Van vlees an sich wordt je niet moddervet. Het zijn meer de opgekropte emoties die daarvoor verantwoordelijk zijn. Toch?quote:
Wie klem zit , beweegt te weinig? Dat wel toch?quote:Op dinsdag 13 mei 2025 19:41 schreef YoopY het volgende:
[..]
Van vlees an sich wordt je niet moddervet. Het zijn meer de opgekropte emoties die daarvoor verantwoordelijk zijn. Toch?
Owww wat is nu precies de grap tussen de vete tussen de Engelsen en de Fransen en dan het spottend zeggen van het woord "rosbief?"quote:Op dinsdag 13 mei 2025 20:00 schreef Het_Bokje het volgende:
Ik heb nu wel zin in een broodje rosbief
In de kattenwereld word nog wel veel over en weer gedate? Klopt dat?quote:Op dinsdag 13 mei 2025 20:40 schreef Vvdjemoeder het volgende:
Ik ben nog nooit afgewezen. Komt omdat ik het spelletje niet speel. Ik weet dat vrouwen geen seksuele behoeften hebben en weet dat nepotisme is hoe geld verdiend wordt, waar ze interesse in hebben. Game is dus rigged.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |