan zo’n jongen zegt dat ze relatieproblemen heeft.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 18:06 schreef maily het volgende:
[..]
Hopelijk zit ze dan ook niet steeds te appen met die andere man.
Misschien weet ze niet hoe ze chats moet vergrendelen.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 18:13 schreef Zonnige het volgende:
[..]
Wat wel opvallend is, is dat ze aan zo’n jongen zegt dat ze relatieproblemen heeft.
Ik, als vrouw, zou dat niet zeggen tegenover een andere man als ik in een fijne relatie zit. Tenzij ik die ander )stiekem) echt wel leuk begin te vinden en vertrouw. En daar wel iets in zie. En dan ook als ik niet blij met m’n relatie ben, het niet goed loopt etc. Dus ergens deugt dat stukje niet helemaal natuurlijk.
*weleens gedaan MAAR ik vergrendel mijn chat dan wel.
En laat zeker mijn telefoon niet onbeheerd achterquote:Op vrijdag 16 mei 2025 18:13 schreef Zonnige het volgende:
[..]
Wat wel opvallend is, is dat ze aan zo’n jongen zegt dat ze relatieproblemen heeft.
Ik, als vrouw, zou dat niet zeggen tegenover een andere man als ik in een fijne relatie zit. Tenzij ik die ander )stiekem) echt wel leuk begin te vinden en vertrouw. En daar wel iets in zie. En dan ook als ik niet blij met m’n relatie ben, het niet goed loopt etc. Dus ergens deugt dat stukje niet helemaal natuurlijk.
*weleens gedaan MAAR ik vergrendel mijn chat dan wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |