Ja hoor, ik heb ook op ze gepast toen ze op vakantie gingen. Ze waren een beetje bang, totdat ik eten meenam. Toen wilden ze welquote:Op dinsdag 13 mei 2025 16:22 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ohoke extra zielig
maar klinkt wel dat die konijntjes een goed leven hebben gehad
![]()
ik kan overlijden van dieren sowieso echt slecht hebben. Denk dat dat komt omdat je het niet altijd aan ziet komen? Denk ik?quote:
En niet als Fred Flintstone "WIIIIIIIIIIIIIIIIIIILLLLLLLLLMAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!" roepen?quote:Op dinsdag 13 mei 2025 16:22 schreef essnhills het volgende:
Een enkele keer ontsnapten ze ook weleens
Dan liepen ze ineens bij ons in de tuin onkruid te knagen
Maar er was toen een poortje in de schutting tussen onze tuinen, dus we konden/mochten ze dan gewoon oppakken en weer terug in hun hok stoppen
quote:Op dinsdag 13 mei 2025 16:22 schreef Citizen.Erased het volgende:
Ik moest mijn konijn in laten slapen toen ik m'n rapport kreeg op de basisschool. Ook drama
Het mannetje heette Fredquote:Op dinsdag 13 mei 2025 16:23 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
En niet als Fred Flintstone "WIIIIIIIIIIIIIIIIIIILLLLLLLLLMAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!" roepen?
quote:Op dinsdag 13 mei 2025 16:22 schreef Citizen.Erased het volgende:
Heel lang onder de douche gestaan zodat niemand me zag huilen.
Klopt. Maar ook genoeg mensen die ze enkel en alleen in een kooitje houden.quote:
quote:
Zeker ook fan van Joostquote:
quote:Op dinsdag 13 mei 2025 16:22 schreef Citizen.Erased het volgende:
Ik moest mijn konijn in laten slapen toen ik m'n rapport kreeg op de basisschool. Ook drama
Ik had simpelweg geen plek voor 2 en wilde wel een (groter) dier. Best asociale gedachtengang maar dat is het redelijk gauw met huisdieren natuurlijk. Vind het lastig in te schatten hoe blij of ongelukkig zo'n beestje is.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 16:22 schreef aeque het volgende:
[..]
Ik ben altijd voorstander van 2. Maar als jij er veel aandacht aan besteed komen ze ook weer niet heel veel tekort. En jij plaatste toch ook dat filmpje van met een kitten? Nee is geen konijn maar wel een leuke afleiding.
Blijf het een rare gast vinden.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 15:47 schreef gianni61 het volgende:
[..]
tot vorig jaar kon ik nog wl lachen met joost en vond ik zijn liedjes nog wel aardig, maar vorig jaar heb ik wel een beetje een hekel aan hem gekregen
Zulke buren en het vertrouwen in elkaar is echt heerlijkquote:Op dinsdag 13 mei 2025 16:22 schreef essnhills het volgende:
Een enkele keer ontsnapten ze ook weleens
Dan liepen ze ineens bij ons in de tuin onkruid te knagen
Maar er was toen een poortje in de schutting tussen onze tuinen, dus we konden/mochten ze dan gewoon oppakken en weer terug in hun hok stoppen
Ah, moest je zo lang huilen?quote:Op dinsdag 13 mei 2025 16:22 schreef Citizen.Erased het volgende:
Heel lang onder de douche gestaan zodat niemand me zag huilen.
Ik heb geen kat, maar sowieso dieren in je bed vind ik viesquote:Op dinsdag 13 mei 2025 15:48 schreef bitterbal het volgende:
doen jullie katten dit
https://www.instagram.com(...)rce=ig_web_copy_link
Joost mag het weten.quote:
Dat vind ik wel een erg zware straf voor een slecht rapport.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 16:22 schreef Citizen.Erased het volgende:
Ik moest mijn konijn in laten slapen toen ik m'n rapport kreeg op de basisschool. Ook drama
Ik las jurkjes en garen konijnquote:
Nou zo dacht ik eerst ook. Tot een ex, die paraveterinair is en zelf al jaren konijnen had, vertelde dat je voor 2 konijnen echt niet meer ruimte nodig had dan voor 1. Mits ze niet in een kooi hoeven. Ik wilde bijvoorbeeld ook een grotere reismand kopen, want ja moeten er twee in. Maar ze vinden het zelfs fijner dat ze met zn tweeën lekker knus kunnen zitten.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 16:25 schreef Crack_ het volgende:
[..]wat is dat nou
[..]
Ik had simpelweg geen plek voor 2 en wilde wel een (groter) dier. Best asociale gedachtengang maar dat is het redelijk gauw met huisdieren natuurlijk. Vind het lastig in te schatten hoe blij of ongelukkig zo'n beestje is.
Had niet het idee dat die van mij ongelukkig was maar denk dat ie misschien wat gelukkiger zou zijn geweest met een vriendje. En hij mocht altijd los als ik thuis was, dat is denk ik beter dan wel twee konijnen hebben maar ze altijd in het hokje laten. Denk ik?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |