En dat gezeik over de slaapkamer dan, dat slik je toch gewoon in.quote:Op maandag 12 mei 2025 22:39 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Heel nikszeggend inderdaad maar dat is wel wat ze wilden. Als je nagaat dat Narek dat hele miniscule, nauwelijks waarneembare vleugje groen in de hal eigenlijk al te kleurrijk vond..
Dat vond ik het ergste en daarna zeggen dat het geweldig is tegen Jani, Sophie en Daan.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 00:26 schreef TjjWester het volgende:
[..]
En dat gezeik over de slaapkamer dan, dat slik je toch gewoon in.
Omdat het geen prachtig appartement volgens hun.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 09:21 schreef Michellee het volgende:
Ik vind ook nog wel een verschil tussen, ik vind dit niet mijn smaak of wat Lenna constant zei "dit is walgelijk" of discusting. Ik vind dat echt schaamteloos naar de mensen toe die het voor jou hebben gekocht.
Het was echt een stel wat boven hun stand wilde leven en niet eens de verwarming aandurven doen. Alles afkraken maar zelf niet kunnen kopen. Met hun eigen budget, hadden ze dit never nooit niet kunnen realiseren.
Ik denk ook, hoeveel seizoenen zijn er nu geweest, tot nu toe zijn alle makeovers goed gegaan en kreeg je daarna een prachtig appartement, waarom niet daarop vertrouwen?
Ik geloof ook niet dat ze een eeuwenoud pand wel leuk hadden gevonden. Sierlijsten en glas in lood ensuite deuren passen ook niet in haar wit/beige interieur. En al helemaal niet in hun wensen voor een goed energielabel. De wensen matchen gewoon niet met de realiteit.quote:Op maandag 19 mei 2025 16:04 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Omdat het geen prachtig appartement volgens hun.
Je kunt er heel veel aan verbouwen maar je kunt er geen eeuwenoud pand van maken.
Ik vond haar ook echt walgelijk.quote:Op zondag 11 mei 2025 23:37 schreef Irritatie100 het volgende:
Wat een vreselijk stel zeg die Narek en Lenna (met name Lenna). Met uitspraken als "dan moet ook die Daan dit nog renoveren" zet je jezelf nou niet bepaald sympathiek neer. En dan ook nog de totaal onrealistische eisen die ze hebben....
Ik hoop dat Daan echt die oranje keuken erin gaat zetten
Appartement zag er nu inderdaad niet erg florissant uit, maar er zit toch duidelijk potentie in? Behoorlijk groot, schitterend uitzicht en goede locatie. Ik weet echt niet wat ze anders verwacht hadden hoor.
Idd. Er zit veel ruimte in.quote:
Ze woonde in een oude pand met allerlei sierlijsten en gedoe.quote:Op maandag 19 mei 2025 19:54 schreef TaMieke het volgende:
[..]
Ik geloof ook niet dat ze een eeuwenoud pand wel leuk hadden gevonden. Sierlijsten en glas in lood ensuite deuren passen ook niet in haar wit/beige interieur. En al helemaal niet in hun wensen voor een goed energielabel. De wensen matchen gewoon niet met de realiteit.
Kinkagenotquote:Op maandag 26 mei 2025 20:46 schreef TjjWester het volgende:
Surprise surprise Kinka is vanavond terug.
Kennelijk is een malafide makelaar geen probleem voor het programma.
Wat was er met Kinka dan?quote:Op maandag 26 mei 2025 20:46 schreef TjjWester het volgende:
Surprise surprise Kinka is vanavond terug.
Kennelijk is een malafide makelaar geen probleem voor het programma.
Ze is langdurig geschorst vanwege administratieve fraude of door haar zelf slordigheid genoemd uit het verleden.quote:
Ah dankquote:Op vrijdag 30 mei 2025 20:29 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Ze is langdurig geschorst vanwege administratieve fraude of door haar zelf slordigheid genoemd uit het verleden.
Volgens mij weet ze dat ook niet.quote:Op maandag 23 juni 2025 14:13 schreef roos94 het volgende:
Wat wil Lore nu eigenlijkIk snap deze vrouw niet.
Ik vond die zolder van het kind ook niet fijn ogen, veel schuine muren/daken ,kleine hoeken en dingen. Niet een lekkere ruimte.quote:Op maandag 23 juni 2025 18:14 schreef TaMieke het volgende:
[..]
Volgens mij weet ze dat ook niet.
Waarom hebben ze die wc ook in haar slaapkamer gemaakt? Snap haar reactie daarop dan wel. Had daar idd een deur gemaakt en die bergruimte gemaakt.
De stijling vond ik ook matig. Het kwam letterlijk allemaal van de Ikea en alles was wit.![]()
En dat bed voor Armand. Kind is 8!!! Waarom krijgt hij een peuterbed??
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |