Maar dat bedoelde ik ook niet in het algemeen enkel over hemquote:Op maandag 12 mei 2025 23:47 schreef Durmada het volgende:
[..]
Een echte alcoholverslaving is zeker geen act. Al heb ik bij deze TS wel mijn twijfels moet ik zeggen.
zo iemand die ook kinderen heeftquote:Op maandag 12 mei 2025 23:21 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat lukt niet iedereen.
Wat voor advies zou je kunnen geven dat iemand naast zijn verslaving nog überhaupt enigszins gezond zou kunnen blijven?
Jij hebt echt dermate professionele hulp nodig dat je die hier niet gaat krijgen.quote:Op maandag 12 mei 2025 23:03 schreef Masberum het volgende:
Ik ben alcoholist en ben veel te zwaar daardoor. Ik heb nu 5 dagen niet gegeten maar drink wel wodka en vitaminedrank (0kcal). Ik ben wat afgevallen, want alcohol wordt niet opgeslagen maar verbrand en wodka is vrij schoon wat dat betreft. Maar ik weet dat ik dit niet nog weken kan blijven doen, want dan gaat mijn lichaam kapot, ongeacht of ik vitaminepillen 's ochtends slik etc.
Maar hoelang kan ik dit blijven doen met een beperkt risico? in 5 dagen was het nu 2 kilo. Ik wil graag blijven afvallen maar ik denk niet dat ik de alcohol kan laten staan. Ik heb wel gekeken naar pillen die je extreem misselijk maken als je alcohol drinkt. Maar ik denk niet dat ik daar klaar voor ben (en nooit zal zijn, ik ben denk ik een alcoholist tot ik dood ga, vroegtijdig).
Naast het stoppen met alcohol drinken, wat zijn andere tips? Zoals veel water drinken? Ik dronk vroeger vanaf 18:00 maar nu vanaf 20:00 om te zorgen dat ik zo weinig mogelijk tijd heb om alcohol tot me te nemen. Dat werkt wel, in plaats van ongeveer 0,85 cl zit ik nu op 0,50. Ik kan nou eenmaal maar een beperkte hoeveelheid innemen in een bepaalde hoeveelheid tijd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |